Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a korától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a korától?

Figyelt kérdés

Egyik híres, neves appon beszélgetünk napok óta...viszont

....ott 41 év van kint .

Meg találtam egy olyan képet róla (baromi véletlen!!!!)amin rajta van a születési helye ,ideje !!!

Ehez a 41 évhez, csapjunk hozzá még 5 évet!!Magyarán 46 éves a pasi (egyébként simán el megy 41 nek!!!!)

Mikor buktassam le?

Holnap találkozunk először, már csak azért is el megyek .

Kérjem el a szemelyi igazolványát?

N32


nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%
És ha a férfi kifejezetten smink nélkül is szép nőt akar, mert hogy szerinte a gyerekeik is átlag feletti szépségűek kell legyenek? Aztán mégis sminkben ismeri meg a nőt, és simán lehet hogy beleszeret. És elfogadja élete párjának, a saját korábbi elvárásai ellenében is. Mert szereti. Most ehhez képest meg már ott tartunk, hogy fordított esetben a nők nyíltan megköveznék a férfit, ha az kicsit mer lódítani a saját életkorában, annak ellenére hogy még fiatalosabb is a korától. Szóval összegezve, a nő ferdíthet bármiben, a férfi tolerálja hiszen szereti. A nő bezzeg ha a legapróbb dolog nem tetszik, kukázza a másikat. De akkor ők lennének a mély érzésűek és akik nem felszínesek? És mondom mindezt úgy, hogy ezerszer több női, sokszor teljesen felesleges divatelvárásnak kell egy egy férfinak megfelelnie. Ezért is mondtam pl az álszentséget és kettős mércét, kicsit érdekes dolgok ezek manapság, hova fajult már a helyzet.
nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig baromira nem érdekel, ki kibe és hogyan szeret bele és teljesíti az elvárását vagy nem. Ha valaha társat keresek még, akkor nem fogom elnézni, ha a férfi hazudik a koráról és kész. Megkövezni sem fogom, szimplán lezárom az ismerkedést és ennyi. Nekem ez nem férne bele.
nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%
És akkor csodálkoznak a nők hogy nem tiszeljük azonnal és kötelezően minden megmondásukat hogy márpedig kopjunk le :DD:D:D:D Ha normális társ alapnak tartottál és külsőre is megfeleltem egészen addig amíg nem tudtad hány éves vagyok akkor bizony nem fogom elfogadni hogy a valós korom miatt hátrálj ki. Főleg figylembe véve hogy te se vagy igazmondóbb.
nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
18%
Bezzeg a dühös és sértődött lepontozása másoknak a szintén saját véleményükért, na az megy. Olyanokéra, akik felhívják a figyelmet az ellentmondásokra a női kettősmérce kapcsán. A megkövezésbe meg inkább ne menjünk bele, láttam én már itt hogy milyen amikor a dühös és agresszív femcel csorda férfiakat kövez meg. Legyen szó férfi kommentelőkről, vagy a példákban szereplő férfiakról. Amik mellesleg nem is biztos hogy úgy történtek, és ki tudja a nő miket tett emellett a saját oldaláról, amiket persze elhallgat.
nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogok olyannal ismerkedni soha, aki hazudik a koráról. Nem tudom, melyik betű ismeretlen. Az, hogy egy férfi mit tűr el, mit gondol a sminkről, szintén a saját dolga, azt csinál, amit akar. De attól én nem tűrnék el semmi olyat, ami nekem nem fér bele, mert ő kegyesen "eltűri", hogy ki szoktam magam sminkelni.
nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
22%
Egyedül, magányosan és megkeseredve fogsz megöregedni, miközben nézheted majd körülötted a nem tökéletes, de legalább boldog párokat közösen és szeretetben éldegélve. Neked ott lesz majd a macska, ami nem pótolhatja az emberi kapcsolatokat, az internet, ami szintén nem, és a tabletták, amik majd segítenek a fájdalmon amikor eszedbe jut az a rengeteg férfi, akiket nagyképűen elutasítottál a túlzott és divatos modernkori elvárásaid miatt. Akár egy egy apró hiba okán is. Az élet pedig nagyon gyorsan elszalad. Szerintem anyád is megmondta ezeket a dolgokat neked, oda kellett volna figyelni rá, nem pedig lázadozni ellene.
nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azokkal, akik ennél a pontnál befejeznék az ismerkedést. Mindenkinek jogában annyi éves ember ismerkedni, ahány éves neki még belefér. Ez az egyik, a másik pedig, hogy ultra gáz egyből tudatos és szándékos hazugsággal indítani egy ilyen alap kérdésben. Ha már a legelején hazudik, mi lesz később..??

"akkor bizony nem fogom elfogadni hogy a valós korom miatt hátrálj ki"

De bizony, hogy el fogod fogadni, ugyanis semmi mást nem tehetsz! Mégis mit képzeltél, majd kényszeríted a másikat, hogy maradjon veled? Nem is értem.

nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

Dobtam már azért pasit, mert hazudott a koráról. Nem csak az, hogy 5 évvel idősebb volt, mint amit mondott.. Hanem maga az, hogy egyből az elején hazugsággal indított. Ráadásul tudta jól, hogy nálam a felső határ kb 4-5 a férfi javára, így szépen bekamuzta, hogy 5 évvel idősebb, közben 10 évvel volt az. Azért álljunk már meg.

Hadd döntse már el mindenki, hogy neki mi az a korhatár, ami még belefér ismerkedés terén vagy úgy egyáltalán rendben van-e számára hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot. Férjem egyik haverja is valamilyen érthetetlen oknál fogva bejátszotta ezt a kamut egy csajnak, annyi volt csak a gond, hogy közeledett a szülinapja és szépen le is bukott, hogy nem annyi éves, mint amit mondott. Repült. 🤷🏻‍♀️ Szvsz megérdemelte.

“amíg nem tudtad hány éves vagyok akkor bizony nem fogom elfogadni hogy a valós korom miatt hátrálj ki.”

Aztán ezt mégis hogy gondoltad? Mindenki akkor és emiatt hátrál ki egy ismerkedésből/kapcsolatból, amikor és amiért csak akar. Nem tehetsz mást, mint hogy elfogadod, ugyanis erővel nem veheted rá, hogy márpedig fogadja el. A nem az nem!

nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
Hölgyeim! Azért megkérdezném mi a véleményetek arról a férfiről aki kidobja a nőt amikor reggel felébred és meglátja smink nélkül a nőt. És akkor jön rá, hogy "Anyám én nem ezt a lovat akartam!"?
nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
81%

Kedves egészségére, szíve-joga és az ő dolga.

Őszintén nem értem mire akartok ezekkel a példákkal kilyukadni? Attól én még ugyanúgy kivágom azt a pasit, aki tudatosan hazudik már a 0. perctől, ennyi.

nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!