Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/247 A kérdező kommentje:

Én atlatom a női gondolkodást és zavar ez az alszentseg .


Ha Lamborghinivel elmegyek valahova hirtelen sokan lesznek szerelmesek az emberbe vagy tévedek?


Vagy ha híres zenész vagy hirtelen nem lesznek erkolcsosok a nők azért hogy utána felvaghasanak vele hogy xy zenészel basz.tak .


Szerintetek az a jó szerelem ha egy férfi totálisan mindent hajlandó megtenni értetek minden kivansagotok lesi.nem is a szexért hanem csak úgy mert vagytok

A hülye érzelmekkel tesztek minket szolgava .ki használ ki kit?

2023. aug. 12. 09:06
 72/247 anonim ***** válasza:
100%

71, kétlem, hogy a színész, vagy a zenész, akivel azért fekszenek össze, mert az "menő" kihasználva érezné magát ettől. Én speciel nem feküdnék le azért senkivel, mert hú, ő az xy.

A pénz más kérdés. Kifejezetten pénzért nem feküdnék le senkivel, vagy azért, mert gazdag és akkor utaztat, amíg dughat. De, egy nincstelennel se jövök össze, akkor se, ha nagyon tetszik, mert nem rontok a saját életszínvonalamon. Illetve, ha úgy alakulna, hogy sok év házasság és gyerek után a férjem félre kefél és valamiért nem akarja, hogy kiugorjak, akkor egy komolyabb havi összegért a látszat kapcsolatban is benne lennék egy ideig, hogy tarthassa a presztízsét kifelé. Mert ott már lényegtelen az érzelmi része, ha amúgy jó férj és apa.

De, egyelőre 27 évesen igenis az érzelmek kellenek. Olyan ember, aki engem akar, nem pedig csak a lyukat a lábam között. Aki nem használ, aztán szélnek ereszt, hanem vágyik a társaságomra és ez kölcsönös. Akivel szeretnék együtt építeni egy életet és neki is ez a terve. Akivel a szex nem sima baszás, hanem érzelmek vannak benne, mögötte.

Ezt nem lehet megkapni valakitől, aki annyira sérült, mint te. Nem lehet pénzért megkapni és egy sztárral való gyors numera se adja meg. Így engem jelenleg egyik se mozgat meg kicsit sem. Amíg megfelelő embert nem találok, addig maradok magamnak, mert a natur szex gyakorlatilag értéktelen a szememben. És ezzel nagyon sok nő így van.

Ahogy írtad, azok mennek bele ebbe, akiknek még ez is több "szeretet", mint amit amúgy kapnak. Akik annyira kétségbeesettek, hogy még ez is több számukra, mint a semmi. Vagy olyanok, akik szintén csak a kefélés miatt keresnek partnert, mert számukra az nem érzelemhez kötött.

Úgyhogy maradnak a kiégett nők és a kétségbeesettek. Ahogy eddig is.

2023. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/247 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is gyűlnek a nők a pénzszagra mint a rovarok az esti lámpásra. Érzelmeik is vannak persze, főleg ha van a pasinak egzisztenciája, jó állása, lakása, jó kocsija, és elhalmozza a nőt ruhákkal, ékszerekkel, utazással, shoppinggal, autókázással. Ezt a nők úgy hívják, hogy a férfinak “van stílusa”. Van. Meg főleg pénze. Sok pénze.


Nagyjából 25-30 év közöttre teszem, amikor a nők elkezdik bevallani, hogy egy pasiban nem a gödrös mosolya, a jó humora, a szép szeme a fontos (bár “ez is fontos”, teszik hozzá általában), hanem a “stílusa, megjelenése”, azaz az egzisztenciája azaz pénze. Ahogyan azt az előző 27N is megfogalmazta.

2023. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/247 anonim ***** válasza:
100%
A puncson se egybe kell odaadni a pénzt. Az egy dolgot hogy Te hülye vagy hozzá.
2023. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/247 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy látod át a női logikát!

Senkivel nem feküdnék le és nem is lennék szerelmes pusztán azért, mert Lamborghinije van vagy mert ő az XY híresség. Bármennyire meglepő nem minden nő az anyagiakra meg státuszra megy.

Ki mondott olyat, hogy az a “ jó” szerelem, ha a pasi mindent hajlandó megtenni?! Egy kapcsolatban KÖLCSÖNÖSEN tesznek meg dolgokat egymásért az emberek, mert kapaszkodj meg: SZERETIK egymást. Mert igényük van arra, hogy legyen egy állandó társuk, akivel megoszthatják életük jó és rossz pillanatait is, akivel lehetnek egymás támaszai, akire számíthatnak a bajban, akihez hozzábújhatnak este, akivel családot alapíthatnak stb stb. Az oké, hogy neked mindez láthatóan semmit nem jelent, mert kizárólag a farkaddal tudsz gondolkodni és a nőket csak egy lyuknak látod, de legalább ne neked álljon már feljebb, hogy 10-ből 9 nőnek nem elég az a nagy nulla, amit te “nyújtani” tudsz!

