Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a korától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a korától?

Figyelt kérdés

Egyik híres, neves appon beszélgetünk napok óta...viszont

....ott 41 év van kint .

Meg találtam egy olyan képet róla (baromi véletlen!!!!)amin rajta van a születési helye ,ideje !!!

Ehez a 41 évhez, csapjunk hozzá még 5 évet!!Magyarán 46 éves a pasi (egyébként simán el megy 41 nek!!!!)

Mikor buktassam le?

Holnap találkozunk először, már csak azért is el megyek .

Kérjem el a szemelyi igazolványát?

N32


nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
83%

"miközben nézheted majd körülötted a nem tökéletes, de legalább boldog párokat közösen és szeretetben éldegélve."


Egyike vagyunk az ilyen pároknak.

A többi rosszindulatot köszi. :) Inkább döglenék meg egyedül, mint egy 14 évvel idősebb fazonnal, aki még emellé az első pillanattól fogva hazudott.


"Hölgyeim! Azért megkérdezném mi a véleményetek arról a férfiről aki kidobja a nőt amikor reggel felébred és meglátja smink nélkül a nőt"


Ha a nő konkrétan új arcot rajzolt magának, olyan drasztikus különbség van a smink nélküli és a sminkelt arca között (pl. sminkkel átlagos, smink nélkül egyenesen ronda, sminkkel gyönyörű, smink nélkül meg alulról súrolja a közepest, vagy ami a legrosszabb: sminkkel szép, smink nélkül ronda - de ez azért ritka), akkor teljesen megértem. Ha nincs olyan nagy különbség, de mégsem fér bele neki, akkor is teljes joga van szakítani, ha nem tetszik neki a nő.

nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
14%

Persze, persze. Ilyen gúnyos, sértődött, férfiakra haragvó hozzáállás mellett naná hogy már olyan párod is van aki mindezt tolerálja, sőt együtt fogtok boldogan megöregedni, a naplementébe ellovagolva. Tudod kit szédíts :D


Ez az úgynevezett párod, ez most is itt van velünk a szobában?

nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
80%

Mit kellene tolerálnia? :D Hogy nem jöttem volna össze/jönnék össze a jövőben (ha szakítanánk) olyannal, aki hazudozik a koráról, sem pedig olyannal, aki 14 évvel idősebb nálam? Őt egyik sem érinti, mivel nem hazudozott nekem sem a koráról, és nem is annyi idős, ami nekem nem fér bele.

Egyáltalán mi köze ennek a férfiakhoz való hozzáállásomhoz? Közel sem hazudozó az összes férfi.

Mire lennék megsértődve? Nekem a múltban sem hazudott senki a koráról, nem is találkoztam ilyennel. Annyit írtam, hogy nem jönnék/jöttem volna össze ilyennel és kész.

nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
13%
Senkid nincs. Nem kellesz senkinek. Akinek egyszer kellettél azt pedig megcsaltad és a nyilvánvaló lebukásig tagadtad aztán faképnél hagytad akkor amikor összeomlott más téren is az élete. Most pedig már 50 alatti férfinak nemigen kellenél. Kicsit megnyugtat hogy így elszúrtad. ^^ Az élet törli fel veled a betont.
nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán ezt mégis hogy gondoltad? Mindenki akkor és emiatt hátrál ki egy ismerkedésből/kapcsolatból, amikor és amiért csak akar. Nem tehetsz mást, mint hogy elfogadod, ugyanis erővel nem veheted rá, hogy márpedig fogadja el. A nem az nem!"

Hogy hogy gondoltam? :) Úgy hogy a kihátrálásra nekem meg lehet reakcióm. Hogy nagyot téved ha azt hiszi hogy kussban eltűrök minden kettős mércét, földbetaposást, álszentséget és faképnél hagyást. Lesz következménye.

nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
84%

#45 És akkor az ilyen elmebetegek csodálkoznak, hogy messziről kerülik őket. Vajon miért...? Költői kérdés.

