Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
62%
robotoltatni*
2023. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
8%

60# te sem éltél még kapcsolatban és nem is estél pofára amikor egyedül maradtál az biztos.

Mert akkor értenéd hogy mit érez a kérdező.

2023. szept. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjátok, a kérdező vagy troll vagy eszméletlen hülye szegény.

Nekem ha megtiltaná a férjem, hogy dolgozzak, ott helyben dobnám ki, lába nem éri a földet.

Mondjuk nekem van szakmám amit szeretek, a kérdező meg valószínűleg semmi iskolát nem végzett, meg amúgy se érdekli semmi az életben, max a párja nyakán lógni. Nekem lenne ilyen unalmas életem, beledöglenék. És mi 14 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok, szóval a te kis 6 éveddel nem kellene osztani az észt, mert lesz ez még így se... Élettapasztalat :)

Majd pár év múlva itt fog megint nyígni, hogy már válna meg menne de nincs hová... Vagy a pasi szed össze valami olyan csajt akibe kicsit több élettapasztalat meg önállóság szorult, akkor meg szívás 😂😂😂😂

2023. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
79%

Brutál ellentmondásos vagy kérdező.

Egyik válaszban leírod, hogy mennyire jól álltok anyagilag, a másikban meg, hogy azért megy éjjelre dolgozni mert kell a pénz. (Ami amúgy röhejes fizetés éjszakai munkáért...) Szóval ha már trollkodsz akkor legalább a részletekre ügyelj, hogy most melyik az igaz :)

Ha annyira jól éltek y mondd meg a pasinak, ne menjen éjjelre dolgozni. Ha mondod, akkor megy? Ha megy, akkor kb ennyit ér a szavad vele szemben... Ha erre azt mondja, hogy OK akkor inkább nem vállal éjszaka munkát, akkor talán még lehet esélyed rá, hogy esetleg emberszámba vesz...

2023. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
89%

#62 Igazad van, én házas vagyok, nem kapcsolatban élek.:D

Képzeld, én mindent meg tudok csinálni, amit egy felnőtt embernek KÖTELESSÉGE tudni ahhoz, hogy önellátó legyen.Nálunk nincs olyan dolog az életben, amit ne tudnánk megcsinálni külön-külön is magunktól, egyedül.

Attól, hogy a házastársak felosztják egymás közt, hogy kinek mi a feladata, az ne azért legyen, mert a másik olyan hülye, hogy egyedül képtelen lenne magát ellátni.

Egy felnőttnek alap, hogy tud munkát keresni, munkahelyen helytállni, pénzt keresni, háztartást vezetni, főzni, mosni, takarítani, kertet gondozni, ügyeket intézni, postára menni, számlát befizetni, órákat bediktálni, pénzt beosztani, stb stb.Ez ALAP.

2023. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
89%
#65 Ja, és tudok egyedül aludni is.Na, ehhez mit szólsz?A férjem is dolgozott már olyan helyen, hogy éjszakás is volt.És?
2023. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
81%
66. A Kérdező nem tudja magát kinyalni. Ez a problémája!
2023. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
88%

"irigyek vagytok mert titeket elküldenek dolgozni "


ENgem nem "elküldenek", hanem fel sem merülne bennem, hogy kiszolgáltatott legyek egy faroknak.

Mellesleg szeretem a munkámat.

2023. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk fel kellene nőni, erre nem gondoltál? :D
2023. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
89%

"irigyek vagytok mert titeket elküldenek dolgozni "


Nem. Neked tiltják meg. A párod korlátozó, uralkodó, te meg túl befolyásolható vagy és kapcsolatfuggo.

2023. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!