Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
87%

#22

Hát, lehet ennyire nem lennétek rászorulva ha te is dolgoznál.

2023. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem te nem is akarnál dolgozni sehol sem. Ezért érsz rá ennyire ilyen hülyeségeken filózni. Ha értelmes felnőtt lennél, akkor nem a másikra fognád a lustaságodat.

Egyébként meg süssél palacsintát, aztán zabálj be belőle kislányom. Az már 16 évesen sem nehéz. 🤷‍♀️

2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%

31

SZokott dolgozni, de a balfa$ párja nem engedi, hogy elmenjen munakhelyre.

2023. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
83%

#33

Azt írja dolgozGATni, ez alapján valami mlm kaliberű “munkát” tudok elképzelni :D

2023. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
83%

#33

Felnőtt, normális embernél nem a párja dönti el, hogy hol dolgozzon.Hanem saját maga.

Ez csak egy troll.

Lecke lett ma feladva? Csináld meg inkább, addig sem agyalsz hülyeségeken.

2023. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég szar párkapcsolata van itt sok embernek.. az én párom barom?? Szeretne sok ember ilyen férfit. A tenyerén hordoz. 6 év után is lassan. És igen van még olyan férfi aki a párját nem fogja robotoltatni sehol. Mert tudja hogy a férfinek a dolga a pénzt megkeresni ..
2023. szept. 1. 13:57
 37/70 anonim ***** válasza:
68%

34


Nem érted, hogy nem engedi rendesen dolgozni? A párja egy bántalmazó fa$z. A gazdasági bántalmazás, függővé tetel tipikus példája, amit csinál. A kérdező meg nincs rendben pszichikailag, így vele meg tudja ezt tenni.

2023. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
82%

#37

Én ezt értem. Egy unatkozó troll.


"Mert tudja hogy a férfinek a dolga a pénzt megkeresni .."

2023. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem normális, hogy ennyire tőle függenek olyan alapvető dolgok, mint az alvásod, illetve, hogy nem enged dolgozni. Az egy dolog, hogyha közösen megegyeztek abban, hogy háztartásbeli leszel, de az, hogy nem enged (itt a szóhasználaton van a hangsúly), az egyáltalán nem jó dolog, sőt.

Felnőtt ember vagy, a párod előtt és a párodtól függetlenül is létezel. Nem egészséges rád nézve, hogy még aludni se tudsz, ha nincs ott melletted. Vannak barátaid? Hobbijaid, a párkapcsolatodtól független ambícióid?

2023. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
89%

“Nem érted, hogy nem engedi rendesen dolgozni”

Értem, írtam is korábbi kommentben hogy ez baromira nem oké. Ráadásul emellett nem is logikus, ha közben meg vannak anyagi gondjaik.



#kérdező

Engem se “robotoltat” a párom, csak egyszerűen nem pszichotikus féltékenykedő és nem tiltja meg. :D

De ha a férfi dolga dolgozni akkor meg ne siránkozz amiért dolgozik.

2023. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!