Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
90%
És fogadjunk, hogy nincs rendes családi háttered, nincs máshova menned, és ezért tud rajtad uralkodni,
2023. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
68%
És mivel nem dolgozhatsz, gazdasági függőségben tart, teljes kiszolgáltatottságbban tart ha akrnál sem tudnál lépni.
2023. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
Úristen ti nagyon betegek vagytok😅😅 van egy ingatlanom kiadva. A szüleimet minden hétvégén látogatjuk. És saját házunk van mind kettönknek .. szval ezt benèzitek. 😅 irigyek vagytok mert titeket elküldenek dolgozni 😅 mást nem tudok mondani. Egy rendes férfi megteremti a családjára a pénzt . Nem vagyok eltiltva semmitől😅😅 kimèl és vigyázz rám.
2023. szept. 1. 15:59
 54/70 anonim ***** válasza:
93%
53. Szerintem zárjuk is be a kérdést. Senki nem kíváncsi a lelki nyomorodra, meg hogy te mekkora penge vagy! Legközelebb az ilyen kérdésedet tedd fel a tini kategóriában. Élvezd a csúcskategóriás életedet, a csúcs pasiddal együtt! Csaó!
2023. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
90%

Egészen addig jó ez így neked kérdező ameg meg nem csal vagy el nem romlik annyira valami miatt a kapcsolat hogy szakitanal, menekulnel de nem tudsz mert nincs fizetesed, egy budos vasad se, se munkatapasztalatod, úgyhogy addig nem tudsz majd kilepni ameg nem találsz egy másik eltartót.

Milyen szép is a htb élet, tényleg, szerintem szülj is neki gyorsan hármat legalább.


Egyébként ne akard már bemagyarazni hogy heti 5 napot 12 orazik. Nincs ilyen rabszolga munkahely, még az eüben is kB heti 3 napot 12eznek.

2023. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
81%
55. Hagyd csak, az ő pasija szuper, félti és gondoskodik róla. Inkább az a baja, hogy esténként nem a pasikája farkával mos fogat. Félti hogy a fogkefét más fogja használni, aztán mi lesz vele! Várj, mindjárt írja hogy van 4 diplomája, és egy multinál felsővezető, ő nincs kiszolgáltatva senkinek.
2023. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom lehet-e rád bármi miatt is irigynek lenni..... Tulajdonképpen mindent a segged alá raknak, te semmiért sem mozdulsz meg. Csak vagy a világon, növeled feleslegesen a létszámot (mert tulajdonképpeni haszna a létezésednek nincs), és ennyi. Aztán egyszer történik valami, és ott vége szakad a mesének. Te meg csak ott fogsz állni bambán, és max. a rinyálásra leszel képes, mint a kérdésedben is. Ezt irigyelné egy szorgalmas, egyedül is életképes ember? Szerintem nem.Ugyanilyen életképtelen Józsi meg Gizi irigysége elhanyagolható tény. Hiszen a haszontalan réteghez tartoznak veled együtt.
2023. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
62%

Ha annyira nem tudtok egymás nélkül aludni, akkor miért is vállalt éjszakai állást?

A pénz miatt? Akkor ezek szerint fontosabb NEKI a pénz, mint a veled töltött idő.

Egyébként nappali munkával is lehet ennyit keresni egy jó szakmával. Csak szólok.

Nem baj, majd most éjjel dolgozik, nappal alszik. Jó lesz ez! Neki legalabbis biztos.

2023. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
72%
#12 Normális gyerekek már gond nélkül alszanak 2 évesen anyukájuk nélkül.Te meg 33 éves vagy.Gondolkozzál el ezen.
2023. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
67%

#36 Robogoltatni?Aki dolgozik, annak magától van erre meg egy belső igénye.Te egy életképtelen b*lfasz vagy, aki még aludni is képtelen egyedül.Mihez kezdesz majd, ha "apa" elhagy?Legkisebb gondod lesz egyedül aludni.Minden egyes otthon töltött éveddel egyre életképtelenebb leszel.

Úgy fogsz majd járni, mint az egyik ismerős asszony(50-60 közti korosztály).A férje meghalt, ő meg azon sápítozik, hogy a mérőórákat sem tudja bediktálni, mert azt sem tudja hogy kell, mert "apu" mindent megcsinált helyette.

2023. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!