Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, kik jönnek be inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik jönnek be inkább, a vagány, macsó "rosszfiúk", vagy az intellektuális, kedves, művelt, kevésbé macsós "jófiúk"?

Figyelt kérdés
Csajok, lányok, asszonyok! Melyik jön be jobban férfiban e két alapvető típus közül: a nagyvagány, szívtípró, jó megjelenésű, jó testű, férfias, macsók (akik nem mindig hűségesek, de akár egy szép lány meg is szelidítheti őket), vagy inkább a jól nevelt, kedves, kifinomult, intelligens, művelt, nem annyira macsós, és nagyvagány, de ugyanakkor hűséges, komolya kapcsolatra vágyó férfiak. Elárulom, én is a két kategória egyikébe tartozom, de nem tudni melyikbe :DDD Kort is légyszíves!
2011. júl. 10. 13:38
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Ha rosszfiú lennék, honnan tudnám hogy a jófiúknak milyen sikere van. Szóval lehetek mindkettő, egyelőre nem akarom befolyásolni a vélemény nyilvánítás menetét, de ígérem, a végén elárulom, hogy mi vagyok. Lehet meg fogtok lepődni...
2011. júl. 10. 14:33
 32/48 anonim ***** válasza:
nem lehet csoportba osztani:) ha már választanom kéne akkor inkább első, de én azt szeretem ha, illedelmes, okos, vagány, macsó, nem nagyképű, humoros, jófej, kedves, odafigyelő, kicsit rámenős :)
2011. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nekem a rosszfiúk tetszenek. Elmagyarázom mit jelent ez számomra. Nem szeretem az olyan pasikat akik nem talpraesettek, nem találják fel magukat nem tudnak kezelni. Elég szeleburdi lány vagyok és felismerhetetlennek gondolom magam és azt "utálom" a legjobban ha egy pasi tudja mire gondolok tudja mit akarok :D Magyarul tud kezelni. Ez a rossz fiúk titka ez az amit utálok és imádok bennük. A rosszfiú számomra nem az aki baseboll ütővel verekszik egy sikátorba drogozik meg cigizik meg hasonlók. Hanem hogy okos de mégis van benne valami sunyi macsóság :D
2011. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Nekem a második típus tetszik, lehet, eléggé egyedül vagyok vele, nem olvastam a válaszokat. Az intelligencia a mérvadó, a műveltség, a nyitottság sok terület felé. Nekem a "macsó" kategória kb. 16 éves koromig tetszett, a lányoknak fiatalabb korban vonzóbb a "rossz", mivel tizenéves korban sok fiatal lázad. :)


21/L

2011. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
88%

Nos, én is a rossz fiúk táborát erősítem, DE attól ,hogy valaki ide tartozik az nem azt jelenti ,hogy egy sittes ,műveletlen ,bunkó férfiról kell beszélnünk..

Szerintem attól mert valaki rossz fiú attól még lehet intelligens ,és tájékozott:)

Attól ,mert valaki nem papucs és szereti a kalandokat nem feltétlen paraszt:D

Jómagam a Corvinusra járok ,és elégé sok olyan barátom van aki IQ ja bőven 130felett van és mégis az én táboromat erősíti:)


20/F

2011. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Kedves előző, a Corvinuson nincs olyan élőlény, akinek az IQ-ja 130 fölött van. Egyébként pedig a dísznövényeknek a legmagasabb :DDD De ott tényleg sok rossz fiú van :)
2011. júl. 10. 18:30
 37/48 A kérdező kommentje:
7:3 a rossz fiúknak... Mega zsírkréta :DDD Még-még
2011. júl. 10. 18:32
 38/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Akkor minősítsd a Corvinus egyetem tagjait ha jómagad is képes vagy oda felvételt nyerni! :)
2011. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy megadtad az engedélyt, hogy a Corvinus egyetem hallgatóit minősítsem: mivel az első diplomámat ott szereztem... sajnos... Elpazaroltam rá 5 évet az életemből... Ezt majd te is megérted idővel... De annyit már hadd érjen 5 évnyi munkám, hogy legalább a véleményemet (ami nagyon is reális) kimondhassam ezzel kapcsolatban. Köszönöm utólagos beleegyezésed ;)
2011. júl. 10. 20:24
 40/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A 120-130 még az átlagos intelligencia hányados felső határa...130felett mondható már kiemelkedőnek...

És elmondom neked ,hogy az egyetem bőven van 130érték körüli:)

Azért ,hogy ne térjünk el a témától , én már kíváncsi lennék , mely tábort erősíted:D

2011. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!