Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 20 éves vagyok, középmagas(180cm) kicsit vékony(63kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis fekete haj, zöldesbarna szem, fehér bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.


2011. jan. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

a volt barátomnak fekete haja és zöld szeme van és soha nem ismertem nála jobb pasit!!!

szerintem azzal lehet baj,hogy nem vagy eléggé határozott, nem kezdeményezel a lányoknál, nem pedig a külsőddel! egy picit vékony vagy, de sok lánynak pont ez jön be! ismerkedj többet, nem vagy csúnya a leírtak alapján ebben teljesen biztos vagyok! sok sikert! 20/L

2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

Hát mondom, ing + zselé:) Ezt teheted ellene, máris férfiasnak fogsz hatni.

Higgy nekem, én nő vagyok :):) És láttalak is, nem hazudnék,illetve hazudnék, csak nem egy anonim oldalon :D tényleg nem vagy csúnya.

2011. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

15:49

Csúnya nem vagyok, hova kezdeményezzek már?Próbáltam, de semmi, hozzám persze senki nem közeledett soha, semmi jelzés, semmi.Ha gondolod neked is küldök egy képet magamról.

2011. jan. 20. 16:21
 44/62 anonim válasza:

15:49: a fekete haj, meg zöld szem alapból még nem jelenti azt, hogy valaki jól néz ki :D


ne haragudj kérdező, ez nem ellened irányult, csak meg kellett említenem. :D egyébként a leírtak alapján tényleg nem lehetsz csúnya... biztos vagyok benne, hogy megtalálod a számodra tökéletes lányt hamarosan =) csak higyj benne, és soha ne add fel a reményt. bár ez közhely, de igaz. =)

ha pedig csúnyák a fogaid, és megengedheted, csináltasd meg! komolyan, az egyik legfontosabb. :D

hajrá!

21/L

2011. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

16:30

Köszi, de nincs baj a fogsorommal, egészséges.

Tudod az a fura, hogy egy lánynak nem kell ennyi mindenre figyelnie, pl. ha egy lány kinyitja a száját és látszik hogy van pár fekete foga én nem mondom azt, hogy na szia ennyi volt, ha nekem lenne egyből kizáró ok lenne, én egy lánynak elnézek elég sok ilyen "hibát". Nem értem miért vagytok ennyire válogatósak.

2011. jan. 20. 16:40
 46/62 anonim ***** válasza:

15:49es vagyok: várom a képet emailen :D de a kezdeményezés elsősorban a fiúk dolga, ne azt várd,hogy sorban fognak állni érted a csajok

amúgy valamelyik válaszoló írta,hogy a fekete haj zöld szem nem azt jelenti,hogy jó pasi, tudom ,persze,hogy nem, csak próbáltam biztatni a kérdezőt, hogy a leírtak alapján akár nagyon jó pasi is lehet:P;)

2011. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim válasza:

16:30 vagyok

szerintem azért a fekete fogakat te sem néznéd szívesen, és nem csókolnál meg egy olyan szájat, amiben rohadnak a fogak. azért ne állítsd be magad álszentként :D

egyébként nem a sárguló, vagy kicsit ferde fogakra gondoltam (főleg nem a feketére, ez elég értelmetlen dolog volt), hanem a nagyon kusza, sárga vagy szürke fogakra, szájszagra. én olyannak még a száját sem puszilnám meg, nem hogy a nyelvem a szájában legyen. :/ gondolom, hogy nem ilyenek a fogaid, de ha esetleg mégis, akkor ez legyen az első dolgod.

ja, meg egy ragyahegyet se szívesen nézegetek, meg korpahegyeket az illető vállán.

én nem apró szépséghibákra gondoltam, mint az anyajegy (az engem pl soha nem zavart sehol), pár pici pattanás vagy mittudomén.

nem várhatod el azt, hogy valaki úgy szeressen beléd, hogy rossz rád nézni. tudom, hogy te nem ilyen vagy, de ez így van. ennyiben biztos vagyok benne, hogy neked is fontos a külső. biztosan te sem szívesen ölelnél vagy csókolnál egy narancssárga fogú, büdös, pattanásos, zsíros hajú lányt. ezt csak azért írtam, mert most úgy állítod be magad. ha meg ilyen nőre vágysz, akkor az ilyenek biztos szívesen járnának veled.

szerintem lehet veled valami defekt.

2011. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

16:51

Én ilyet hol írtam, hogy a nőkre várok?Írtam olyat, hogy nem a pasi dolga?-nem.

Azt írtam, hogy nem közelednek felém semmilyen formában soha a nők.Én meg hiába közeledtem, nem akart engem senki.

Küldöm a képet, aztán ne ijedj meg:D

2 éves kép, azóta változtam valamennyit.

2011. jan. 20. 16:58
 49/62 A kérdező kommentje:

16:55

Nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak, velem még az ilyen lányok sem járnának amit leírtál:D Igaz ilyenekkel én sem de ez egy szélsőséges példa.

2011. jan. 20. 17:00
 50/62 anonim válasza:

16:55 vagyok

tudom, elég lenne ebből a büdös, meg zsíros hajú is :D

amúgy küldj már egy képet nekem is! :D

2011. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!