Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a korától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a korától?

Figyelt kérdés

Egyik híres, neves appon beszélgetünk napok óta...viszont

....ott 41 év van kint .

Meg találtam egy olyan képet róla (baromi véletlen!!!!)amin rajta van a születési helye ,ideje !!!

Ehez a 41 évhez, csapjunk hozzá még 5 évet!!Magyarán 46 éves a pasi (egyébként simán el megy 41 nek!!!!)

Mikor buktassam le?

Holnap találkozunk először, már csak azért is el megyek .

Kérjem el a szemelyi igazolványát?

N32


nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy hány éves valaki a legalapabb információk egyike! Aki már ebben is hazudik és az egész ismerkedést hazugsággal kezdi, azzal nekem semmi dolgom. Nem érdekel hány évesnek néz ki valójában, kapásból hazudott egy igen csak fontos dologbab, innentől végeztünk. Nézzen mást hülyének.
nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
29%
Amiért sok nő szintén hazudik a koráról, de emellett még a súlyáról is. Nem véletlen tabu témák ezek, amiket élőben nem is annyira illedelmes a nőktől kérdezni. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy manapság a legbutább, legpronyóbb nő is simán profin át tudja magát filterezni telefonos appokkal, amiket kb majmok szintjére lebutítottak, annyira automatikus, meg pár húzás, és máris csodás modell van a fotón. És akkor a sminkről még nem is beszéltünk, aminek ugyanez a lényege, csak régebbi találmány. Normális férfi ezeket se kéri számon a másikon, csak elfogadja hogy a másik tetszeni akar neki, vagy épp ha már nem fér bele neki, akkor nem fogadja el, de nem balhézik rajta. De így felháborodni hogy csalt a korával kapcsolatban egy férfi, miközben ezek a dolgok oda vissza általánosak csak a fentebb sorolt praktikák miatt a nőknél sokkal gyakoribb, hát kicsit erősen túlkapásnak érzem. És persze álszentnek.
nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
31%

Senkit nem érdekel, hogy más nők hazudnak a korukról, sem az, hogy hogyan filterezik magukat. Akárhogy hápogtok, mutogattok, aki nem tűri el, hogy a pasas hazudjon a koráról, annak esze ágában sem lesz változtatni ezen a szavaitok hatására.

Amúgy én se balhéznék rajta, csak azt tenném, amit az általad leírt, csodálatos férfiak tennének, ha nem fér bele nekik valami: nem fogadnám el. Egyszerűen csak soha többé nem látna és ennyi.

nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
29%

Már hogy ne érdekelne senkit? Pont ez a lényeg hogy itt a férfiak vannak elszidva mindennek, mert egy ember hazudott a kérdezőnek a koráról. Én pedig arra mutattam rá, hogy kissé álszent hozzáállás ez, hiszen a nők sokkal több dologban hazudnak nekünk. Csak mi ezt hajlamosabbak vagyunk jóindulatúan ELFOGADNI, mivel mi felérjük ésszel és érzelmekkel, hogy a másik fél nekünk próbál tetszeni. A nők meg valamiért személyes sértésnek veszik ezt is. És olyan patália van most is csapva, mintha legalább valami tolvajt fogott volna a kérdező. Nekem ez fura.

Kicsit dühösnek és gyűlölködőnek érezlek téged is 23, ki bántott téged? Attól hogy egy férfi bántott, még nem az összes többin kell leverni tudod. Tessék szépen toleránsan és elfogulatlanul viselkedni, nem pedig a nemek közötti feszültséget fokozni a további gyűlölködéssel!

nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
31%
Nem "a férfiak" vannak elszidva, hanem azok, akik hazudnak a korukról. Nőtől is ugyanolyan. A hápogáson, hogy "a nők" miben hazudoznak, csak mosolygok, és baromira nem érdekel, senki nem fogja ettől elfogadni, ha a pasas hazudik a koráról, nem fogtok itt változtatni ezen.
nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
19%

Nyuszómuszó! Arra miért nem voltál képes reagálni amikor felvetettem hogy te miket hazudtál már?


A te hazugságid ezek:


"nem csalnálak meg soha"


"érzelmes nő vagyok"


"szeretlek"


"nem foglak elhagyni"


Ezek nem súlyosabbak mint 46 helyett 41-et mondani? ^^ Bár téged ismerve nem várok erre korrekt választ. Neked mindent szabad de te a férfiakat összetaposod bármilyen apró dologért is.

nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
0%
Na meg is kaptad a jól megérdemelt 0-át. Senki nem kíváncsi itt a gyűlölködő szádra többé. Ami 8-10 éve menő volt most már nem igazán ^^ :)
nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan! Akkora patália van ebből mintha anyagyilkos lenne a férfi. És ha azt mondja annyi vagyok amennyinek nézel?

Kérdező is azt mondja azt az 5-öst letagadhatja. Azután majd a talin eldől ez igaz e.

Ne úgy állítsuk be mintha a lány 15-18 éves lenne és egy 51 éves férfi 20-nak hazudja magát!

N

nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Vaktában lövöldöző baromságokra minek reagálnék?
nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora patália, mintha anyagyilkos lenne. De bárkinek szíve joga, hogy ne férjen bele ez a hazugság, meg az is, hogy már túl idősnek tartson magához egy 46 éves pasast. Egyéni preferenciák, saját döntés.
nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!