Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még senkim 27 évesen, ismerőseim szerint prosthoz kéne mennem, de szerintem csak önmagam becsapása lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok, nem is nézek ki jól. Mások szerint egy prosti feloldaná a gátlásaimat a nők felé, de szerintem azzal csak magamnak hazudnék hiszen tudom csak a pénz miatt hajlndó velem lenni. Már nem tudom mit csináljak, pszihológushoz meg nagyon szégyellenék elmenni.
2011. aug. 19. 17:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

17:20-as: képet ide nem szìvesen töltenék fel magamról...


Azért viccet ne csinálnunk belôle, szörnyen nyomasztó érzés csúnyának lenni és a kutyának se kelleni...

Amugy köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 19. 18:28
 32/51 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és nekem se volt még barátnőm... külsőmmel semmi gond, bár az önbizalmammal már problémák vannak:S
2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Szerintem járj el olyan helyekre, ahol hozzád hasonló visszahúzódó lányok vannak, flörtölj, így talán szerzel egy kis önbizalmat, és akkor komolyabb is összejöhet. Ha ez nem működik, akkor nyomás a prostihoz, hátha utána már másképp viszonyulsz a nőkhöz.

19 L

2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Prostihoz ne menj, nem old meg semmit. Tényleg csak a pénz miatt kellenél neki. Esetleg, ha vannak közeli barátaid, akkor az ő baráti társaságukban talán akadnak nők is. Összejönnétek egy délután és lehetne a nőkkel való társalgást kicsit gyakorolni. Nem "olyan" barátkozásról lenne szó, csak kötetlen beszélgetésről, viszont ez is sokat segítene, fel tudnál oldódni kicsit.
2011. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

19:11: "Szerintem járj el olyan helyekre, ahol hozzád hasonló visszahúzódó lányok vannak" - Gőzöm sincs hol lehetnek ilyen helyek, de szerintem a visszahúzódóbb nők inkább otthon vannak :(


19:36: Sajnos sem a baráti társaságomban, sem a munkahelyemen sincsenek korban hozzám illő egyedülálló nők...

2011. aug. 20. 07:14
 36/51 anonim ***** válasza:

Nehéz elhinni hogy nincs egy nő se, csak a baráti társaságodban biztos vannak testvérek, vagy van nekik nő ismerősük akiknek bemutathatnak. Lehetetlen hogy ne legyen egy nő se a közeledbe, nem tudom mit dolgozol de ha tényleg olyan hogy nincs ott akkor azzal nem lehet mit kezdeni.

És mit értesz korban nem hozzád illőnek? Idősebbek? Fiatalabbak? Szerintem a 27 év egy jó kor, még simán belefér akár a 21 éves csajtól kezdve a 30 évesig. De persze ez csak preferencia kérdése,én annyira nem szeretem ha sokkal fiatalabbak vagy idősebbek nálam, de neked nincs mit veszteni.

Van munkád, dolgozol, gondolom már nem szüleidnél laksz de ha igen az se baj, valamihez biztos értesz, biztos van valami hobbid is. Ez már elég hogy legyél valaki, ha más nem az öltözködéseden javíts. Olyan meg nincs hogy ronda vagy, mondom kép nélkül ezt nem hiszem el. Pasiknak nem kell világ szépének lenni. Ha nagyon kövér vagy az probléma lehet de megint csak ott tartunk hogy ha akarsz valamit tegyél érte. Kicsit legyél nyitottabb, próbáld elfogadni magad, kezdésnek ne a világ legszebb lányát keresd. Próbálj olyat akire még tudsz nőként tekinteni, de nem olyan nagyon szép hogy jobbnak higgye magát nálad.

Nem hiszed el de sok kedves elfogadó lány van csak őket nehezebb észrevenni.

Ilyen meg nincs hogy visszahúzódó vagy, nem kell pörögni buliról bulira járni, de járjál el, legyél a barátaiddal.

Üljetek be valahova, mondd nekik hogy ha tudnak hívjanak női ismerősöket is és akkor majd csak jön.

