Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig arra a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig arra a férfira nyomul már szinte kellemetlenül egy másik nő, aki nekem szimpatikus és érezzük a kémiát?

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon szimpatikus volt valaki, flörtölgettünk, alakult a dolog, erre egy harmadik fél belerondított, szinte undorítóan, nyîltan kezdett el udvarolni a férfinak, szexuális célzásokat tenni, majd én ebbe belefáradtam, hogy a férfi nem tesz semmit ellene, ezért hagytam az egészet.

Most megint ott tartok, hogy nagyon szimpi valaki, igaz csak ismerkedünk. A férfi se nem Casanova típus, se nem 10/10, hogy mindneki odáig legyen érte, csak engem megfogott valamivel. Erre egy csaj a semmiből (baráti társasága, évek óta ismeri, de csak most kezdett rá nyomulni), a közelemben olyan célzásokat tesz rá, hogy szexi a hangja, meg legyen többet velük és vele, mert szimpatikus neki, és ahogy néz rá, meg ír neki az is kiborít. Én meg nagyon féltékeny vagyok. Miért mindig azokkal a férfiakkal kezd el valaki flörtölgetni, akivel nekem alakul? Mások miért jöhetnek össze zökkenőmentesen? A nők egy része meg miért ilyen undorító, hogy le se kakálnak valakit, de ahogy az a valaki oldalán feltűnik egy nő, elkezdenek neki duruzsolni? Buta r!bi az ilyen.


2023. aug. 14. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
87%
Nem foglalt emberekről beszélek, csak akik már rég szinglik voltak és valamelyik exét mutogatta.
2023. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

Nem adott rá neki indokot, ezt már megbeszéltük. A csajnak egyébként nincs pasija, de a “kiválasztottamnak” nem tetszik, nem is a típusa.

Azért bántom csak a nőt, mert tudja, hogy mi ketten “ismerkedünk, randizunk”, és a férfi nem is viszonozza a flörtjeit, kellemetlenül érzi magát tőle, de ő csak nyomja magát, mint egy figyelemhiányos matrica.

2023. aug. 14. 09:21
 13/67 anonim ***** válasza:
90%
#11 az, hogy alakul valami, még nem jelent semmit. Azzal meg nem tudsz mit kezdeni, hogy mások is ráhajtanak. Ilyen az élet. Csak mert te nem csinálnál ilyet, mások igen. Ez van, szokj hozzá.
2023. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

Észrevettem és hozzászoktam, de akkor sem tudom felfogni, hogy ebben mi jó másnak.

Ha legközelebb találkozunk ezzel a csajjal, olyan utalást fogok előtte tenni, hogy tudni fogja, hogy hol a helye.

2023. aug. 14. 09:28
 15/67 anonim ***** válasza:
78%
Furcsa a megfogalmazasod, mintha direkt kodositenel. Amig nem mondjatok ki, hogy egy par vagytok, addig barkinek szabad a palya. A barati tarsasag es regebbi ismerettseg pedig hazai palya. Az altalad kinezett pasi szingli, a masik no szinten. En ebben nem latok problemat. Inkabb azon kene elgondolkoznod, higu miert ilyen lassan es kinkeservesen halad a dolog koztetek, hogy 1 honapos idoablakba nem fer vele, hogy osszejojjetek. Hany randi kell neked hozza?
2023. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

De a másik nő nem kell neki, fogd már fel. :D

Még ő is mondta nekem és észrevette, hogy mennyire zavaró. Innen tudom azt is, hogy régen nem érdekelte a lányt, csak amióta meglátott vele. Csak ő olyan kis “jólelkű” srác, és nem igazán megy neki az elutasítás.

Nem tart olyan régóta az ismerkedésünk, egyébként annak is megvan az oka, hogy miért nem haladunk hamarabb. Ez nem ködösítés, csak nincs létfontossága a történetben.

2023. aug. 14. 09:32
 17/67 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, a férfinak nem kellemetlenül kell éreznie magát, hanem egyértelműen elutasítania!


Nem ért a nemből? Akkor megszakitani vele a kapcsolatot!


Nem hihető még egy kicsit se, hogy nem adott neki a múltban valamikor okot arra, hogy így viselkedjen.

De ha igaz, akkor is meg az nem érthető, hogy miért nem építette már le!


Itt valami nem stimmel, csak te hiszel a férfinak és a nőt, vagy nőket ócsárolod fölöslegesen.


Miért nem lehet felfogni, hogy aki érez irántad valamit az nem fog elcsábulni és már rég offolta volna a másik nőt?


Te ha elkezdenél vele járni és a férfi még mindig kontaktusban lenne vele ugyanaz a helyzet lenne mint jelenleg.

Hiába nyernéd meg a csatát, a háború még előtted lenne.

Nem létezik olyasmi, hogy lecsapja a kezedről, ha te tetszel neki nagyon, de nagyon.

Olyasmi viszont van, hogy mindketten tetszettek neki, szereti, hogy a nők versengenek érte és mindkettőt hitegeti, mindkettőnek hazudik.

Sőt olyasmi is, hogy mindkettőt kipróbálja és megtartja, vagy azt aki jobb az ágyban.

Mibe fogadunk, hogy talonban tart téged, vagy mindkettőtöket? Majd ha őt választja, vagy felszínre kerül, hogy két nőt használt ki, akkor írj ki kérdést lécci és írd oda, hogy ribis csajok. :DDD

2023. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
#15 gondolom azért nyomod ennyire ezt a dumát, mert te is olyan kis r’banc vagy, aki simán ráhajt egy foglalt férfira. De azért, mert próbálod ezt kimagyarázni, még nem lesz etikus.
2023. aug. 14. 09:33
 19/67 A kérdező kommentje:

“ Miért nem lehet felfogni, hogy aki érez irántad valamit az nem fog elcsábulni és már rég offolta volna a másik nőt?”


Ki mondta, hogy elcsábult? Engem keres, velem van, a másik hidegen hagyja. Egyébként támadjatok be, de elutasítani én sem szoktam senkit, csak közömbösen veszem a nemkívánt flörtöket.

2023. aug. 14. 09:35
 20/67 anonim ***** válasza:
79%

Etikus? Nem jártok!!!

Kémia? Az nagyon kevés! Szerelem kell ahhoz, hogy másnak melletted esélyt se adjon.

Mióta ismered, hogy ő is jófiú a nő meg egy ceda?

Más pár már ilyenkor, 1 hónap után együtt jár és nem talizna olyan nőkkel, aki "nyomul" rájuk! Itt nem a nő a hunyó, hanem a fiú, akit jónak hiszel! !😂😂😂

2023. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!