Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, kik jönnek be inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik jönnek be inkább, a vagány, macsó "rosszfiúk", vagy az intellektuális, kedves, művelt, kevésbé macsós "jófiúk"?

Figyelt kérdés
Csajok, lányok, asszonyok! Melyik jön be jobban férfiban e két alapvető típus közül: a nagyvagány, szívtípró, jó megjelenésű, jó testű, férfias, macsók (akik nem mindig hűségesek, de akár egy szép lány meg is szelidítheti őket), vagy inkább a jól nevelt, kedves, kifinomult, intelligens, művelt, nem annyira macsós, és nagyvagány, de ugyanakkor hűséges, komolya kapcsolatra vágyó férfiak. Elárulom, én is a két kategória egyikébe tartozom, de nem tudni melyikbe :DDD Kort is légyszíves!
2011. júl. 10. 13:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Most már én is kiváncsi vagyok, hogy ki a franc vagy:)

De tudom jól:P

2011. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Miért, gondolod, hogy ismerjük egymást ??? Sztem sokan gondolkodnak erről a dologról így mint én !!! Úh lehet, mégsem tudod, ki a franc vagyok :)
2011. júl. 11. 00:22
 43/48 A kérdező kommentje:
De a tippedet írd meg nyugodtan priviben :)
2011. júl. 11. 00:24
 44/48 anonim válasza:

Szeva :)


En mindig is a rosszfiu kategoriaba tartoztam hutlen ,onzo,sokszor volt rendorsegi ugyem meg sokszor kerultem szarba amivel magammal rantottam a szeretteimet is allandoan csak vadasztam imadom a szep noket sokaig ez rendben is volt!Aztan most hogy mar unom az egyedul letet volt tobb olyan lany is aki igazan meg fogott ,persze mindegyiknek kandurja volt!Elveztek hogy valami kis izgalom bejott a minden napi allo viz kis unalmas eletukbe 1 vagy 2 honap alatt tobbet eltek at velem mint a palijukkal egy ev alatt!Mikor mar komolyabb erzelmek jottek volna reszemrol is akkor meg jott a berezeles es vissza bujtak a csigahazukba ,hogy en tul vad vagyok sosem tudnanak bennem megbizni (ok csaljak a palijukat velem nem forditva) duma meg pofa az van :) Az a durva hogy nem tudok kimaszni ebbol mindig ez van,pedig van hogy tenyleg komolyan gondolom es megfogott a lany!Azt ugye ebbol mar presztizs kerdest csinalok egybol es beletaposok a lelkukbe amit megerdemelnek alltalaban!Ha mar en vagyok a vad meg a ge...i akkor tessek!Az ha valaki rosszfiu az kisugarzas es nem valtozunk ,nem lehet minket megkotni mert egybol azzal vedekezunk hogy meg rosszabbak leszunk ,de ha el vagyunk engedve mindig haza megyunk magunktol oda ahol szeretnek!Megfelelo part kell megtalalni ami az ido mulasaval egyre nehezebb!

2011. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Velem is kajak ez van xD

És annyira rossz érezni, hogy megvan a vonzalom, és a kötődés,de fél/nek belevágni a kapcsolatba és emiatt nem lesz semmi..

Ha rossz fiú ha nem akkor is meglehet minket fogni...,persze nem azzal , a na majd én betöröm mentalitással:DD

2011. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
A legutobbi csajszi is a palija mellett velem volt aztan vissza menekult erre ugy megbantottam bogve mondta soha tobbet nem akar latni ,leszartam kit erdekel van ezer!Erre egy honapig birta azt meg keresett ,hogy minden nap ram gondolt!Mondom akkor miert nem maradsz velem ??Mert nem akarja megegetni magat :O Istenem pedig ez az elet napos oldala ha ket ember megorul egymasert !Ez meg azon pityereg hogy mi lesz ha ott hagyom,meg a sok volna utana .Hat ha anyamnak fas...a lett volna o lenne az apam! kb
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Na végül elárulod hogy te melyil csoportba tartozol?:) (így majdnem 4 év után)
2015. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 HorváthM válasza:
Nekem az intellektuális pasik jönnek be jobban. Kor:16
2016. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!