Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak éjszakára kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak éjszakára kell mennie dolgozni. Nagyon ki vagyok ez miatt. Nektek hogyan sikerült az ilyet feldolgozni? Nem bírok nèlküle aludni. Egyszerűen bele vagyok ebbe betegedve hogy éjjelre megy dolgozni

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Közösen egyeztünk meg. Nem kényszerít hogy nem dolgozhatok😅 csak így láttuk jónak.
2023. szept. 1. 14:14
 42/70 anonim ***** válasza:
86%
Te is így láttad jónak vagy ő ezt eldöntötte, hogy így jó te meg fejet hajtasz...
2023. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Nekem itt a háztartás van bőven mit csináljak.. és hát nem szívesen dolgoznèk sem. Elég nekem itthon ellátni amit kell. De hétvégén a párom is csinálja a ház körül amit kell 🥰 szóval egy szavam nem lehet rá. Ízületi probèlmám van így ez miatt is döntöttünk így hogy én itthon maradok. És nyilván nekem is jobb. És örülök ,hogy megtehetjük. Csak most ez új helyzet hogy éjjelre megy már. És nagyon rossz. Nekünk 6 év után is a kapcsolatunkat olyan mint az elején.
2023. szept. 1. 14:20
 44/70 anonim ***** válasza:
8%

Jó mondjuk a legtöbben úgy értették, hogy EGYSZER kell éjszakára mennie, de ha minden nap, akkor jogos a kétségbeesésed.

Nálunk nem éjszakás volt a párom, csak bárban dolgozott 2-ig, mégsem találkoztunk szinte, mert pont nem volt átfedés. Nem bírtam volna sokáig.


Én kb. kezdenék szeretőt keresni.

2023. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
65%
Majd megszokod .
2023. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Szeretőt?? Az azért durva . Mi szeretjük egymást. Nekem senki más nem kellene.
2023. szept. 1. 14:42
 47/70 anonim ***** válasza:
90%

"a párom semmi képpen nem engedi hogy dolgozni menjek sehova csak itthon maximum. "


Nem közösen egyeztetek meg, hanem beléd beszélte, hogy ez jó lesz neked. A párod elnyom, korlátoz, és ez is a bántalmazás egy fomája.

2023. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
79%
Fúú te jo eg😂😂😂 Nézz egy filmet és aludj, meg örülj hogy együtt élsz a pároddal akit szeretsz. Ne nyígj
2023. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
47 es hát te valami hülye vagy 😅😅😅 mindenkit így bántalmazzon a párja😅😅 hát te tudod velünk élsz
2023. szept. 1. 15:06
 50/70 anonim ***** válasza:
86%

49

Ha a párom nekem azt mondaná, hogy nem dolgozhatok munkahelyen, csak otthon egy kicsit, akkor abban a pillanatban repülne is.


És igen, bántalmaz a párod. Megtilt alapdolgokat, és mivel a saját akaratodat már rég letörte, így magad is elhiszed, hogy ez így rendben van, pedig nagyon nagyon nincs.

És mindezt 33 évesen.

2023. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!