Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 20 éves vagyok, középmagas(180cm) kicsit vékony(63kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis fekete haj, zöldesbarna szem, fehér bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.


2011. jan. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

17:02

Nem vagyok egyik sem, nem vagyok egy szörny oké?:D

Küldök, de ne élj vissza vele légyszi:) És most ne egyél vagy igyál mert megijedhetsz és félrenyelsz:D

2011. jan. 20. 17:04
 52/62 anonim válasza:
oksi várom :D hülye vagy :D
2011. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Elküldtem, szóval ne evés közben nyisd meg:D
2011. jan. 20. 17:19
 54/62 anonim válasza:

te ez egyáltalán nem vészes. sőt :)

próbálj sok pozitív gondolatot gyűjteni meg növelni az önbizalmad, tényleg az kell neked :D

és nem ettem, de amúgy sem vagyok egy rosszullevős típus... :D

hajrá fiú :D

21/L :)

2011. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Senki nem vevő rám, attól még, hogy nem vagyok ronda, fiú?:D

Férfi.

2011. jan. 20. 20:44
 56/62 anonim ***** válasza:
Hát, én idősebb pasi párti vagyok 40-50, de én kivételes vagyok, a korombeliek általában a te korodbelieket szeretik :) Szóval ha nekem a te korodbeliek tetszenének, akkor bírnálak :)
2011. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

40-50? pff apakomplexus?

20 éves pasi úgy látszik nem kell senkinek:/

2011. jan. 20. 21:37
 58/62 anonim ***** válasza:
Neeem, nincs apakomplexusom :) Csak egyszerűen más az ízlésem :) Hidd el, hogy az én meglátásom ritka, és a többség igenis a te korodbelieket szereti és ez így is van rendjén, csak én nem így lettem összerakva :)
2011. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:
lattal azota pinat?
2015. okt. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Tudom, hogy régi már a kérdés, de én is ugyanebben a helyzetben vagyok.. Tegnap lettem 20.. Nekem barna a hajam és göndör + meg vékony is vagyok 54 kg, szóval híznom kéne.... Az arcom úgyszintén átlagos, de az elálló füleim eltorzítják valamennyire.... Gondolom ezért nem kellek egy lánynak sem.... 20/F
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!