Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/247 A kérdező kommentje:

38# van ilyen férfi és olyan is .

Mint írtam régebben enis családra vágytam szóval tartósat kerestem.


De mivel azt már megkaptam rajottem hogy full nincs szükségem a másik nemre csak szexuálisan.


Persze atol meg nem vagyok velük bunkó tisztelem őket jo dumalni isszogatni kozos programozni tisztességes laza kapcsolatot keresek.

Nem baj ha megismerjuk egymást csak ne kotelezodjunk mert ez csak a nőknek jó.

Szexelhet ő is mással nyilván ebben ez is benne van de enis és ne legyen problemazas.

2023. aug. 10. 20:38
 42/247 anonim ***** válasza:
96%
#41: hát de mint ahogyan azt te is látod, sem rád, sem a kapcsolatokkal szemben támasztott feltételeidre nincsen senki részéről igény. Szóval jelenleg belelóg a kezed a bilibe, kérdező.
2023. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/247 anonim ***** válasza:
97%
Ja, tehát te régen családra és tartós kapcsolatra vágytál, amit megvalósítottál. Ellenben dühít és kvázi háborogsz azon, ha a nők is családra és/vagy tartós kapcsolatra vágynak és ennek megfelelően keresnek párt, hisz te ezen már túlvagy, miért nem alkalmazkodnak ehhez a nők és dobják kútba a saját elképzeléseiket csak azért, hogy neked jó legyen?! Nem is értem komolyan...
2023. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/247 A kérdező kommentje:

Amúgy pénzügyi alapon lehetne találni ilyet sokan keresnek anyagi támogatott és heti 1 2 talira.ilyesmit néztem enis de nem vagyok vállalkozó hogy ezt hosszútávon fizesem.



Másik meg hogy sokan keresnek albit vagy kiadó szobát szexért egyszer kivancsisagbol kiirtam hirdetesbe hogy lakotarsat keresek aki ingyen hozzamkoltozne 2 nő jelentkezett egyik 31 másik 35 volt átlag alkat

Ilyet is lehetne de közösen lakni akor már ugyan ott vagyok mint a komoly kapcsolatnal és ezzek a nők gondolom 1 hónap után terhesek lennének amit megint nem akarok fizethetnek mindent nekik is.


Meleg pasiknak a legjobb😀 azok nem finnyasak van vagy 5 6 partner soknak aztán szexelhetnek éjjel nappal .


Csak hát én hetero vagyok nők ezt kevese akarjak

2023. aug. 10. 20:50
 45/247 anonim ***** válasza:
97%

"Pont ez a baj ha csak szexet akarunk azért pénzügyi színvonalat kell nyújtani.

● Felháboritó! 🤣 Milyen mar, hogy valamit le kell tenni az asztalra.


"Ha meg ingyen akor meg érzelmi odafigyelest hazimunkat kerti munkat szivesegeket vegso soron csak full lehúztok minket férfiakat most őszintén."

● Pont te akarod lehuzni a nőket azzal, hogy a testüket akarod, de a lelkukkel torodni már nem!


Komolyan,!!!! Egy kétlábon járó redflag vagy! Továbbra sem ertem, nekem miért érné meg veled lenni, és nem egy olyan pasival, aki abtenyerén hordoz! 🙅‍♀️

2023. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/247 anonim ***** válasza:
97%
45. Hát a varázslatos csoda farka miatt, amivel még az orgazmust sem garantálja.
2023. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/247 anonim ***** válasza:
97%

46

De komolyan!!!! Egyetlen ervet várok, hogy miért vele legyek, egy olyan pasi helyett, aki a tenyerén hordoz! Csak egyet!!!! 😅

Vagy miért ne inkább egyedül legyek? Ahelyett, h ez a kétlabonjaro redflag kihasznal?

Tenylég csak egyet!!

2023. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/247 A kérdező kommentje:

45# hát figyi nem kell hűségesnek lenni egyik nap lehet velem próbálkozni aztán másnap mással 😉😀

A szex igyis úgyis jó vagy tévedek? Vagy lenne orgazmus vagy nem garancia nincs de próbálkozni kell.

2023. aug. 10. 21:31
 49/247 A kérdező kommentje:

47#A monogamia a probléma ha nem kéne választani csak élvezni a helyzetet akor lenne jó amit én kínálok.

Izgalom, új dolgok. kotetlenseg .

Semmilyen szabály se etikai se erkölcsi nemkotne totális szexuális szabadság tényleg bármit lehet .😀ezt kinalom

2023. aug. 10. 21:36
 50/247 anonim ***** válasza:
97%

#48: "A szex igyis úgyis jó vagy tévedek?"


Igen, tévedsz. Konkrétabban: megint nem vagy képes kihúzni a fejedet a s*ggedből.

Egy semmire se jó érzelmi hulladék vagy, nem több.

2023. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!