2023. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/247 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok erzeketlen megertem miért vágynak a szerelemre a nők.


Enis vagyok olelesre és hogy legyen kihez hazamenni vagy hogy valaki szeresen is velem lenni igazából. de ezt én full megkapom a lányomtol.

Gyakorlatilag minden érzelmi dolgot megkapok tőle amit egy barátnő tudna adni mindent ketten csinálunk mindenhova ketten megyünk.mar kezd nagy lenni és így bárhova magammal tudom vinni sose vagyok egyedül.



Csak hát értelemszerűen a szexualitast nem. ezért keresem azt külön utakon.

Szóval vegulis szerintem full logikus hogy laza kapcsolatokat keresek.

2023. aug. 12. 13:15
 77/247 anonim ***** válasza:
100%

76


Én továbbra sem ertem, hogy akkor miért ne egy jobbmodu, kedves pasit válasszak, aki a tenyerén hordoz!

És ujabb redflag. A lányod az első! Szuper! Ilyen pasi nekem nem.kell

2023. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/247 anonim ***** válasza:
100%

Egyre bizarrabb és betegebb ez az egész....

Szóval párkapcsolati téren a szexen kívül te minden mást megkapsz a LÁNYODTÓL, amit egy barátnőtől kapnál? Jézusom, szerencsétlen gyerek. Ne haragudj, de mentálisan épp embernek eszébe nem jutna a gyereket és a párkapcsolatot összehasonlítani. A gyereked az a gyereked, a társad meg a társad, akivel megosztod az életed, az ágyad, akivel számíthattok egymásra, akivel építhetitek a közös jövőtöket, aki megvigasztal, ha rossz a kedved, akihez éjszaka hozzábújsz stb. Nem gondolhatod komolyan, hogy mindezt egy gyerek is meg tudja adni. 🤦🏻‍♀️

Amúgy nem tudom hányszor kell még az értetlen fejednek leírni, hogy csak azért, mert neked elég az a fajta és mennyiségű szeretet, amit a lányodtól kapsz, másnak még nem lesz az!!! Főleg, akinek nincs gyereke. A nők igen nagy százaléka PÁRKAPCSOLATRA vágyik egy normális, érett, értelmes, minimális érzelmi intelligenciával rendelkező férfival! Nem, nem olyannal, akinek a gyereke a "szerelme" és mindenhova cipeli magával, főleg h a gyerekes pasi rengeteg nőnél már eleve instant kuka, az olyan meg aztán végképp, aki össze is van vele nőve és hurcibálja mindenhová.

2023. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/247 A kérdező kommentje:

78#neked ez azért fura mert nemtudod az elotortenetett.hogy nincs anyuka és anyuka családja velünk.

Szóval 2 éve szinte folyamat velem van mert nemtudom hova rakni .

De mostmar nagyobb és tényleg pl ezzen a nyáron már mindenhova eltudtam vinni magammal amit terveztem.

Ha évekig csak kettesben messz mindenhova a lányodal vagy fiaddal te is megjobban osszekovacsolodsz vele.


Gondolom ilyen esetben ha egyedül maradnak anyukák a fiaikert elnek halnak apukák meg a lanyaikert.

Persze ha fiam lenne azért is mindent megtennek és imadnam de talán mégis kicsit szorosabb ez így.


Ismerkedtem korodbeli nővel is 28 éves telt nő nincs gyereke már taliztunk régebben. ő szívesen benne lenne akár a közös gyereknevelesben is de nincs rá időm.

Inkább a gyereket viszem strandra jatszohazba stb

Utána meg pihenek filmezgetek vagy kicsit egyedül sétálok stb

Aztán meló.

Irhatnek ennek a nőnek talizhatnank de nem fér bele az eletembe úgy igazából.


Amúgy eddig fizetős nőkhöz jártam de az meg kevés a nőkbol.

Szóval vegulis sehogy se jó.

Ismerkedni szeretek de aztán mindig rajovok hogy ezt most hogyan oldom meg.


Kéne egy szomszéd lány vagy bébiszitter aki arra vágyik hogy időnként megtortenjen a dolog .

Átjárnek néha hozzá vagy ő hozzám és kész. 😀 csak erre ingyen senki nem vállalkozik.

2023. aug. 12. 19:52
 80/247 anonim ***** válasza:
100%

79


Kéne egy szomszéd lány vagy bébiszitter aki arra vágyik hogy időnként megtortenjen a dolog .

● Tehát, hébe hoba hasznalni akarod egy nő testet, természetesen, nulla befejtetett energiaval, ingyen.

És senki nem vállakozik ra? Nem is ertem


Átjárnek néha hozzá vagy ő hozzám és kész. 😀 csak erre ingyen senki nem vállalkozik.

● Én szeretnék egy pasit, aki fizeti mindenemet, elvisz mindig vásárolni és kész, 😔 Csak erre ingyen senki nem vállalkozik.


A kettősmérce...

2023. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!