Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijött egy 770 ezer Ft fűtés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijött egy 770 ezer Ft fűtés szamla, aminek nagy része télen keletkezett, amikor exem itt lakott. Kifizettessem vele a részét?

Figyelt kérdés
Nem volt munkaképes és ivott titokban, majd ablakot nyitott örökké és amire hazaértem, felnyomta a fűtést, ne érezzem a piaszagot. Órákat szellőztetett folyton és felnyomta a fűtést. Mivel a víz is gázzal megy, az is fogyott azért, mert napi többször tusolt. Illik elkérni tőle a rá eső részt?
nov. 18. 17:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha így van, ahogy írtad, akkor nem tudod rajta behajtanj, max ha rendes akkor elkérni tőle. De miután titokban piált ez is felejtős.

Egyébként kicsit off, de hogy tudott titokban piálni? Az ok, hogy a szaggal kezdett valamit, de azt azért lehet látni az emberen is.

nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tudsz tenni.

Te nem szoktad megnézni az orákat a saját laksodban?

Felesleges bárhová is menned, nem tudod behajtani rajta

nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy tud titokban piálni. Éreztem a szaot,miután beléptem és láttam is rajta. Ezért is küldtem el.
nov. 18. 19:13
 24/45 A kérdező kommentje:
Ő hitte azt.
nov. 18. 19:16
 25/45 anonim ***** válasza:
23%

"Az jó, legalább megdöglök éhen. Karácsonyt meg egyedül töltöm idén éhezve."


Meg is érdemled ha ilyen hülye vagy! Én minden hónapban vetek egy pillantást az óraállásokra. Tisztában vagyok a fogyasztással.

Végig tudtad hogy mi van. Vele is meg a Vitya-féle maffiaelszámolás is nyilt titok 10 éve. Remélem boldog fideszes vagy. Hahaha

nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Fosok én a politikára.
nov. 18. 20:06
 27/45 anonim ***** válasza:
71%
Nincs családtagod, aki most kölcsön tudna adni, vagy kisegíteni kicsit?
nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
45%

Problema 1: beengedted a hazadba

Problema 2: lehet megis foglalkozni kene a politikaval, ha nem tetszik a rendszer.


Felnott emberkent tudnod kene, hogy a tetteidnek kovetkezmenyei vannak. Az elsonek is, meg a masodiknak is. Beked kene valtoznod, ha nem akarsz igy jarni tobbet.

nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Nem is Magyarországon történt, csak én írtam át forintba.

Amúgy engem senki semmire nem tanított meg , gáz számolásra se. 18 éves korom óta mindenre magamtól kellett rájönni, ilyen áron, de jobb lett volna valaki, aki elmagyaráz dolgokat, nem pedig milliókat adok ki a saját tudatlanságom miatt.

nov. 18. 21:19
 30/45 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem felesleges itt kérdezned az embereket, látod, hogy annyi telük tőlü(n)k, hogy ha valakire rájár a rúd, kiélvezik, hogy épp nem ők vannak szopóágon.


Az elszámolást fotózd be, vezesd le tisztességesen, hogy melyik része az, amelyiket feleznetek kellene és küldd el az exednek. Szerintem legyél teljesen őszinte, mondd el, hogy nagy sz.rban vagy, ha képtelen is egyben kifizetni az egészet, segítsen ki és törlessze le részletben. Ha van benne kis emberség, legalább annyit ad, hogy emberhez méltó körülmények között kibekkeld az elkövetkező időszakot. Ha nemet mond, azon kell elgondolkozni, hogy kihez fordulhatnál (barátok, család).

nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!