Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megerőszakolták, többször is (ráadásul az apja). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 14 éves, és már 8 éves kora óta csinálja az apja. Lefogja, és igen, kinyalja. Valamennyi ideje már nem, mert el van foglalva a játékkal. De mi lesz, hogy ha elszaródik a gép? Nem tudom mit tegyek. Csak nekem mondta el, még az anyja sem tudja(szülei elváltak), de én leírhatatlanul szeretem. Segítsetek, mit tegyek?
2009. ápr. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
de, gondoltak is, ezért adtak olyan tanácsot hogy "HA IGAZ" és hogy "HA KAMU"
2009. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
És gratulálok annak, aki ilyen okos: 14-8=8 tudsz számolni??
2009. ápr. 2. 23:43
 23/53 anonim ***** válasza:
89%
Aha, drágaságom, tuti ha elmondanád a szüleidnek, hogy a barátnődet, akit szeretsz-imádsz, zaklatja az apja, ezt mondanák rá: "bocsi kisfiam, nem akarok beleavatkozni". Erre minden normális felnőtt rohanna a rendőrségre...
2009. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez igaz, akkor a szüleid is hülyék, mint hat pár rendőrcsizma. mi az, hogy nem akartak belekeveredni? hát b@zdmeg, ilyen tényleg nincs. tudomásuk volt róla, hogy egy kiskorúval fajtalankodik a saját apja, és hallgattak róla, mint a sír? hol éltek ti tényleg, a pusztában? barbárok...
2009. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy már mondtam e, de ha nem akkor most elmondom: SZÓLTAM A SZÜLEIMNEK, SZÓLTAM HOGY HÍVJÁK A RENDŐRSÉGET, DE AZT MONDTÁK, HOGY NEM AKARNAK MÁS ÉLETÉBE BELEAVATKOZNI, DE AZÉRT AZ EGYIK TANÁRT FELHÍVTÁK ÉS ELVILEG AZ ISKOLA GYERMEKVÉDELME SEGÍTENI FOG
2009. ápr. 3. 00:08
 26/53 anonim ***** válasza:
91%

Na jó, valaki tényleg küldje a kérdést a moderátoroknak, nézzenek már utána, mi ez az egész, aztán várjuk a holnapi fél 7es híreket.

ha ez igaz, akkor napvilágra kell kerülnie az esetnek.

a kislányt meg legjobb ha elviszik a gyámügyisek ebből a diliházból, amiben él.

2009. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%
Téged is sajnállak, hogy ilyen szüleid vannak, úristen...
2009. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
hát nem bánnak kesztyűs kézzel a börtönben a pedofil apukákkal...ha ez igaz hosszú anális túrán fog részt venni APUKA...mert az ilyen mocskos beteg állatnak ott a helye...remélem a sok kancigány rendesen megtágítja
2009. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elárulom neked, hogy a szüleid csak takaróznak ezzel, hogy nem akarnak más életébe beleavatkozni, ugyan már! félnek attól, hogy mit szólnak hozzá az emberek a környezetükben, hogy ilyen dolog került nyílvánosságra általuk. félnek, hogy belekeverednek. tudod, ha én pl maffialeszámolás koronatanúja lennék, én is hallgatnék mint a sír. de ha tudomásomra jut, hogy egy kiskorúval fajtalankodik az apja, rohannék a rendőrségre.

aztakurv@eget, ez Mo. bazzeg, 2009

2009. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
74%
na mi van?
2009. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!