Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, kik jönnek be inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik jönnek be inkább, a vagány, macsó "rosszfiúk", vagy az intellektuális, kedves, művelt, kevésbé macsós "jófiúk"?

Figyelt kérdés
Csajok, lányok, asszonyok! Melyik jön be jobban férfiban e két alapvető típus közül: a nagyvagány, szívtípró, jó megjelenésű, jó testű, férfias, macsók (akik nem mindig hűségesek, de akár egy szép lány meg is szelidítheti őket), vagy inkább a jól nevelt, kedves, kifinomult, intelligens, művelt, nem annyira macsós, és nagyvagány, de ugyanakkor hűséges, komolya kapcsolatra vágyó férfiak. Elárulom, én is a két kategória egyikébe tartozom, de nem tudni melyikbe :DDD Kort is légyszíves!
2011. júl. 10. 13:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz választani a kettő közül, mert egyiben sincs benne a lényege az embernek. De akkor már a másodikat választom, mert benne van pl, hogy intelligens, hűséges.
2011. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 BaKs ***** válasza:
ja, a fenti állításomat tanulmány bizonyítja...
2011. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Eddig 2:0 a rosszfiúk számára. (csak az egyértelmű válaszokat vettem figyelembe)
2011. júl. 10. 13:45
 14/48 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

2:1 a rossz fiúknak eddig :D


Kort is légyszi!

2011. júl. 10. 13:47
 16/48 anonim ***** válasza:

(én mind2őhöz tartoztam és bevált, de soha nem engedtem h. valaki kisírja magát a vállamon !!! (más pasi miatt),

ez van,

utána meg jön a sírás "a jófiú vállán aki utánad vágyakozik, hogy így megcsaltak meg, hogy csak arra kellettem nekik, hát tudjátok mit b.meg, az jó,... kr... f..., ^^, röviden ennyi, am engem rossz fiúnak néznek, és ezért rám, érzékeny csaj, vagy szolidabb nem is figyelt fel :( ,mindenki azt várta h. jaj de menő lesz,... h. ez nagyon vad, stb,... én meg a sok üresség után otthagytam mindet, visszafogtam a kinézetemből és végre találtam egy értelmes lányt!!!, Éjjen!, ne zavartasd te se magad, csak ne engedd h. majd kisírják a válladon magukat

"am bosszúállásból lettem ilyen, nem figyelt fel rám soha senki, 1perc alatt váltottam, kondi, üres fej, tck, "nem dohányzok!", verekedések, rendőrségi eljárás,... "ez mind olyan ami júúúj de izgíííí, és hát meg is lett az eredménye, előtte nem volt 1barátnőm se, utána minden este más,... én utáltam az lenni aki, de sajnos nekik ez jött be :_(,

(örülök hogy találtam egy értelmes lányt aki nem a rossz fiúkat szereti:P!)

2011. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
A blogbejegyzés komoly, de a választ nem adja meg, csak felteszi...
2011. júl. 10. 13:51
 18/48 A kérdező kommentje:
Képes voltál átalakulni csajok miatt ? Huha, nem vagy semmi, nem olyan könnyű az átjárás a rossz fiúk és jó fiúk között. Neked színésznek kellett volna menni. De azért biztos neked is van egy alap egyéniséged...
2011. júl. 10. 13:53
 19/48 anonim ***** válasza:
Én intellektuális rosszfiú vagyok. Na?
2011. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Olyan nincs sztem :) Legalábbis még nem láttam. A rossz fiúsághoz idő kell. Mikor érnél rá rossz fiúként művelődni ? Két sör között? :DDD
2011. júl. 10. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!