Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, kik jönnek be inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik jönnek be inkább, a vagány, macsó "rosszfiúk", vagy az intellektuális, kedves, művelt, kevésbé macsós "jófiúk"?

Figyelt kérdés
Csajok, lányok, asszonyok! Melyik jön be jobban férfiban e két alapvető típus közül: a nagyvagány, szívtípró, jó megjelenésű, jó testű, férfias, macsók (akik nem mindig hűségesek, de akár egy szép lány meg is szelidítheti őket), vagy inkább a jól nevelt, kedves, kifinomult, intelligens, művelt, nem annyira macsós, és nagyvagány, de ugyanakkor hűséges, komolya kapcsolatra vágyó férfiak. Elárulom, én is a két kategória egyikébe tartozom, de nem tudni melyikbe :DDD Kort is légyszíves!
2011. júl. 10. 13:38
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

a bejegyzés egy 0a,

egy lányra se gondoltam mikor véget ért, csak a következőre, ez baromi nagy kamu, "ezt is egy lány írhatta, h. szépítse a rossz fiúkat", soha nem gondoltam vissza a múltra, amíg én nem éreztem h. a sok üres lotyó- már nem izgat, nem a kíntól, és a lelkiismeret furdalástól változtam meg!

hanem ráébredve arra h. akinek ilyen pasi kell azzal soha nem tud majd elmélyülni, és ki fogják használni milliószor, Gl

2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
kérdező te melyik vagy? Tuti jófiú:P
2011. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Szerintem népbutítás van:DDD

De ezeknek a cégeknek is meg kell valamiből élni, akik a csajozási, pasizási tippeket adják, nem?:PP

Én még most is ezt mondom, hogy a 2 jellemzés hiányzos és egyéb tualjdonság felmerülése bármikor mássá vállhat a 2 emberről alkotott kép.

2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 BaKs ***** válasza:

Szerintem nem a rosszfiú kategóriába tartozik a kérdező, mert akkor tudta volna a választ a kérdésére, úgyhogy marad a kissé elkeseredett jófiú.

persze ez nem 100%

2011. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Háh, azokat nem sorolnám az értelmes emberek közé, akik rengeteget olvasnak és ismételgetik mások gondolatait. Az ún. művelt réteg egy képmutató viselkedésmód másolata. Az intellektualitás inkább ott kezdődik, hogy szoros kapcsolata van a valósággal, megérzi mások szándékait, gyorsan megoldja a problémákat és olyasmit is kitalál, amit más nem nagyon. Emellett szarik munkája gyümölcsére, sosem áll meg.
2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább jófiú, mintsem rossz fiú. :)

16/L

2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a rosszfiúk vonzanak leginkább, de a legjobb lenne szerintem a 2 keveréke :) !! 16/L
2011. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Sajnos a rosszfiúk...barátom 23 és 2 év felfüggesztettje van most előtte meg...:S:D
2011. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
A macsó rosszfiúk. (14)
2011. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
5:2 a rosszfiúknak, eddig... Zsírkréta.... :DDD
2011. júl. 10. 14:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!