Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijött egy 770 ezer Ft fűtés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijött egy 770 ezer Ft fűtés szamla, aminek nagy része télen keletkezett, amikor exem itt lakott. Kifizettessem vele a részét?

Figyelt kérdés
Nem volt munkaképes és ivott titokban, majd ablakot nyitott örökké és amire hazaértem, felnyomta a fűtést, ne érezzem a piaszagot. Órákat szellőztetett folyton és felnyomta a fűtést. Mivel a víz is gázzal megy, az is fogyott azért, mert napi többször tusolt. Illik elkérni tőle a rá eső részt?
nov. 18. 17:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédet esetleg meg lehet kérdezni, hogy lehetséges-e behajtani.
nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%

Igyved rendorseg.

A szolgáltatoval a megállapodást a reszletfizetesről viheted is be feljelentést tenni, de náluk is jelentheted a panaszkezelési osztályon, párodrrol is ugyved tudna tanácsot adni ha van rola vmi hogy valoban ott lakott vagy tart.helye volt. És követelesként benyujtani a bíróságon keresetet.

nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Nem volt bejelentve ide az orvosi dolgok miatt. Rokonához mentek az iratok. Később lehetett volna erről szó, de elküldtem.
nov. 18. 17:47
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem véletlenul hagyta el a süllyedő hajót a pali..
nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nem is akart egyelőre bejelentkezni.
nov. 18. 18:01
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele.
nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Az jó, legalább megdöglök éhen. Karácsonyt meg egyedül töltöm idén éhezve.
nov. 18. 18:10
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
A részletfizetést érdemes lenne legalább a szolgáltatónál megpróbálni, hátha még perelni se kell őket
nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
De hogyan ? Az összes pénzemet elvették és lett volna még más fizetnivaló is. Magyarul ki van már fizetve ,mert szó nélkül levonták, de pénzem az idén nem lesz semmire.
nov. 18. 18:25
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom sajnos, de ha van megállapodásod részletfizetésről, akkor egy ügyvéd szerintem tud segíteni. Lehet itt a gyk-n érdemes lenne ügyvédes kategóriában megkérdezni
nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!