Azt se hiszem hogy egyik barátodnak sincs barátnője, pl ők is jó csaj találók. Egyik haverom barátnőjével nagyon jól kijöttem és még ő mutatott be engem egy barátnőjének, végül nem lett belőle semmi, de nem rajtam múlott.

Ne arra fókuszálj hogy ronda vagy hanem arra hogy mi az ami jó benned. Mondd el mit dolgozol, van e hobbid? Értesz valamihez?

Végezetül, nagyon nagy gátlás ellen, a legjobb megoldás az alkohol, kezdésnek nem árt használni ha nélküle nehéz az ismerkedés. Persze nem csont részegen, csak annyira hogy feloldja kicsit a gátlásaid.

Azzal van probléma hogy folyton azt mondod hogy "nem" "úgyse" "miért pont engem?" "ronda vagyok" Ezzel pusztítod a legjobban magad, amin ha nem változtatsz akkor tényleg csak a dilidoki segíthet.

2011. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem panaszkodásként írom (még ha így is jön le), de tényleg nincs a baráti körömben sem testvér, sem ismerős. Illetve aki van az foglalt persze. Tényleg nincsen egyetlen egyedülálló nő sem a közelemben.

Igen, nekem is teljesen jó lenne ahogy írtad 21-től 30-ig. Külsőleg is szinte mindegy hogy néz ki egy nő, csak ne legyen nagyon kövér.

Tényleg nem vagyok egy szépség, 182 centi és 104 kg vagyok, ráadásul elég szőrös is. Többször próbáltam már fogyni, de nem sikerül és csak szenvedés az egész.

Szóval ha létezik reménytelen eset, akkor én az vagyok.

2011. aug. 20. 17:47
 38/51 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, hát te mondtad hogy ismerőseid, szóval csak van pár barátod, nem a mennyiség a minőség a lényeg.

Szerintem a magasságodhoz nem olyan kövér az, és a szőr se számít, ezt tudom mert has mellkas minden szőrös nekem is, most észrevettem hogy kicsit a hátam is, de onnan leszedetem ha nagyon eldurvulna :D

Nekem privátba egy képet küldj, nem hiszem el hogy ennyire nem hiszed el magadról hogy nem vagy ronda. Sok csaj szereti a mackós pasit, ha kedves vagy van valami humorod, van célod és életed, akkor már nyert ügyed van.

Itt a probléma az hogy ha nem ismerkedsz illetve nem adod meg a lehetőségét és nem mozdulsz ki munkán kívül másra akkor ne csodálkozz, csak az utcán nem fog felszedni téged egy csaj. Netes ismerkedést se ajánlom ott a kép számít nem a belső. Menj el sok ilyen 30 éves körülieknek való program van már ha pesten laksz, de szerintem minden megyeszékhelyen van valami hasonló. Ilyen közös főzések meg mit tudom én milyen randizós programok, ajánlom szívesen.

Elárulok egy titkot, én is mackós vagyok és még talán kicsit kövérebb is mint te, még is volt aki vonzónak talált, sokáig én se hittem el magamról de aztán még is akadt.

2011. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Nah szerintem itt van a legnagyobb gond, hogy magad sem hiszed el, hogy lehet valakid. Először ezt kell rendbetenni. Én küldtem a könyvet, remélem sikerült letölteni, és elkezdeni olvasni.

Ha pedig esetleg úgy döntenél, hogy fogyni szeretnél, abban is tudok segíteni, mert mint mondtam, én se egy szál legényke voltam, és sikerült sokat leadni, életmód váltással.

2011. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Ismertem egy lányt aki nagyon-nagyon csúnya, emellett szörnyen buta, igénytelen, ízléstelen, idegesítő.

Mégis volt több pasija is.


A külső nem minden, még a belső sem. Bárki találhat párt magának, csak keresni kell, nem keseregni. Szerintem a csajozást szúrod el nagyon valahogy, kérd ismerősöd segítségét, vagy olvass utána a témának...

2011. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!