Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijött egy 770 ezer Ft fűtés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijött egy 770 ezer Ft fűtés szamla, aminek nagy része télen keletkezett, amikor exem itt lakott. Kifizettessem vele a részét?

Figyelt kérdés
Nem volt munkaképes és ivott titokban, majd ablakot nyitott örökké és amire hazaértem, felnyomta a fűtést, ne érezzem a piaszagot. Órákat szellőztetett folyton és felnyomta a fűtést. Mivel a víz is gázzal megy, az is fogyott azért, mert napi többször tusolt. Illik elkérni tőle a rá eső részt?
nov. 18. 17:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Kérni? Kiröhög. Vidd behajtásra az ügyet.
nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
49%
A szolgáltató nem tud inkasszót tenni a számládra egyrészt, max egy végrehajtó, de ha 1-én jött ki a számla, akkor se kapsz inkasszót 2 hét múlva. Nagyon unalmas vagy már ezekkel a kamusztorikkal.
nov. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Milyen sztorikkal? Milyen inkasszó?
nov. 19. 19:38
 34/45 anonim ***** válasza:
70%

"Amúgy engem senki semmire nem tanított meg , gáz számolásra se. 1"


Talán annyi természetes agya van mindenkinek, hogy nézi mit fogyaszt és fizet. Akkor sem gondoltad, hogy meg kéne nézni, mikor a párod nyitott ablakkal fűtötte a szobát? Ennyi eszed van? Mondjuk nem csodálom. Kicsit is több ésszel már sokkal előbb ki kellett volna vágnod az alkesz pasidat.

nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba probalod visszanyomni ram a frusztraltsagod, a hibas donteseid aldozata vagy. Nem tudom neked mit jelent a gaz szamolasa, es miert nem tanitottak meg neked, de gondolom van egy gazora, es azt szorozzak be az araval. Talan otodikben mar illett volna egy ilyet kiszamolni. Ha ennyire kepzetlen es tapasztalatlan vagy a vilagban, akkor sokkal ovatosabbnak kene lenned, mert ki fognak hasznalni. Es nem igy kell megtanulni szamolni es nem ilyen aron.
nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
33# mit milyen inkasszó? Te írtad le többször is, hogy a tartozás összegét levonták a számládról.
nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Soha nem volt gáz fűtésem. Távfűtés volt és nem volt soha semmi problémám.

Utólag vettem észre, hogy mindig szellőztetve volt, mert néha láttam csak ablakot nyitva. Úgy vettem észre, hogy egyedül maradtam 2 kutyával és fura módon szobatiszta és ivartalanított létükre éreztem a szagukat. Az ex mellett soha nem volt kutyaszag csak jó meleg. (Piaszaga azért terjengett a levegőben és amikor beléptem, már éreztem. )

nov. 21. 09:50
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
37# te írtál gázt a 29-es kommentedben. A távfűtés meg nem órás elszámolás alapján megy, tök semmi köze a számlának ahhoz, hogy ki hányszor szellőztet, és a szolgáltató nem inkasszózhat semmilyen összeget a bankszámládról, meg minden szolgáltatónál van türelmi idôszak, egy elsején kijött elszámolást semmilyen szolgáltató nem hajt be két hét múlva, meg eleve meg sem tehetik. Össze-vissza írsz és hazudozol, aztán arra sem emlékszel, miket írtál néhány kommenttel azelôtt.
nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Ez a gáz, amiről jött a számla. Előzőleg évek alatt nem volt soha gázfűtésem. Ez a másfél év volt az első.

Azt beszéltem meg a szolgáltatóval, hogy fizetek magasabb havi összeget és a többit részletben. Pár napja néztem valamiért a számlámat és akkor láttam, hogy nincs rajta pénz, mert levonták a havi díjat és rá pár napra azt a sokat az elszámolásból. Ha nincs rajta annyi pénz éppen, akkor mit csinálnak? Pont annyi maradt , hogy a telefonos is le tudta vonni a díjat.

Arra tudok gondolni, hogy az ügyintéző és a pénztáros nem beszélték meg a dolgot normálisan és ezért lett levonva egyben mind. Nem ugyanaz a pénzügyes meg akihez bementem egyszer az elszámolás miatt. Ő ajánlotta fel a részletfizetést is.

nov. 21. 10:54
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
39# a bankszámládon te állíthatod be, hogy melyik szolgáltató mennyit vonhat le max, afelett automatikusan elutasításra kerül. Ezeket nem a pénztáros vonja le, minden szolgáltató egy automata rendszert használ erre, az von az ügyfelek számlájáról. Mi a frászkarikáért engedélyezel minden vackot, és miért nem kezeled a beállításaidat? Ha nem érted, hogy mi micsoda, hiszen az inkasszó fogalmával sem vagy tisztában, akkor menj be egy bankfiókba, majd ott elmagyarázzák. Ez az egész a te felelôtlenséged miatt volt, sem a gázórát, sem a banki beállításokat nem nézted, így ez már veszett fejsze nyele.
nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!