Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a korától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a korától?

Figyelt kérdés

Egyik híres, neves appon beszélgetünk napok óta...viszont

....ott 41 év van kint .

Meg találtam egy olyan képet róla (baromi véletlen!!!!)amin rajta van a születési helye ,ideje !!!

Ehez a 41 évhez, csapjunk hozzá még 5 évet!!Magyarán 46 éves a pasi (egyébként simán el megy 41 nek!!!!)

Mikor buktassam le?

Holnap találkozunk először, már csak azért is el megyek .

Kérjem el a szemelyi igazolványát?

N32


nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
0%
Nem akadnék ki pár év miatt ha amugy minden rendben vele.
nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon is kiakadnék. Nagy redflag, ha rögtön, a nulladik lépésben hazugsággal kezd valaki. Nem fárasztanám magam azzal, hogy személyesen találkozzunk, nekem azonnal elvágná magát. Persze ha te akarsz, akkor személyesen bele állhatsz a dologba. De nem vagy rendőr, hogy személyit kérj. Én tennék pár laza utalást, pl “milyen jól nézel ki… a korodhoz képest”. Aztán had érezze magát kellemetlenül, le fogja vágni, hogy tudod. De ha beteges hazudozóval találkozol, le fogja szarni. Elég ijesztő emberek, akiket hiába szembesítesz, max kiröhög, vagy úgyis kimagyarázza. Na, ezért sem próbálkoznék vele.
nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatal nőkre vágyik.
nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

2. Most ebben a pillanatban találtam meg !!!

Ilyennel még sose volt dolgom !!!

Miért ne keretnek el a személyiét?

Vagy kérdezzek rá inkább h pontosan mikor is született?nem tudom melyik lenne a jobb

nov. 18. 13:24
 5/55 anonim ***** válasza:
85%

Mert gerinctelen.

És de igen, számít. 32 vagyok, ha most keresnék társat, akkor 41 éves pasas még ÉPPHOGY beleférne, 46 éves viszont biztos nem.


Nem kell lebuktatni, hagyd a francba.

Ha semmiképp nem akarod annyiban hagyni, akkor egyszerűen csak kérdezz rá, és mondd meg őszintén, hogy mit láttál, honnan van az info.

nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%

Azért hazudik, mert neki minél fiatalabb nő kell, ott meg a szűrők beállításainál egyáltalán nem mindegy, hogy 46 vagy 41.

A helyedben ott mutatnám meg a képet és rákérdeznék. De nem rögtön az elején, várnék, hogy elmondja-e magától. Esetleg céloznék rá, hogy a képein fiatalabbnak tűnt.

De a helyedben egyszerűen tiltanám a ...ba. Nekem nincs se időm se kedvem olyan randira menni, ahol már most tudom, hogy nem lesz belőle semmi. Maximum tisztáznám, hogy miért pattintom.

nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%
Ha én 32 lennék, el sem mennék a randira. 46 éves. Basszus!
nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
0%

Aki kiakad ilyenen magával is ennyire kritikus pontosan bevallja,hogy 80kg mondjuk? Vagy csak a másik szemében keresi a szálkát ilyen bőszen?

Vagy bevallja hogy a sminktől ilyen jó a fejformája mert kontúrozza, amugy kis kerek arcú …

Társkeresőn mindenki!! az előnyös oldalàt igyekszik mutatni nem pedig a rosszat kiemelni….

Láttam én már fordított pèldàt is igy le volt robbanva külsőleg, hogy a személyit lóbálva bizonygatta, hogy csak 35 pedig eskü 45 nek látszott olyan megviselt volt.

Úgyis a valos kinézet számít nem a személyi .

nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
88%

8


Sem 80 kg nem vagyok, sem kerek fejű, nem smink tartja egyben a fejem minőségét. Bármikor küldtem bárkinek smink nélküli képet. Sem a súlyomról, sem a koromról nem hazudtam soha. Szóval ja, jogom volt elvárni ugyanezt.

Az meg nem érdekel senkit, hogy neked mi számít. Ha egy nő azt mondja, hogy nem akar 46 éves pasit, akkor nem akar és kész.

nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
69%

Engem nem èrdekelne hogy 41 nek kqmuzta magát az aki ki is néz 41 nek.



Viszont amikor 50 es tróger fogatlan taták kamuképpel kamukorral kamiznak és megjelenik randin hogy csoda hogy sétabot nincs nála akkor ugy elhajtom a fr.ncba.

nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!