Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még senkim 27 évesen, ismerőseim szerint prosthoz kéne mennem, de szerintem csak önmagam becsapása lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok, nem is nézek ki jól. Mások szerint egy prosti feloldaná a gátlásaimat a nők felé, de szerintem azzal csak magamnak hazudnék hiszen tudom csak a pénz miatt hajlndó velem lenni. Már nem tudom mit csináljak, pszihológushoz meg nagyon szégyellenék elmenni.
2011. aug. 19. 17:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Én meg képen vagyok rondább, mint élőben.

De most akkor ronda vagy, vagy nem? Mert azt mondod, hogy élőben rondább vagy, mint képen. Döntsed már el :D

Amúgy ronda vagy aztán kész, mit kell ezen ennyit idegeskedni :D

2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Lehetne versenyt tartani, hogy melyik pasi a rondább közűlünk... :-)

Én vagyok rondább, nem én, nem mert éééénn.. :D

2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Lehet számszerűsíteni a dolgot: ki hány csajnak tetszett már, és hány éves? :D

Én 0/25.

2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
hát én lassan 24, viszont azt honnan tudjam, hogy hány csajnak tetszettem?
2011. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki azt írja, ahányról tud :D
2011. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

rakjon már fel VKI képet, akárki XD

egyébként szerintem rondaként is lehet csajt szerezni, csak tovább tart meggyőzni XD

2011. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Ami számomra is teljesen egyértelmű lett volna olyan nem volt, vagy lehet, hogy nem vettem észre? Mostanában jobban figyelek :D
2011. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek pusztítjátok magatokat, ha nem lenne internetnek egy olyan rossz tulajdonsága hogy bárki felismerhet, már mutattam volna képet, milyen ronda vagyok, még se mondogatok ilyeneket magamnak. Már nem, nem mondom hogy szép vagyok, de azt se mondom hogy ronda. Ember vagyok nem vagyok tökéletes, vannak hibáim. De kinek nincs.
2011. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Egyesek úgy jönnek itt a képekre, mint a vércse a friss húsra :D
2011. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Én biztos nem pusztítom magam, most inkább jó kedvemben vagyok. Csak annyi, hogy én már leszarom, hogy hogyan nézek ki :D Csak mindenki túl akarja a másikat szárnyalni, ez pont olyan, mint a horgászok, ki mekkora halat fogott. Na itt meg ki a rondább, és sikertelenebb :D
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!