Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Válaszolnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A srác megtudta, hogy nekem tetszik, erre én összevesztem vele (hosszú, hogy miért) és letiltottam, mindig elkerülöm, a suliban rá sem nézek és ha meglát elszégyelli magát. Most bejelölt engem, én vissza jelöltem és küldött nekem 1 fészbukos kérdést, meg egy játék felkérést. Erre én vissza küldtem és megint küldött 1et, erre én már semmit sem küldtem... meg 1x elmentem mellette és láttam a szemem sarkából, hogy bámul. Szerintetek? egyébkét mióta megtudta nem volt alkalmunk beszélgetni, most tetszem neki?
2011. máj. 4. 19:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az utolsó vagyok, és csak annyit hogy aki magát mindeki értelmesnek, meg okosnak, meg szépnek tartja, az nem más (legalábbis szerintem), mit hogy k*rvára el van szállva magától, mint ahogy te is, a kérdésedre meg megkaptad a választ, hülye pcsa vagy, miattad van tele a tököm a lányokkal, az ilyen lányok miatt.
2011. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:

Megpróbálok normálisan válaszolni:

1 hagyd a francba a fb-t, mert ott normális kapcsolatod nem lesz!Mennyi idős vagy? Egyébként nem vagy semmiféle női nemiszerv xD csak nem tudod még, h hogy reagálj ezekre a helyzetekre. A srác mennyi idős?És miket irogat? Mert lehet, hogy scak lelkiismeret furdalása van, de az is lehet, hogy bejössz neki, csak ő is úgy reagált a helyzetre, mint te, tagadta, + összeveszett veld.

2011. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Végre köszönöm szépen, egy normális válasz :) egyébként 14 éves vagyok. Ez a srác kicsit menőzős, de amikor kettesben vagyunk nagy csendben van..:D meg emlékszem, hogy nem mert a szemembe nézni.. meg azt mondta nekem, mindig, hogy menjek vele haza meg kicsit rámenős volt, és eléggé megijedtem, mivel nekem még nem volt barátom. + azt sem akarom, hogy pofára essek. Amúgy a barátnőm azt mondta, hogy egy teljesen idege embernek (számára idegen) miért is mondta volna el, hogy neki ki jön be és ki nem. Most pedig, küldött nekem egy kérdést fészen, hogy Szeretesz? erre én nem válaszoltam... különben egyáltalán nem facebookon ismerkedtünk, egyáltalán nem, épp ellenkezőleg... de most olyan a helyzet, hogy csak ott tudunk jelt adni a másiknak... amúgy agymás mellett lakunk.. ennyi :) és neked tényleg köszönöm amúgy még annyi a többieknek, hogy ne rajtam vezessétek le a haragotokat, olyan lányok miatt akikre én nem is hasonlítok... egyáltalán nem vagyok beképzelt, és marhára nem hiszek magamról sokat...sőt.. az önbizalmam egyenlő a 0-val és most segítettetek még lejjebb vinni..
2011. máj. 7. 13:33
 24/40 A kérdező kommentje:
A srác is 14 :)
2011. máj. 7. 13:37
 25/40 anonim ***** válasza:

Jaajj Istenem, 14 évesek.. :)))

Randizzatok. Séta, fagyi, meg ilyenek.

:))

2011. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
:D párszor együtt sétáltunk haza :P :)
2011. máj. 7. 13:46
 27/40 LN09 ***** válasza:

14??? 14 évesen nekem még nem voltak ilyen "hatalmas" gondjaim. Hát, változik a világ...


Amúgy tényleg az elsőnek van igaza, meg az összes többinek aki rákontrázott :)

Ne kombinálj! Élvezd inkább ki, hogy még csak 14 éves vagy! Bárcsak annyi lehetnék...

2011. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

mekkora egy szemét vagy


most mit szivatod szerencsétlent?

megérdemelnéd, hogy ezt visszakapd majd valakitől

2011. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

visszavontam amit előzőleg irtam


a srác sem normális


hagyd a frnacba

2011. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Én csak azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam: hogyan gondolkozik egy srác, és most mi van... de ere sajna nem kaptam választ... :/
2011. máj. 8. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!