Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
82%
Furcsa ilyesmit hallani egy felnőtt embertől. Én személy szerint tinédzser koromban is töltöttem egyedül a lakásban éjszakákat. Azt gondoltam, hogy egyedül alvást egy embernek alapvetően egészséges mentális állapottal akadály nélkül kell vennie.
2023. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok! És csak hétvégén fogunk együtt aludni. És igen mi csak úgy tudunk aludni hogy össze bújunk vagy én ölelem vagy ő engem.
2023. szept. 1. 12:29
 13/70 A kérdező kommentje:
Én itthon vagyok itthonról szoktam dolgozhatni,a párom semmi képpen nem engedi hogy dolgozni menjek sehova csak itthon maximum. Nàllunk ez így van rendjèn és nem nem vagyunk C..K 12 órázik ő is heti 5 nap. De számomra egy kín mikor nincs itthon. Nagyon nehéz időszak hogy távol leszünk egymástól éjjel
2023. szept. 1. 12:31
 14/70 anonim ***** válasza:
96%
Az se normális, hogy "nem engedi, hogy dolgozni menjek". Mi ez, valami arab ország? Fél, hogy más férfiakkal találkozol? Az ilyen számomra mindig betegesen hangzik.
2023. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
22%
13# Váltson munkát én teljesen megértelek kérdező. Éjjel aludni kell nem dolgozni. A kapcsolatotok is rámehet az eltérő munkabeosztásra meg az egészsége is az éjszakázásra.
2023. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
79%
Hmmm. Elég creepy páros vagytok. 😱
2023. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
73%
Szia. A kutyánknak pont ez a problémája, mint neked. Szeparációs szorongásnak hívják. Nála megoldottuk nyugtató injekcióval, át is alussza az estét így, nem ugat meg semmi. Úgy gondolom simán működne esetedben.
2023. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
86%
Én 17 éve járok éjszakára dolgozni, a feleségem is él még. Látod, vannak még csodák! 😆😂😁
2023. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
88%
Ezen nincs mit feldolgozni, én is voltam éjszakás (az volt a legjobb!), felnőtt ember ezen nem hisztizik
2023. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 NTBS ***** válasza:
31%

Keress annyi pénzt,hogy tartsd el.

Vagy szerezz neki home office munkát.

2023. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!