Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megerőszakolták, többször is (ráadásul az apja). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 14 éves, és már 8 éves kora óta csinálja az apja. Lefogja, és igen, kinyalja. Valamennyi ideje már nem, mert el van foglalva a játékkal. De mi lesz, hogy ha elszaródik a gép? Nem tudom mit tegyek. Csak nekem mondta el, még az anyja sem tudja(szülei elváltak), de én leírhatatlanul szeretem. Segítsetek, mit tegyek?
2009. ápr. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
55%
Hát most mit mondjak? Ezzel nagyon nem jó viccelni! Mivan ha veled fog majd megtörténni? >:D
2009. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
44%

B@zdmeg, az is beteg akinek egyáltalán kipattan a fejéből egy ilyen sztori.

ugye tudod, te kis szaros? remélem egyszer jól seggbek.r egy nagy nigger lóf@sz.

2009. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
87%

ja, amúgy ott sántít a sztori ecsém, hogyha vki nemi erőszakot követ el, nem fordít arra külön figyelmet, hogy az áldozatát orális szexben részesítse.

hülyegyerek.

2009. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
77%
lefogja és kinyalja azt meg hogyan tudná egyszeerrre jaajjj áhh jolvan értelmes lehecc te is ha ilyeneket ki talássz te szerencse csomag télleg elkaphatna egy nagy néger a sötétben:D
2009. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
90%
Undorító kamusztori. Szégyelld magad!
2009. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer volt itt egy kérdés, hogy mit csináljon a kérdező, mert befogadott egy csövest aki a csirkéivel fajtalankodik...na az vicces volt...de ez??? szánalmas probálkozás, iylen kis p*csösöket kéne börtönbe zárni vagy elmegyógyintézetbe, de legalább lenne humorérzéke és vicces kérdést tenne fel, nem iylen retardáltad...anyáddal történjen iylen b*zdmeg!
2009. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
88%

Engem is megerőszakoltak! Egy idősebb nő rendszeresen leszop! Már nem bírom tovább!

Áááá.. segítsetek!!!

2009. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
78%
te szegény lesz időnk megsajnálunk:D:)
2009. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
93%

arra nem gondoltok, hogy igaz is lehet?


azonnal rendőrség.

2009. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Aki nem hitte el, és köcsögösködött az elég hülye. És szóltam a szüleimnek, ráadásul még mondtam, hogy a rendőrséget is hívják. Aki azért elhitte, és megpróbált segíteni, köszönöm! NEM KAMUSZTORI! Hogyha az lenne, nem szeretném tudni, hogy hogyan segíthetek rajta. És csak azért nem lett még feljelentve az apja, mert a szüleim nem akarnak beleavatkozni. Értitek??? Szerintetek én ezt poénnak szánom. Nagyon jó vicc lenne. Amúgy el is olvashatnátok a többi ilyesmi témájú dolgokat, mert találtam olyat, hogy ugyanígy 6 évig nem mondta el egy lány senkinek, hogy mit tettek vele.
2009. ápr. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!