Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők elérték az egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elérték az egyenjogúságot, miért nem kezdeményeznek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A nők mára elérték hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal. Akkor kérdezem én, miért nem kezdeményeznek ők is bátran egy férfinál? Vagy esetleg az egyenjogúgágból csak a szép, kellemes dolgok kellenek? Az olyasmi dolgok mint pl már nem mert? Szerintem a 21.-dik században, már elnézést a szóért, ne azon sz.rozzunk hónapokig hogy most ki lépjen a másiknál! A nőknek is tessék megemelni formás feneküket és MEGMOZDULNI egy férfiért! Hiszen ő nekik is ugyanannyi beleszólási joguk van az egészhez. Akkor meg mit kell ezen vacakolni, rágódni hogy "Nem, nem akarok lépni, de várjunk csak, inkább mégis!" Igenis tessék felvállalni a NŐKNEK is, hogy nekik is aktívan tenni kell egy kapcsolatért, valamint felkészültni rá hogy hülyét csinálnak magukból egy férfinál ha annak nem kellenek. Ugyanis a férfiak ezt mindig felvállalják ha leszólítanak egy lányt. A tököm tele van már ezzel az udvarlós, kéregetős, vadászat hülyégekből... Kérek véleményeket!
2011. jan. 15. 19:01
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

13.48

Voltam már egy jópárszor, de kiábrándítónak találtam. Ha nem ismerném őket, el sem hinném, hogy a felsőoktatásban tanulnak. Az emberek 80 %-a éjfél-egy óra körül már csontrészeg csürheként viselkedett, a maradék 10-20 %, aki értelemes éls józan maradt, nos azoknak pedig már volt párjuk.

2011. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
értelmes és józan maradt
2011. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol jártál, de én ilyet sosem láttam. Jó persze, részeg ember mindig van, ezzel nem vitatkozom, de azért erős túlzás, hogy 80%. Legalábbis én nem ilyet tapasztaltam, én nem iszok, mert vezetek, tehát meglátom, ha valaki be van rúgva, de ennyire azért nem sok :)
2011. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

A svéd nők ha megtetszik nekik egy pasi rányomulnak ,nem hülyéskednek jelekkel:)

Ott a szórakozóhelyeken ez tök elfogadott, teljesen máshogy megy ott minden.


Tegnap nem volt semmi érdemleges a buliban:D

Vagy észre sem vesznek, ha meg küldenek jeleket az nem jelent semmit, attól ha odamegyek táncolni még simán nem lesz semmi.

20f

2011. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Áhh, pedig már alig vártam, hogy beszámolj valami jóról :D Mondjuk feltételezem úriember vagy és nem mondanád el mindenkinek :D

Bár nem is tudom nem kérdeztem még. Milyen nőt kerestek? Alkalmi kapcsolat, vagy komoly a cél?

2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Én komolyat mindenképp, alkalmi kapcsolat nem tesz boldoggá.

Nagyon nehéz, de ezt nehezen akarom elhinni, hogy sehogy nem jön össze, ez lehetetlen, néha a valóság érzetem is elvesztem már:D olyan mintha egy filmben lennék.

20f

2011. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

tegnap 13.58 vagyok

Én már egy alkalminak is örülnék, de még annyi sem jön össze.

2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
20 évesen azért ez erős túlzás :) Én 22 vagyok, jelenleg nincs párom, mégsem panaszkodom, tök jól elvagyok. Ennyi vizsga mellett csak a szívem fájdítaná, ha lenne, szóval most tök jó így és azért lássuk be a szingli életnek is megvannak a maga szépségei és ezeket kell meglátni, nem a negatív részét.
2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Hiába kezdeményezne nálad bármilyen nő, ha nem tudod kezelni a helyzetet.
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!