Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig arra a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig arra a férfira nyomul már szinte kellemetlenül egy másik nő, aki nekem szimpatikus és érezzük a kémiát?

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon szimpatikus volt valaki, flörtölgettünk, alakult a dolog, erre egy harmadik fél belerondított, szinte undorítóan, nyîltan kezdett el udvarolni a férfinak, szexuális célzásokat tenni, majd én ebbe belefáradtam, hogy a férfi nem tesz semmit ellene, ezért hagytam az egészet.

Most megint ott tartok, hogy nagyon szimpi valaki, igaz csak ismerkedünk. A férfi se nem Casanova típus, se nem 10/10, hogy mindneki odáig legyen érte, csak engem megfogott valamivel. Erre egy csaj a semmiből (baráti társasága, évek óta ismeri, de csak most kezdett rá nyomulni), a közelemben olyan célzásokat tesz rá, hogy szexi a hangja, meg legyen többet velük és vele, mert szimpatikus neki, és ahogy néz rá, meg ír neki az is kiborít. Én meg nagyon féltékeny vagyok. Miért mindig azokkal a férfiakkal kezd el valaki flörtölgetni, akivel nekem alakul? Mások miért jöhetnek össze zökkenőmentesen? A nők egy része meg miért ilyen undorító, hogy le se kakálnak valakit, de ahogy az a valaki oldalán feltűnik egy nő, elkezdenek neki duruzsolni? Buta r!bi az ilyen.


2023. aug. 14. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

“ Gondolom azért vagy betojva, mert már lefeküdtél vele és természetesen azt hiszed, hogy akkor már tartozik neked a pasas.

Nincs neked aranyból, se gyémántból a nemiszerved, de még a szíved, lelked se.”


Egyedül te vagy, aki feltételez, nem èn. Ebből is látszik. De képzeld, nem dugtam vele, nem mindenki tárja szét 1 találka után. Persze mindenki magából indul ki.

2023. aug. 14. 16:51
 62/67 anonim ***** válasza:
86%

Jah hát persze, bocsánat, te nem vagy ribi. XD


Te egy szűzribi vagy, aki direkt kelleti magát, azt hiszi, hogy azzal majd megfogja a palit míg ő János-városon keresztül megy. XD



Elnézést, elfelejtettem, hogy te nem vagy ribi.

Csak azt nem értem, hogy miért lenne az, aki lefekszik valakivel az első - ötödik randin, amikor mindketten részt vesznek benne, úgyhogy akkor a pasi is hímribi, de őt nem írod. Azt se hogy hiába teszik meg együtt maradnak jó pár évig, mert a szex csak egy része a kapcsolatnak, az allapillére pedig a bizalom a másik fél felé amiben te egyáltalán nem remekelsz pedig még együtt se vagytok és az őszinteség, kommunikáció!

Ami szintén nem az erősséged, mert másról nem tudsz "beszélni" mint arról, hogy mekkora ribik a nők. XD


"Főnyeremény" vagy!


Csak ne hogy az legyen, hogy hiába jártok szétcsal, nem leszel számára jó az ágyban és azért dob majd ki. XD

2023. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
89%

Am

Te tényleg nagyon buta vagy, egyetértek a többivel, te azt hiszed, hogy csak egy személy írja azt, hogy az vagy?

2023. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:
Szerinted nem látom a százalékokat?
2023. aug. 14. 18:27
 65/67 A kérdező kommentje:

Volt kapcsolatom, de SZŰZribizli vagyok.

Be vagyok tojva, mert biztos ribizli módon lefeküdtem már vele, majd jössz azzal, hogy semmi baj sincs azzal, ha valaki első randin szexel.

Döntsd már el mit akarsz, mert itt egyedül te vagy khurva buta! Amúgy igaza van a többieknek, azoknak, akik nem veled értenek egyet.

Menj, és kapj elő egy dildot, biztos azért vagy ilyen ideges, mert a párod/férjed akàrmid (ha van), nem kezel meg rendesen.

2023. aug. 14. 18:29
 66/67 anonim ***** válasza:
83%
Bár nem az a válaszoló vagyok,de szerintem te nem vagy kielégítve.Rettentő ostoba vagy,és szerintem hülyére is vagy véve.Ilyen elviselhetetlen nővel senki se akar együtt lenni.Szerintem az a másik nő nem is tudja,hogy ki vagy.Valószínű neki is ugyanez van előadva,mint neked.Szállj kicsit magadba.A ferfiak jobban szeretik a ribiket,mint a hárpiákat.
2023. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

Se a ribi, se a szűzribi jelentésével, se a normális párkapcsolatokkal, se a baráti viszonyokkal nem vagy tisztában és te osztod az észt.


Figyelj kérdező, te írtál ki kérdést, a többség egyetért, hogy rettenetesen untelligens és elviselhetetlen személy vagy, akkor miről beszélünk?


Te nem vagy kielégítve se fizikai, se lelki szinten.

Te kértél véleményt, hogy az emberek mit gondolnak és még mindig a többség egyetértően bólogat, hogy hülyére vagy véve. Tényleg lehet, hogy a másik nő is ugyanúgy.

Az egy dolog, hogy mutatja, hogy mit írt neki a lány, de nem tudod, hogy mikor mit törölt ki a beszélgetésekből. Azt sem tudod, hogy más felületen nem-e tartják a kapcsolatot, azt sem, hogy telón, sőt azt sem, hogy személyesen nem-e taliznak, akár szexelnek, valamint arról sincs fogalmad, hogy más nőkkel lefekszik-e.

Minden értelmes ember tudja, hogy ha tényleg nagyon kellenél neki, akkor már rég elutasítást kapott volna tiltás formájában, illetve, hogy ne aggódj, hogy bebizonyítsa neked, hogy valóban jófiú a füled hallatára vetne végett a barátságnak, sőt taliznátok vele és ott előtted tenné meg.

Ő nem akar pontot tenni a románc végére, neki két (vagy több) nő kell, akiket szédít.

Ezt csak te nem látod, inkább a másik alanyt hibáztatod, ribized, pedig több mint valószínű, hogy ő is meg van vezetve, mint te.

Nem a nő a hibás, hanem a "jófiú" hímribikéd!

2023. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!