Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Válaszolnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A srác megtudta, hogy nekem tetszik, erre én összevesztem vele (hosszú, hogy miért) és letiltottam, mindig elkerülöm, a suliban rá sem nézek és ha meglát elszégyelli magát. Most bejelölt engem, én vissza jelöltem és küldött nekem 1 fészbukos kérdést, meg egy játék felkérést. Erre én vissza küldtem és megint küldött 1et, erre én már semmit sem küldtem... meg 1x elmentem mellette és láttam a szemem sarkából, hogy bámul. Szerintetek? egyébkét mióta megtudta nem volt alkalmunk beszélgetni, most tetszem neki?
2011. máj. 4. 19:54
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Ja és aki engem oltogatott, én is tudtam volna mondani nektek pár szép dolgot, de én nem vagyok olyan és nem süllyedek le a ti szintetekre, hogy a neten adjam a nagymenőt.. -hozzátok csak annyit szólnék
2011. máj. 8. 10:02
 32/40 anonim válasza:
13:13 vagyok.Na akkor 1 évvel fiatalabb vagy nálam. Először is a szertsz? kérdésre válaszolj neki, mégpedig azt, hogy "ezt csak akkor kérdezheted meg tőlem, ha te szeretsz engem" És mindenképpen mej oda hozzá, (személyesen!!!) és kérd meg, hogy ezt beszéljétek meg. De ne a suliban! (gondolom 1 sulba jártok) Hanem mondjuk suli után, v mikor együtt mentek haza. És kérd meg, hogy legyen őszinte. És ne hagyd, hogy elterelje a témát, vagy hogy azt akarja, hogy te mond meg először, hogy mit érzel. Mert ha azt mondja h bejössz neki akkor te is megmondhatod, hogy neked is, de ha nem, akkor mond meg, h régen bejött neked, de már nem, de szívesen lennél a haverja... Szerintem ezt csináld.
2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm neked :) amúgy ez a szeretsz kérdés, egy nyilvános dolog, úgyhogy arra nem válaszolok. a válaszlehetőség is van, hogy: csak barátilag, szerelek, tesóként, meg olyan is van, hogy vissza kérdezhetek, hogy ő szeret-e engem. Amúgy én minden nap elkerülöm, de különben tuti hozzámszólna, akkor holnap nem fogom. és valóban 1 suliba járunk :)) neked igazán köszönöm szépen! :)))
2011. máj. 8. 15:29
 34/40 anonim ***** válasza:
14?XD és ekkora cirkusz, azthittem vagy olyan 16-17:D
2011. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 LN09 ***** válasza:

De mi honnan tudjuk, hogy ő mit gondol??? Kérdezd meg tőle, az a legbiztosabb.

Szerintem ne kapd fel a vizet, ha valaki "oltogat" hanem inkább olvass a sorok között. Nem biztos, hogy bunkóságból írja, hanem mert lehet ő már nem 14 éves és kicsit viccesnek tünik neki az, ami neked nagyon fontos. Pár év múlva, ha visszaolvasod ezt a kkérdést, kiváncsi vagyok mi lesz a reakciód.



Szóval ne itt várd, hogy megoldják a gondodat, mert senki nem ismer se téged, se a srácot.

Írhatnánk neked, hogy az a fiú csak rád vár és te kellessz neki, vagy azt hogy semmit nem akar tőled, de mi honnan tudjuk hogy ő mit akar?

Te egy kérdést tettél fel, vállalva azt hogy lesznek olyan válaszok amik neked nem tetszenek, de azért mert valaki nem úgy válaszol ahogy te elvárod, nem kéne mindjárt leordítani.

2011. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg, nem ordítottam le senkit. Olvasd vissza, hogy 3-4 oldalon keresztül le hülye ... -tak és nem mondtam semmit. + teljes mértékben megértelek én is sokszor írtam választ kérdésre... és megértem a helyzeted és valahol igazad van... megbeszélem vele :) köszönöm mindenkinek még azoknak is akik kifejtették velem kapcsolatban a negatív véleményüket.
2011. máj. 9. 15:21
 37/40 anonim válasza:

13:13 vagyok!

Írsz priwit, h mi lett?? :)

2011. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Megírom ide :) Barátnője lett.. ez lett... :/ lesz ami lesz, a lány sem a hosszú kapcsolatokról híres, úgyhogy... minden héten más van neki. Majd elválik mi lesz. 3 hét maradt, a suliból ha nem beszélünk, akkor többet nem is látjuk egymást... egyenlőre nem beszéltünk, de ha beszélünk ide egyből megírom :)))
2011. máj. 16. 20:46
 39/40 anonim válasza:
ÚÚÚ hát az nem jóóó... De valahol nem is baj, mert ha vége a sulinak utána akkor már nem nagyon találkozol vele, és jövőre meg gondolom másik suliba mész, ott meg lesznek más fiúk :)
2011. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Mellesleg el költözött, nincs rá gond :)...
2011. júl. 18. 14:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!