Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 20 éves vagyok, középmagas(180cm) kicsit vékony(63kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis fekete haj, zöldesbarna szem, fehér bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.


2011. jan. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim válasza:

81%-os vagyok

persze, nem vagy ilyen, ez lejött az írásodból, csak hirtelen nem jutott eszembe más :D

sőt az írásod alapján pont az ellentéte vagy ennek és ez nagyon jó. :)

sok sikert!

2011. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

20:54

Úgy sem jó mert ahol a bajusz és szakáll összeérne oldalt ott sem nő arcszőrzetem :D

Még várnom kell 2-3 évet, hogy teljes arcszőrzetem legyen, ez van, genetika.

2011. jan. 17. 21:00
 23/62 anonim ***** válasza:

Hmm, akkor az öltözködéssel dobd fel. Hajaddal mit szoktál csinálni?

Biztos nincs egy képed? Úgy könnyebb lenne tanácsot adni kisugárzással kapcsolatban.

2011. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Kép alapján akartok tanácsot adni kisugárzással kapcsolatban? Ez is azt bizonyítja, amit korábban írtam: kisugárzás = külső.
2011. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

70%-os..ha nem érted mi a francnak szólsz bele????

Kép alapján látni fogom mi az, amiért nem veszik észre, miért nincs férfias kisugárzása. Az öltözködés és hajviselet az nem öröklött külső.

Minden kérdésnél elmondod, hogy mennyire ronda vagy és hogy minden nőnek csak a külső számít, baromira nem értem, hogy hogy nem unod meg, százszor elmondta már neked 100 ember, hogy nem amiatt vagy sikertelen mert ronda vagy, hanem azért, mert ilyen vagy. És teljesen igazuk volt! Aki képes ekkora általánosításra és monoton szövegelésre az nem is értem hogy akar barátnőt.

2011. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
Nagyon is értem. Az egyetlen tulajdonság, ami taszítja a nőket, az a nagyon csúnya külső. Ti nem értitek, amíg nem láttatok engem élőben.
2011. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

21:01

Nem szoktam zselét waxot vagy ilyesmiket használni, kicsit kócos a hajam, nem szeretem kifésülni mert úgy néznék ki mint anyuci kedvence:D Priviben küldhetek képet ha gondolod, de most látom nem lehet írni neked.

2011. jan. 17. 21:27
 28/62 anonim ***** válasza:
Elküldöm privbe a mailcímem.
2011. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

nekünk kell kezdeményezni, azért,


én meg fosok az idegen csajoktól szal 3 év múlva lehet vmi hasonló kérdést fogok feltenni xD maradnak az animelányok egyenlőre úgytűnik nekem


f17

2011. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem miért félnek a fiúk a lányoktól :D

mi az ami a legrosszabb történet veled?

nemet mondd... na és, lehet hogy többet nem is látod :)

a csajok a határozott pasikat szeretik, kérlek szedjétek össze magatokat :)

18/L

2011. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!