Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijött egy 770 ezer Ft fűtés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijött egy 770 ezer Ft fűtés szamla, aminek nagy része télen keletkezett, amikor exem itt lakott. Kifizettessem vele a részét?

Figyelt kérdés
Nem volt munkaképes és ivott titokban, majd ablakot nyitott örökké és amire hazaértem, felnyomta a fűtést, ne érezzem a piaszagot. Órákat szellőztetett folyton és felnyomta a fűtést. Mivel a víz is gázzal megy, az is fogyott azért, mert napi többször tusolt. Illik elkérni tőle a rá eső részt?
nov. 18. 17:21
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Akivel együtt voltam, annak is gázfűtése volt ezelőtt. Ő sem szólt, hogy nézni kell. Magamtól hogy jöjjek rá, ha ezelőtt távfűtéses panelben éltem vagy olyan albérletben, ahol a tulaj foglalkozott a fűtéssel?
nov. 21. 11:25
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

41

Talán úgy, hogy neked kell fizetni, és már 60 IQ felett felmerül az emberben a kérdés, hogy mit fizet, mennyit és miért. Neked értelmi problémáid vannak?

nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Igen, vannak értelmi problémáim. Ezért se vittem semmire, akárhogy is kinlódtam évekig. De senki nem szólt ám, hogy ne csináljam, mert feles. Magamtól jöttem rá 2 éve.
nov. 21. 13:22
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

43

Nos, ez esetben érthetőbb a történet. Az alkesz pasid alaposan kihasznált téged és a helyzeted. Sajnos semmit nem tudsz tenni így utólag. Máskor óvatosabb legyél és a pénzügyekre próbálj meg odafigyelni. EZ drága tanulópénz volt.

nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én azért futnék még egy kört a gáz/ távfűtés szolgáltatónál, hogy ha részletfizetésben állapodtatok meg, akkor miért került levonásra a teljes összeg. Mondjuk az sem mindegy, hogy az ügyintéző, akivel beszéltél, az csak felvetette a részfiz. ötletét vagy ténylegesen le is papíroztátok, mert ha utóbbi, akkor szépen foglalsz egy időpontot az egyik ügyintézőhöz és beviszed a papírodat, meg egy bankszámlakivonatot, ahol látszik a levonás, aztán panaszt teszel a jogtalan pénzlevonásért. Kb. 15-30 napon belül elbírálják az ügyedet, és ha jogos a panaszod, akkor visszautalják a részleten felüli maradékot.
nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!