Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig arra a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig arra a férfira nyomul már szinte kellemetlenül egy másik nő, aki nekem szimpatikus és érezzük a kémiát?

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon szimpatikus volt valaki, flörtölgettünk, alakult a dolog, erre egy harmadik fél belerondított, szinte undorítóan, nyîltan kezdett el udvarolni a férfinak, szexuális célzásokat tenni, majd én ebbe belefáradtam, hogy a férfi nem tesz semmit ellene, ezért hagytam az egészet.

Most megint ott tartok, hogy nagyon szimpi valaki, igaz csak ismerkedünk. A férfi se nem Casanova típus, se nem 10/10, hogy mindneki odáig legyen érte, csak engem megfogott valamivel. Erre egy csaj a semmiből (baráti társasága, évek óta ismeri, de csak most kezdett rá nyomulni), a közelemben olyan célzásokat tesz rá, hogy szexi a hangja, meg legyen többet velük és vele, mert szimpatikus neki, és ahogy néz rá, meg ír neki az is kiborít. Én meg nagyon féltékeny vagyok. Miért mindig azokkal a férfiakkal kezd el valaki flörtölgetni, akivel nekem alakul? Mások miért jöhetnek össze zökkenőmentesen? A nők egy része meg miért ilyen undorító, hogy le se kakálnak valakit, de ahogy az a valaki oldalán feltűnik egy nő, elkezdenek neki duruzsolni? Buta r!bi az ilyen.


2023. aug. 14. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%
(*Mindegy, nem írom át, autokorrekt és félrepotyoges)
2023. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

“Tele vagy előítéletekkel és csak azért, mert kudarcot vallották, valamint amiatt, hogy akik ismerkedtek veled észrevették milyen ember vagy.”


Bizonyára ezért volt már egy 2+ évet tartó kapcsolatom is. Itt egyedül te vagy, aki ítélkezik és rossz ember.

2023. aug. 14. 14:04
 53/67 A kérdező kommentje:
Mellesleg most már annyira megnyugodtam, mert pont most tett a srác egy olyan lépést, meginvitált egy 2 napos kirándulásra, amely mutatja, hogy velem szeretne lenni. :)
2023. aug. 14. 14:05
 54/67 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy szerintem akinek van szíve, teljesen átérzi azt az életérzést mikor kijön az ember száján ilyenkor hogy ribi. Még majdnem maga az a nő is akire rámondták. Inkább az ilyen netes pszichológiás "önbecsülés" és társai károsak ha túlzásokba esnek vele, mert olyan betanult szöveg és viselkedés az egész.
2023. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
86%

Fuh, arra vagy büszke, hogy 2+ évig tartott a kapcsolatod?

Most dicsekedhet azzal, más is hogy az egyik 4 évig, a másik 8 éve tart? Hogy jön ide az, hogy meddig tart a kapcsolato, hogyha egyszer már véget ért? Sőt hiába tart, ha rossz néhány pároknál?


Azért vagy tele előítéletekkel, mert nem ismered az embereket és véleményt nyilvánítasz róluk.


Te jöttél ide már harmadszor és a ribiket bántod, akik sok esetben nem is azok.

De ha azok akkor akit elszednek/elszedtek előtted ugyanúgy hímrinygy*k!

Persze a férfiakat nem sértetgeted csakis a nőket.


Légy vele boldog, minden jót!

2023. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Pontosan #54!

Ezek csak idézetekből meg más szájából idéznek, közben ők vágnák a legnagyobb tam-tamot, ha kiderülne, hogy mást kefélget a pasijuk.

2023. aug. 14. 15:37
 57/67 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező te nagyon bolond vagy.Az én férjemre is másznak a nők,én us kapós vagyok,de tudjuk kezelni.Te apcsolatban se vagy és a másik nőt szidod.Ha olyan biztos vagy magadban te szépség,akkor minek foglalkozol vele?A kiszemeltednek kéne elhajtania a picsába a nőt.

Lehet,hogy dugja,amúgy nem tudhatod.De sejtem,hogy miért a másik nőt választják inkább helyetted.

17 éve vagyok a férjemmel,ribi is voltam.De te okosabb és tisztessegesebb vagy biztos.

2023. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
83%

"Ezek csak idézetekből meg más szájából idéznek, közben ők vágnák a legnagyobb tam-tamot, ha kiderülne, hogy mást kefélget a pasijuk."


Vedd már észre magad, nem mindenki te, hogy kiakad úgy, hogy mégcsak nem is vagytok együtt hivatalosan!

Miféle idézetek? Atyaúristen! A nőket rágalmazózod, mert egyik normális pasinak se kellesz, csak az abnormálisaknak mint te, de még nekik se sokáig.

Gondolom azért vagy betojva, mert már lefeküdtél vele és természetesen azt hiszed, hogy akkor már tartozik neked a pasas.

Nincs neked aranyból, se gyémántból a nemiszerved, de még a szíved, lelked se.

A havernője, aki ismeri jó ideje, míg te pár hete azt hiszed, hogy jókisfiú holott nem tudható. A nőket hordod le mindenfajta lotyóknak és rosszat kívánsz olyan nőknek, akik nem kontrollmániás, birtokló típusúak és nem féltékenyek randi ideje alatt, se kapcsolatban, mert a párjuk nem adott rá okot, ha meg adott, akkor kidobják.

Nézz már magadra másodszor reszketsz (habár biztos a volt kapcsolataidban is azt tetted!) egy idegen férfi miatt!


Wow, elvisz téged kirándulni két napra, aztán hazatér azt LEHET megfekteti akit ribinek tartasz, vagy más nőt MERT NEM JÁRTOK!

Egy hónap után már illene!

De ha nem is vagytok együtt akkor minimum le kellett volna tiltani a nőt!

Naiv, figyeleméhes, rosszindulatú, önbecsülés nélküli nulla és ostoba egy "nő" vagy.

Még az se jutott eszedbe, hogy amikor nincs veled másokkal vagy pontosan ő vele létesít szexuális kapcsolatot.

2023. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
83%

"Innen tudom azt is, hogy régen nem érdekelte a lányt"

Ez azt jelenti, hogy beprobalkozott nala a fiud, de lekoccolta a csaj? Szerintem neked hazudik, mikozben mas kepet probal sugarozni magarol. Te csak annyit tudsz arrol, hogy mi volt koztuk, amennyit az orrodra kotott. A kompromittalo reszekrol meg nema csend van. Ez is a hazugsag egy formaja. Tul sokat hiszel a szavaknak, mikozben a valosag az, hogy esze agaban sincs visszautasitani a masik csajt. Olyan nehez lenne megfogalmazni egy barat fele egy olyat, hogy figyelj Marika, folyamatosan kellemetlen helyzetbe hozol a baratnom elott. Ezt kerlek ne folytasd, mert akkor a baratsagunkat kockaztatod. Ennyi. Te konkretan hulyenek vagy nezve. Hagyjuk mar ezt a jofius nem tud nemet mondani dolgot. Hany eves? 6?

2023. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

“ vagy.Az én férjemre is másznak a nők,én us kapós vagyok”


Nem olyan rég még “jelenlegi párod” volt. Erről ennyit, minek veszekedjek trollokkal?

2023. aug. 14. 16:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!