Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők elérték az egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elérték az egyenjogúságot, miért nem kezdeményeznek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A nők mára elérték hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal. Akkor kérdezem én, miért nem kezdeményeznek ők is bátran egy férfinál? Vagy esetleg az egyenjogúgágból csak a szép, kellemes dolgok kellenek? Az olyasmi dolgok mint pl már nem mert? Szerintem a 21.-dik században, már elnézést a szóért, ne azon sz.rozzunk hónapokig hogy most ki lépjen a másiknál! A nőknek is tessék megemelni formás feneküket és MEGMOZDULNI egy férfiért! Hiszen ő nekik is ugyanannyi beleszólási joguk van az egészhez. Akkor meg mit kell ezen vacakolni, rágódni hogy "Nem, nem akarok lépni, de várjunk csak, inkább mégis!" Igenis tessék felvállalni a NŐKNEK is, hogy nekik is aktívan tenni kell egy kapcsolatért, valamint felkészültni rá hogy hülyét csinálnak magukból egy férfinál ha annak nem kellenek. Ugyanis a férfiak ezt mindig felvállalják ha leszólítanak egy lányt. A tököm tele van már ezzel az udvarlós, kéregetős, vadászat hülyégekből... Kérek véleményeket!
2011. jan. 15. 19:01
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Testbeszéd?

Miféle testbeszéd?

Honnan lehet tudni, hogy tetszem/l egy nőnek/lánynak?

2011. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de értik a jeleket :) Viszont az egérúttal kapcsolatban igazad van. Ne várj konkrétumot, nem fogsz kapni, de ha egy kétértelmű jelet látsz, merj lépni, ha olyanhoz oda mertél eddig menni,aki nem küldött jeleket,akkor egy olyanhoz nem, aki talán igen? Csak tartsd fenn azt, hogy te vagy a férfi, te vagy a domináns, ez az érzés az, ami megőrjíti a nőket. Szóval ha csak állsz, akkor ne várj csodát, mert nem fog jönni, addig biztosan nem, ameddig vannak olyan férfiak, akik lépnek és érzékeltetik az elsőbbséget.
2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
88%-osnak. Sűrűn rádpillant, simogatja a haját, elmosolyodik a pillantásodtól, ha a közelében vagy kihúzza magát, mindig felkelti a figyelmed, de úgy, mintha nem lenne szándékos.
2011. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

20:05

Itt nem merésről van szó, odamerek én bárkihez menni, jaj elutasít és akkor mi van, nem leszek se több se kevesebb, akkor sem ha szobára viszem.

Itt büszkeségről van szó, meg arról, hogy ne csak én csináljak már mindent.

A dominancia meg nem ettől függ, attól ha egy pasi felszed egy nőt még könnyen lehet a kapcsolatukban egy papucs akit a nő irányít, nézd csak meg számos példa van erre, hogy a nő hordja a nadrágot, holott a pasi tette meg az első lépést.

Na majd hajnalban írok még, most megyek bulizni:D

Hasznosítom az itt elhangzottakat:)

20f

2011. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Epekedve várom a tapasztalataidat :)


A dominancia valóban nem ettől függ, unokatesóm is papucs, de lassan már strandpapucs,annyira durva :D Viszont ez az, ami a férfiasságot kifejezi többek között, és a nő a férfihez vonzódik:)



Tényleg meséld el hajnalban mi volt, kíváncsi vagyok :):)

2011. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

En szeretem ha egy fiu kezdemenyez, de ha latom rajta hogy felenk, vagy egyszeruen nem mer odajonni, nem biztos magaban, akkor majd lepek en...

Szoval en batran szoktam kezdemenyezni, elosszor csak mint barat, hogy jobban megismejem, de kesobb, ha bejon es en is neki, akkor akar meg lehet is belole valami..

15/L

2011. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

tegnap 20.27-nek

Egy csomó csaj megcsinálja manapság, hogy az ego-ja növelésére jeleket küld, aztán ha odamész, elzavar a francba. És nem egy, nem kettő csinálja ezt, hanem rengeteg.

2011. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

tegnap 19.54

Én nem vagyok egy iszonyúan ronda srác, inkább olyan középmezőny, de még nem vettem észre, hogy akár csak egy csaj is érdeklődne felém. Pedig figyeltem keményen.

Amit írtál, az a valóság egy erősen kozmetikázott változata.

2011. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyennel sosem találkoztam, az max flörtölni akar, de semmi komolyat. De egonövelésnek??? Szerintem inkább az az egonövelő, amikoe táncolsz, rá sem nézel a pasikra, ennek ellenére azt veszed észre, hogy nekedfeszül, fogja a derekad és taperol. Na ilyenkor vagyok én rohadt mérges :D Ennek mégis mi értelme? Inkább ez az amit egoból csinálnak.
2011. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

tegnap 19.58

Mesélj már egy kicsit, milyenek a svédeknél a nők?

Kívülről nagyon szépek(pl. Victoria Silvstedt :) ), de milyen a viselkedésük?

2011. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!