Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a korától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a korától?

Figyelt kérdés

Egyik híres, neves appon beszélgetünk napok óta...viszont

....ott 41 év van kint .

Meg találtam egy olyan képet róla (baromi véletlen!!!!)amin rajta van a születési helye ,ideje !!!

Ehez a 41 évhez, csapjunk hozzá még 5 évet!!Magyarán 46 éves a pasi (egyébként simán el megy 41 nek!!!!)

Mikor buktassam le?

Holnap találkozunk először, már csak azért is el megyek .

Kérjem el a szemelyi igazolványát?

N32


nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
15%

9 Ezek csak példák voltak, de mondhattam volna itt mást is.

Vagy Te külön elmondod a hibàidat is?? Mert biztosan Neked is van.

nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
39%
Honnan tudod, hogy a képei frissek? Lehet, hogy az is 10 éves.
nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

12 ....tudom

Csak nem értem, hogy azon az appon is h tud hazudni a korarol???

Nem automatikusan beallitja ?

Egy hivatalos papír jött velem szembe amit szerintem el felejtett,és rajta van az idő, hely...és akar hogy vonok gyokot is nem passzol

nov. 18. 13:57
 14/55 anonim ***** válasza:
87%

11


Te most adod a hülyét, vagy tényleg...?

Minek mondanám külön a hibáimat (hacsak nem kérdezik)? Mi köze ennek ahhoz, amikor valaki a koráról hazudozik? A kor nem egy hiba, csak annyit tesz, mikor tolta ki magából az anyja. Mindenkinek szíve joga eldönteni, milyen korú emberrel szeretne ismerkedni, hol van nála a határ, eléggé alap dolog.

Hogy a jó francba akar valaki komoly kapcsolatot, partnerséget, szeretetet, aki az első pillanattól kezdve hazudik még a legalapabb információban is...?

nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
2%

14 Hoztam erre is példát, akkor ki is a hülye ? Ha már sértegetsz , viszonzom.


Egy darab évszám semmit!! Nem számít , a valóság számít. Van aki 35 és bizony elcsodálkoztam, mert lerobbant idősnek nézett ki.

Akkor ha a személyi stimmel akkor már happy van????? Mèg egyszer mondom a valós kinèzet számít.

nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
77%

De igen, számít, ha nem akar 46 évessel ismerkedni. Mit nem lehet ezen felfogni? Mi olyan nehezen érthető azon, hogy valaki nem akar 14 éves korkülönbséget? Szíve joga.


A logika pedig nagyon nem az erősséged. Ha valaki nem hazudik a koráról, de lerobbantul néz ki, akkor azért nem kell, mert nem tetszik. Senki nem mondta, hogy akkor minden rendben, max annyiban van rendben, hogy nem hazudozott, de ettől még abból SEM lesz kapcsolat.

nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
27%

14,16


B+ nem lehet szó nélkül hagyni már az erkölcsi nyomort amit művelsz itt...

A te hazugságid ezek:

"nem csalnálak meg soha"

"érzelmes nő vagyok"

"szeretlek"

"nem foglak elhagyni"


Szerinted melyik a súlyosabb? Ezek vagy ha egy férfi füllent egyet a koráról és azt is annak érdekében hogy ne kukázzák azonnal a hozzá illő fiatal nők akivel még tudna családot alapítani? Nem várok választ csupán költői kérdés. ^^

nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
19%

16 Neked pedig a való élet ismerete nem az erősséged.


A jelen helyzetre pedig az vonatkozik, hogy tetszik neki CSAK az amire rájött, az zavarja be. Nem kell túlkombinàlni mert erre a helyzetre épp az igaz, hogy a külső rendben van , ha simán hihető volt róla, hogy 41.

nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha abban akarjátok erősíteni a Kérdezőt, hogy simliskedjen talalkozáskor akkor ő sem lesz különb a férfinél.

Ha első pillanatban szimpi.

Szembesítsd avval amit tudsz.

Ne játszmáz!

Ha szimpi, közöld vele első és utólsó húzása volt. Több esélyt nem adsz.

N

nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Én el se mennék a talira, szórakozzon mással.
nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!