Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Válaszolnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A srác megtudta, hogy nekem tetszik, erre én összevesztem vele (hosszú, hogy miért) és letiltottam, mindig elkerülöm, a suliban rá sem nézek és ha meglát elszégyelli magát. Most bejelölt engem, én vissza jelöltem és küldött nekem 1 fészbukos kérdést, meg egy játék felkérést. Erre én vissza küldtem és megint küldött 1et, erre én már semmit sem küldtem... meg 1x elmentem mellette és láttam a szemem sarkából, hogy bámul. Szerintetek? egyébkét mióta megtudta nem volt alkalmunk beszélgetni, most tetszem neki?
2011. máj. 4. 19:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Hát nem ééértíííí!!!!!!!!
2011. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Na nem kezdek el veled vitázni, mert egyáltalán nem vagyok az... és nem utáltam meg.. de látom nem vagytok képesek normálisan válaszolni..
2011. máj. 4. 20:28
 13/40 anonim ***** válasza:
ezt a választ érdemled Cicuka!
2011. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
csakis normális választ kaptál.
2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

volt egy lány barátom, szerintem bejöttünk egymásnak. Csak akkor még pasija volt.

Majd szakitott, és találkoztunk egyszer. A találkozón mesélt a szakitásáról is, és hogy most jól megvan egyedül.

Persze igy van rendjén. Aztán több találkozót nem tudtunk ejteni, harapófogóval kihúztam belőle: első találkozóra is azért ment el, mert selytette hogy lesz valami, de nem lett.

Most úgy tünik megharagudott rám, fb-n sem igazolt vissza stb.


Nem ugyanaz? A kombinálás. Hirdeti, hogy neki nem kell senki, aztán meg azért találkozott velem, mert többet sejtett, persze erről elfelejtett tájékoztatni. Csak ingerülten reagált minden az után jövő levelemre. Én hiába próbáltam elmagyarázni, hogy mit miért, ő nem válaszolt.

Szerintem a srác jobban jár nélküled, mert mint ahogy nekemis, a női büszkeséggel fájdalmat okoztál neki. Dehogynem, lesz pasid, mint ahogy az én esetemben is lett a lánynak másfél év után, bár szerintem a te fajtád úgyis rosszúl választ, és csak dugásra kellesz majd neki

2011. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Na épp ezt mondom, hogy te tévedésben vagy, mert én őt vissza igazoltam, és ezt a kérdést azért tettem fel, hogy merjek-e lépni és, hogy nem csak szórakozott-e... aa barátnőm azt mondja, hogy hülye vagyok... de én meg egy olyan lány vagyok aki elég félős és nem akarok csalódni... remélem ma fogunk tudni beszélni, amúgy a srác nem egy szent nehogy azt hidd... az osztályfőnököm azt mondta, hogy nem hozzám való, de nekem ő tetszik és én elfogadnom úgy ahogy van (egyébként erdélyből származik és ezért sokan nem járnánnak vele, de engem ez nem érdekel)
2011. máj. 5. 06:38
 17/40 A kérdező kommentje:
és még azt sajnálom, hogy te meg összekeversz azzal a lánnyal... nem ismertek és egyáltalán nem vagyok hülye p*csa... de ezt ti nem tudhatjátok
2011. máj. 5. 06:42
 18/40 anonim ***** válasza:
ha az emberek véleményéért jöttél ide, akkor miért fáj az igazság? szerintem fel kéne nőnöd, mert ez a "netes kapcsolat" meg facebookos jelölgetés...stb nagyon gyerekes, és így tényleg nem lesz komoly kapcsolatod...
2011. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj az igazság, csak egy választ szerettem volna, hogy érdeklem-e vagy nem, és, hogy mit gondoljak... csak ennyit szerettem volna
2011. máj. 5. 18:05
 20/40 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont, az ilyenek miatt tartják a legtöbb lányt hülye pcsának. Amúgy meg tanulj meg fogalmazni, meg viselkedni, és talán normálisan kéne viselkedni kifogások, meg mentségek helyett. Tudod, egyszer volt egy film, A szakasz, abba mondta azt az őrmester a katonáknak hogy a kifogás olyan mint a segg, mindenkinek van belőle, de senkit sem érdekel, ez dettó igaz a a te esetedre is. Hány éves vagy?
2011. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!