Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig arra a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig arra a férfira nyomul már szinte kellemetlenül egy másik nő, aki nekem szimpatikus és érezzük a kémiát?

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon szimpatikus volt valaki, flörtölgettünk, alakult a dolog, erre egy harmadik fél belerondított, szinte undorítóan, nyîltan kezdett el udvarolni a férfinak, szexuális célzásokat tenni, majd én ebbe belefáradtam, hogy a férfi nem tesz semmit ellene, ezért hagytam az egészet.

Most megint ott tartok, hogy nagyon szimpi valaki, igaz csak ismerkedünk. A férfi se nem Casanova típus, se nem 10/10, hogy mindneki odáig legyen érte, csak engem megfogott valamivel. Erre egy csaj a semmiből (baráti társasága, évek óta ismeri, de csak most kezdett rá nyomulni), a közelemben olyan célzásokat tesz rá, hogy szexi a hangja, meg legyen többet velük és vele, mert szimpatikus neki, és ahogy néz rá, meg ír neki az is kiborít. Én meg nagyon féltékeny vagyok. Miért mindig azokkal a férfiakkal kezd el valaki flörtölgetni, akivel nekem alakul? Mások miért jöhetnek össze zökkenőmentesen? A nők egy része meg miért ilyen undorító, hogy le se kakálnak valakit, de ahogy az a valaki oldalán feltűnik egy nő, elkezdenek neki duruzsolni? Buta r!bi az ilyen.


2023. aug. 14. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
75%

Nem kérdező, nem könnyebb ha olyan gyenge mint a te pasikád, aki nem mer maga mellett kiállni.

Olyan ember, aki magabiztos és nagyon jól tudja, hogy a barátság már elromlott hiszen a másik fél többet akar míg ő nem az végett vett a "barátságnak" mert nincs értelme és aki jófiú az tekintettel van a barátra, nem szeretné, hogy szenvedjen, amikor látja a másikkal.

Az ő viszonyuk soha nem lesz olyan mint azelőtt, ezért illett volna pontot tenni a végére!

A te jelölted vagy életképtelen, éretlen, vagy rafinált, sunnyi lény, aki azért nem utasítja el, mert tarsolyban tartja és/vagy lelkiismeretfurdalása van, hiszen adott neki rá okot, hogy félreértse a helyzetet a barátnő.

Csak annyival nyugtatja magát, hogy neked mutogatja, hogy mit ír, de letiltani nem fogja, mert nem tudja, hogy veled együtt lesz-e, vagy mindkettőtöket hülyénre vesz!

emberi kapcsolatok terén, vagy

2023. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
13%
Én drukkolok nektek kérdező. Fogd fel bóknak, ha olyan rossz csaj lennél, nem tudtad volna izgalmassá tenni hirtelen ezt a fiút. Azonkívül, az hogy vannak barátai, még mindig jobb mint ha egy depis befordult lenne, még ha az egyik barátja kissé problémás is.
2023. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
84%

Emberi kapcsolatok terén egy nulla, mint baráti alapon, mint párkapcsolat szintjén, ez a nagy helyzet.


Normális ember már rég kirakta volna, nem hagyná, hogy belekontárkodjon a reményteli kapcsolatába, sőt őt is nézné, hogy rosszul esik neki, hogy nincs esélye.

A te randipartnered nem jófiú hanem buta gyenge, vagy agyafúrt, szédít, reményt ad mindkettőtöknek. Te meg a másik nőt hibáztatod a harmadik csak oda mehet ahol a kapcsolat eleve rossz!

2023. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
23%

43

Te is egy olyan p.csa lehetsz aki elszereti más pasiját és megérdemelné hogy egy vagány csaj rendesen helyben hagyja, mert tuti nem védenéd meg magad csak a szád nagy.

2023. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
90%
Itt a pasikkal van a gond nem a nőkkel! Kéne a fenének egy olyan pasi akit egy ilyen nő el tud téríteni tőlem. Hálás lennék neki, hogy megszabadított egy ilyen pasitól még idő előtt.
2023. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
91%

#44:


Nem, inkább olyan nem vagyok, akinek lesz egy két szava a másik nőhöz egy pasas miatt, akivel még csak nem is járok.

Átadom inkább ezüst tálcán, nem versengek senkivel egy férfi miatt.

Tudom, hogy ha én kellek neki, akkor leállítsa, ha nem teszi meg akkor mindegy neki, hogy kivel jön össze és nem ér annyi erőfeszítést, hogy miatta vitába keveredjek, és ilyesmik.

2023. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:

“Tudom, hogy ha én kellek neki, akkor leállítsa, ha nem teszi meg akkor mindegy neki, hogy kivel jön össze és nem ér annyi erőfeszítést, hogy miatta vitába keveredjek, és ilyesmik.”


Szerintem meg nem igaz. Nekem is volt, hogy nagyon kellett valaki, ettől még nem vagyok jó az elutasításokban.

De van egy érzésem, hogy csak önfényezés, amit itt művelsz. Minden válaszod rólad szólt.

2023. aug. 14. 10:39
 48/67 anonim ***** válasza:
30%

46

Ha átadod akkor meg is érdemlik ha elviszik.

2023. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Én a 43-al érték egyet. A többieknek meg 0 önbecsülése van.
2023. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

#49: Köszönöm, legalább valaki rajtam kívül rendelkezik önérzettel és önszeretettel...


🤦‍♀️Kérdező nem tudom, hogy miért vagy ilyen könnyen ítélkező típus, de nem csodálkozom egy kicsit se, hogy inkább az azelőtti pasas inkább mást választott és azon s, hogy a jelenlegivel de érsz el sikert egyáltalán, vagy rövid(ebb) ideig.

Tele vagy előítéletekkel és csak azért, mert kudarcot vallották, valamint amiatt, hogy akik ismerkedtek veled észrevették milyen ember vagy.


Az én saját történt ezen azért osztottam meg, mert hiába írta más is, hogy akinek te kellesz úgyse reagál más alany próbálkozásaira, sőt elutasítás, mert figyelembe se vetted.

A másik kommentár pedig a 44-esnek szólt, nem neked.

Az mióta fényezés, hogy én másképp állnék a dologhoz?

Úgy tűnik egy elkényeztetett kislány vagy, illetve lehet, hogy azon kívül, hogy másokat lehordasz valami nem stimmel veled.

Majd ha eljár egyszer a szád más nőre ne lepődj meg, hogy becsületsértés/rágalmazás miatt problémáid adódiknak.


Harmadik kérdésed itt a ribikkel kapcsolatban, teljesen rá vagy állva ahelyett, hogy önkritikát tartanák.


🤦‍♀️

2023. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!