Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
86%
Talán fel kéne nőni, mert ez a fajta kodependens hiszti utoljára totyogósként volt elfogadható.
2023. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem éltél egyedül...??

Nincs egy macid legalább, akit ölelgethetsz?

2023. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
65%
Vedd fel az egyik előző napi pólóját és aludja abban! Ez egy bevett módszer ilyen esetben.
2023. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
81%
Édes istenem🤦‍♀️
2023. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
81%

Gondolod, hogy neki könnyű éjszaka dolgozni? Nem könnyű.

Neked se könnyű.

És most?

Vagy változtatsz, vagy így marad a helyzet.

2023. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de mégis hány éves is vagy? Rossz a másik nélkül aludni, én se szeretek a férjem nélkül, de az, hogy ezt egy felnőtt ember nem képes helyén kezelni, nevetséges. Vegyél egy plüss állatot, vagy ilyesmi.
2023. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
78%

Engem ez csak tartósan zavarna. Nem, sosem éltem egyedül, soha nem is akarok. Éltem koliban és ha nem lenne párom, szeretnék lakótársakkal lakni.

Nekem néhány este nem gond, viszont ha az összes ilyen lenne, az engem is zavarna. Nem azért, mert nem tudok egyedül aludni, hanem mert nem egyszerre vagyunk aktívak a nap során, így sok idő vész el.


Szerintem keress fel egy pszichológust. Ha egy napról van szó, nem kell aludnod, keress valami sorozatot.

2023. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de én is azt mondom, hogy kicsit érettebbé kellene válnod. Ez már beteges szintű társfüggőség. Javaslom, hogy keress fel egy pszichológust.
2023. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
85%

Hát elárulom neked, hogy én pl 12 órában műszakozok sok kollégámmal egyetemben. 2 nappal, 2 éjjel, 4 szabad. Ez része az életünknek. Nálunk nincs hagyományos hétvége meg ünnepnap, csak a 4 napos ciklusok. És a legtöbb kollégámnak családja, gyerekei vannak. Aztán mégiscsak megvannak valahogy...

A hiba a te készülékedben van. Nem normális, hogy valaki ennyire függjön valakitől. De aludni sem tudnék úgy rendesen, hogy valaki végig rám csimpaszkodik.

2023. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
78%
MOST úgy megsajnáltalak, hogy el sem hiszed.... hány éves vagy? 13??
2023. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!