Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők elérték az egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elérték az egyenjogúságot, miért nem kezdeményeznek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A nők mára elérték hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal. Akkor kérdezem én, miért nem kezdeményeznek ők is bátran egy férfinál? Vagy esetleg az egyenjogúgágból csak a szép, kellemes dolgok kellenek? Az olyasmi dolgok mint pl már nem mert? Szerintem a 21.-dik században, már elnézést a szóért, ne azon sz.rozzunk hónapokig hogy most ki lépjen a másiknál! A nőknek is tessék megemelni formás feneküket és MEGMOZDULNI egy férfiért! Hiszen ő nekik is ugyanannyi beleszólási joguk van az egészhez. Akkor meg mit kell ezen vacakolni, rágódni hogy "Nem, nem akarok lépni, de várjunk csak, inkább mégis!" Igenis tessék felvállalni a NŐKNEK is, hogy nekik is aktívan tenni kell egy kapcsolatért, valamint felkészültni rá hogy hülyét csinálnak magukból egy férfinál ha annak nem kellenek. Ugyanis a férfiak ezt mindig felvállalják ha leszólítanak egy lányt. A tököm tele van már ezzel az udvarlós, kéregetős, vadászat hülyégekből... Kérek véleményeket!
2011. jan. 15. 19:01
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
állj már le ezzel a khurvasok kettőspontdé vel 19F... te vagy aki a multkor mindenhova :P t irt ugye? hát szánalmas...
2011. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

Tapasztalat ide vagy oda,ne írj le mindenkit, akit ilyennek látsz.

Egyébként ez embertípus, nem nőtípus, ez személyiség. Gondolom ilyen emberrel egyébként sem akarnál kezdeni semmit, maximum szexelni. Akkor miért fáj? Mindig voltak és lesznek ilyenek, ez nem változik.

2011. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Azért mert a nők csak a jóból akarnak egyenjogúságot:D

A rosszból nem, de ez érthető is:D

Viszont az igényeik nekik is megnőttek, de pasizni nem akarnak, utasítanak el mindenkit csak a jó pasikat nem.

Ez szerintem is felháborító, hogy egy nő semmit nem tesz a kapcsolatért, először sem akarnak megcsókolni, ismerkedést sem kezdeményeznek, nem azt mondom, hogy mindig ők csinálják, de fele-fele arányban kéne ezt, és akkor én is érezném, hogy igen érdemes volt kondiznom meg kicsípni magam nektek nőknek mert észrevesztek és megbecsülitek ezt.

Ehelyett 8-10 órákat álldogálok a diszkóban, úgy, hogy jól nézek ki és semmi nem történik ha én nem csajozok, akkor nem történik semmi, hozzám kutya sem fog odajönni.


Másrészt viszont vannak nők akik igen is pasiznak, engem szedett már fel csaj:D De ritka az ilyen nő sajnos.Kb. 100 ból 5 ilyen nő van.

20f

2011. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

20/F

Mégis miért mennének oda hozzád, ha hozzájuk odamegy a férfi szerepet élvező férfi? Élvezzük, hogy nők vagyunk, minket szednek fel. De egy jó nő utal rá, hogy érdemes szenvedned :)

2011. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy senki nem csinál semmit, néztek pókerarccal, semmi jel semmi, mindent a pasiktól vártok, az ilyen csajokat mint te legszívesebben elvinném egy szórakozóhelyre és megmutatnám neki hogy mi a helyzet, látnád, hogy levegőnek nézik a pasikat a nők, mintha ott sem lennének.Maximum lehúznak piával.
2011. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Nyugi én járok szórakozni, de nem ezt látom, amit te. Azt látom,hogy néha állnak a srácok és várnak a csodára, de ezzel egy időben a lányokhoz mindig odamegy valaki.


Minek hívod meg piálni? Akkora pofátlanság ez a lehúzás.

2011. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Minek menjek oda?Elutasít az összes, semmi értelme, persze, hogy várok, mert ők is tehetnek valamit, semmi kedvem több ezer nőt leszólítani ahhoz, hogy legyen egy barátnőm.

Tudod úgy kezdődik, hogy megkérdezi hozol nekem inni valamit?Ha azt mondom nem akkor ennyi volt, vége is a kis traccspartynknak.

2011. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal egyszerűbb volt, amíg a szülők jelölték ki a gyerek leendő párját.
2011. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Basszus és te komolyan szívesen beszélgetsz olyannal, aki így kezdi az egészet??? Ne legyél már hülye..

Az élet egyébként is elutasításokból áll. Ha azt várod mi lépjünk bizony várhatsz, mert van olyan, aki kezdeményez, mi csak visszajelzünk és előjelzünk. Talán csak te nem veszed észre, ha egy lány tetszeni akar neked. Mint mondtam nagyon nehéz valaki tudtára hozni ezt, tényleg művészet,de ez élvezetes. Figyelj jobban a testbeszédre,ha nem vagy egy tényleg iszonyú ronda srác, akkor garantálom, hogy van olyan lány,aki azt akarja, hogy észrevedd. Én meg azért vinnélek el bulizni, hogy ezt megmutassam :)

2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

19:54

Nem szívesen beszélgetek olyannal, de ha sok ilyen van nem tudok mit csinálni.Amúgy csak itt van ez a hülye rendszer magyarországon, svédeknél a nők nem ilyenek.Ha meg tetszem valakinek mondja meg, nem kell jelezni, kajak semmit nem lehet érteni a jeleitekből, kétértelműek mindig, hogy ha nem jönnétek be a srácnak lehessen mondani, hogy áhh csak poén volt vagy valami, mert féltek.

Ismerem én már nagyon jól a nőket.

2011. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!