Szóval egy szituációban, ahol TE hazudsz a legeslegelső pillanattól kezdve még neked állna feljebb és még te fenyegetőznél, amiért nem vagyok rád a továbbiakban kíváncsi? Beszarok, te aztán nem kicsit vagy eltévedve. :D

Én soha nem hazudtam se a koromról, se a súlyomról, se a magasságról, sminkem pedig annyiból áll h felrakok egy sima színezett BB krémet, aztán csókolom, de gond nélkül vállalom magam smink nélkül is. Szóval igen, hadd várhassam már el én is a másiktól az őszinteséget, főleg egy ilyen alap kérdésben, mint kor!

Milyen földbetaposásról meg álszentségről hallucinálsz? Jogomban áll nem ismerkedni tovább olyan emberrel, aki még a koráról is hazudik. A férfinek sem tart senki fegyvert a fejéhez, hogy fogadjon el minden nőt úgy, ahogy van akkor is, ha hazudik.

Juj de megijedtük most, hogy következménye lesz. Valóban lesz, igazad van, mert abban a pillanatban jelentelek fel, amint el kezdesz fenyegetni/zaklatni, azontúl h visszatessékellek oda, ahonnan kibújtál. :) Tetszés szerint még esetleg pár végtelenül kedves, jó képességű barátomnak is szólnék, hogy tanítsák meg az ilyen kemény legényeknek hol a helyük, hogy a következő nőnél ne jusson eszükbe fenyegetőzni, amiért hazugságon érték.

nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Na pont a 45-ös féle elborult elméjű alakok szoktak a legjobban és leghangosabban sírni, hogy még a kutya is messziről kerüli őket. Pont ezek miatt gondolom meg 2x is, hogy kinek adok esélyt.

Pofátlanul hazudsz az első pillanattól, majd mikor lebuksz, még te fenyegetőzöl és háborogsz. Nevetséges. Mi lenne ha nem hazudnál? Maximum az üres fenyegetőzésednek lesz következménye. A rendőrségen. Tovább megyek, bármikor és bármiért elutasíthat egy nő, nem csak azért mert hazudtál.

Dönthet úgy h egyáltalán nem is ad esélyt, mert nem. Vagy az első randi után nem lesz több, mert nem voltál szimpatikus. És ezeket bizony értelmes, minimális intelligenciával rendelkező ember elfogadja, mert tudja, hogy ezenkívül mást nem tehet. Amelyik nem tudja ezt magában lerendezni és fenyegetőzik, annak semmiféle kapcsolat nem való!

nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek vagy ha egy férfi füllent egyet a koráról és azt is annak érdekében hogy ne kukázzák azonnal a hozzá illő fiatal nők"


Ha, ha. Csak hogy nem a fiatal nők a hozzá illők. És én, mint fiatal nő, egyértelműen nem akarok családot alapítani egy kapuzárási pánikos idősebb pasival.

nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy hogy gondoltam? :) Úgy hogy a kihátrálásra nekem meg lehet reakcióm. Hogy nagyot téved ha azt hiszi hogy kussban eltűrök minden kettős mércét, földbetaposást, álszentséget és faképnél hagyást. Lesz következménye."


Te kibszott beteg vagy, te szerencsétlen!

Ja, és "kussban kell eltűrnöd", ha valaki mélgsem akar veled isnerkedni, mert rájön hogy hazudtl és amellett még egy kretén pöts is vagy.

nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%

De miért hergelitek még jobban? Ez se normális amit ti csináltok, vegyétek már észre!

Tegyük fel hogy tényleg ennyire be van kattanva az ember, és akkor a ti szidalmazásotok és gúnyolódásotok lenne az utolsó csepp a pohárba, és akkor most elindulna, és lemészárolna egy bizonyos nőt. Egyre több az ilyen dráma manapság, tele van vele a híradó. Persze az megint a férfiak bűne lenne általánosítva, a nőké akik átverték és még itt is felheccelték és szidalmazták felelőtlenül, az kicsit se. Sőt még az lenne a hibás aki szóba merné hozni ezeket az okokat. Pedig nézzetek magatokba, mit műveltek most is épp. Szégyen ez valahol! Akinek valóban boldog élete van, nagyon nem így kellene viselkedjen a másikkal. Dehát miről is beszélek én, boldog élete, hát persze :)

nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!