Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megerőszakolták, többször is (ráadásul az apja). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 14 éves, és már 8 éves kora óta csinálja az apja. Lefogja, és igen, kinyalja. Valamennyi ideje már nem, mert el van foglalva a játékkal. De mi lesz, hogy ha elszaródik a gép? Nem tudom mit tegyek. Csak nekem mondta el, még az anyja sem tudja(szülei elváltak), de én leírhatatlanul szeretem. Segítsetek, mit tegyek?
2009. ápr. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
:) Miért jobb lenne a "Család" között?
2009. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
94%
Ez KAMU, én vagyok az aki írta, hogy America's Armyzik, de a gyerek nem keresett meg eddig, szóval nagyon kamu dolog, mert az nem igaz, hogy névtelenül sem akar segítséget kérni. Olvastam valahol egy okos gondolatot, "nem voltak feleslegesek a válaszok, mert aki tényleg hasonló helyzetben van, azok általában pont nem mernek írni, de ha elolvassák, akkor talán segítenek rajtuk..."
2009. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
39%
11:44-es. mondjuk Politika/Törvények, jog...
2009. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy eddig nem írtam, de nem voltam gépközelben. Először is mondanám, hogy mikor ezt elmondta, egyből elment, de fogtam volna a kezét. Az elmúlt napokban szinte mást nem is csináltam, nagyon sokat voltam vele. És... egyedül ezt nem olyan könnyű "elintézni". És úgy tudom, hogy már nem csinálja az apja, de ha mégegyszer megteszi, esküszöm hogy én magam fogom letépni a f@$2át. A videós ötlet nagyon jó volt, köszönöm. Ha megtudom az Americas Armyban a nevét, akkor azonnal szólok. Eddig is köszönöm mindenkinek a segítséget!
2009. ápr. 6. 07:38
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben összefogtam volna néhány haveromat és úgy megvertem volna a vén faszt, hogy többet még a lányára sem mer nézni. Ha ehhez gyáva vagy, akkor rendőrség.


Egyébként ezt nem hiszem el.

2009. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
100%
RENDŐRSÉG!
2009. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

nasszadd meg te téllleg nem vagy 100 as azonnal huuzál el a lánnyal a rendőrségre istenem mert most nem csinálja jjjaaaj

hány évesek is vagytok??

2009. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Ez kamu! Mer csak! :D
2009. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:

hello....

amm....mindenkinek modnom....igazat írt...és tényleg nem akartam...hogy a rendőrség is jöjjön.....és....sajnos.....megint ez van....de szerencsémre 5 nap és költözöm anyukámhoz.....csak szerettem volna tisztázni,hogy nem kamu.....

2009. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Loooool
2009. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!