Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 20 éves vagyok, középmagas(180cm) kicsit vékony(63kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis fekete haj, zöldesbarna szem, fehér bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.


2011. jan. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

20:31

Nemet mond igen, te könnyen beszélsz mert neked nem mondanak nemet.

Mindenki nemet mond érdekes módon:D

Legalább 50%-uk akkor mondaná azt, hogy igen bejössz nekem, de nem.

Szerintem még nem is született olyan nő aki nem utasítana el engem.

2011. jan. 18. 20:34
 32/62 anonim ***** válasza:
Osztom a velemenyet aki szerint a kulso a fontos, mert ez igy van akar tetszik akar nem!
2011. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem csak a kisugárzásoddal lehet probléma. Azt írtad, még nem volt olyan csaj akivel nagyon összejött volna. Nem lehet, hogy túl sok rossz helyen probálkoztál?


Mármint szerintem-de nem biztos-olyan lehetsz, hogy megtetszik valaki, odamész hozzá de "túl sok vagy" mert annyira szeretnél már valakit, hogy szinte rá erőlteted magad és ez miatt "menekülnek". Hagysz nekik mindig elegendő időt? Én sem ugrálok csak úgy bele kapcsolatokba..ahhoz kell valami plusz.


L/19

2011. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Ne akarj csajozni! Csak beszélgess sokat lányokkal! Kérd ki a tanácsikat arról hogy ők hogy látnak téged! Ez több segítség lenne neked mint amit itt adni tudunk, ugyanis a monitor ezen oldaláról nem alkothatunk képet az idegesítő vagy lehangoló szokásaidról, vagy bármiről ami taszítja a nőket!
2011. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Nos egyszeru habaratkoznak az jo jel ... hisz a nagyszerelem allatalabanbaratsagbol szuletik egy pici turelem egy ppici odafigyeles a baratnore akivel baratkozol rossz allapotban megvigasztalod stbes mar lehet hogy jobb a velemenye rolad es tobb vagy mint egyszeru barat...es ha mar az elso lany megvan akkor a masodik olyan konyen jon mint a kerek vetes ... hidd el ... nem mindenki Bred PEt hogy az utszan megfordulnak utana a csajok de esszel kell not szerezni ha kinezttel nem megy ...
2011. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Hát télleg az lehet a dologban, hogy nem tudnak úgy tekinteni rád mint egy férfira, vagyis nem vagy eléggé bunkó és nem kezeled tárgyként őket stb... a másik, hogy elég vékony vagy én 5 centivel alacsonyabb vagyok és ugyanennyi kg s nagyon vékonynak érzem magam, tehát neked minim 70 kg kéne lenned. A tapasztalat azt bizonyitja, hogy a lányok nem szeretik a vékony srácokat. Ennek a magyarázata még egyszerűbben levezethető az őskoros elméletekkel amiket itt nem részletezek. Röviden teccik nem teccik, neki kell fognod vagy sportolni vagy gyúrni.
2011. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy azért mert vékony vagyok nem tetszenék senkinek, nézz csak szét az utcán mennyi vékony srácnak van barátnője...rengetegnek, sőt ma már inkább ez az elfogadott, hogy vékonyak a férfiak is a divat szerint.
2011. jan. 20. 12:18
 38/62 anonim ***** válasza:

Lehet számít a kűlső, de nem döntő. engem gyakran megnéznek a lányok. Még akár rongyos ruhában is 8/10-nek számítok. (Kipróbáltam egy szavazáson.) Ettől függetlenűl még ennyi édeskevés.

Nekem azt szokták mondani, addig volt jó amíg meg nem szólaltam. Nem vagyok hülye éppen ellenkezőleg, csak unalmas.

Szerintem 01-17 20:51-nek (is) nagyon igaza van. Hiába vagy jóképű tapasztalatból tudom, ha nem tudsz úgy viselkedni ahhogyan kell akkor csak barát leszel. Ha hiányzik belőled a magabiztosság, a pozitív énkép és rutin az ismerkedéshez, magától nem fog menni. Ezért jó, ha valaki 15-16 évesen már elkezd ismerkedni.

Viszont a jó hír, mind ez tanúlható. Ráadásul nagyon szórakoztató tud lenni.

Én is ismerek olyan srácot aki kűlsőre inkább egy neandervölgyi és egy orángután kereszteződésére hasonlít. Nem szép, pénze sincsen és még beteges is. Ettől függetlenűl olyan stíllusa és szövege van amivel szinte bárkit megkaphat. Jó formán csak a plázacicákat nem. Őket is azért nem, mert ahogyan a srác mondja "drágák". (Vacsora, ruha, programok,...stb.)

Kűldtem neked egy privát üzenetet, remélem megkaptad.

2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Kérdező beletrafáltam, kisfiús vagy, de egyáltalán nem vagy csúnya. Nem kell aggódnod, tényleg semmi ronda nincs benned. Vegyél pár inget és a hajadra meg rakj egy kis zselét, de ne felfelé állítsd, hanem csak simán egyenesen fésüld bele előre. Csodát tesz :)
2011. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

:D

És akkor mi van ha kisfiús vagyok?Attól nem lehet barátnőm?

A többi kisfiús arcú srácnak van barátnője.nem tehetek róla, hogy ezt örököltem!Gének furcsa játéka.

2011. jan. 20. 15:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!