Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még senkim 27 évesen, ismerőseim szerint prosthoz kéne mennem, de szerintem csak önmagam becsapása lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok, nem is nézek ki jól. Mások szerint egy prosti feloldaná a gátlásaimat a nők felé, de szerintem azzal csak magamnak hazudnék hiszen tudom csak a pénz miatt hajlndó velem lenni. Már nem tudom mit csináljak, pszihológushoz meg nagyon szégyellenék elmenni.
2011. aug. 19. 17:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

azt figyeld! 18 leszek és már most elmennék prostihoz ha lenne nálam 15rugó!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

2011. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
19:15 Fordítva nem így működik. Egy lány bármikor találhat magának pasit, ha nem túl válogatós, minden külső és belső tulajdonságától függetlenül. Egy csúnya fiú viszont legfeljebb pénzzel tud hódítani.
2011. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
100%
szerintem elsősorban magadban kéne rendet tenni. ha te hiszel magadban meg elfogadod magad olyannak amilyen vagy ettől magabiztosabb leszel és ezt mások is látni fogják rajtad. a csajok is ;)a kisugárzás nagyon számít. én csaj vok és nem hiszem h én lennék a miss universe hungary de elfogadom magam olyannak amien vagyok és ezt a sugárzom a pasik felé ... szal érted mit akarok
2011. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Esetemben nem prosti volt, hanem egy ismerős csaj, aki megszánt, de az sem segített. A pszichológus sem. Fogadd el, vannak olyan emberelk, akik a kutyának sem kellenek.


Én ráadásul még alacsony is vagyok...


31/f

2011. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Én is alacsony vagyok, 171 cm, sajnos. Kedves előző,sokszor én is azt gondolom amit Te, hogy bele kell törődni.


33F

2011. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, RENGETEG jóból kimaradtál! XC És ne menjél prostihoz szerintem!
2011. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Ha így álltok hozzá akkor ne csodálkozzatok , én még csak 21 vagyok és nem tudom 10 év múlva ha még itt tartanék hogy kezelném, de én nem bírnám így feladni.
2011. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Pedig akit úgy megvert a sors a külsejével, mint minket, az jobban jár, ha feladja.
2011. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
kép privátban vagy nem hiszem el.
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

nem minden prosti olyan mint akiket a westend aluljárójában láthatsz.

vannak, akik több pénzt kérnek ugyan, de igényesen néznek ki, házhoz mennek, vagy házukban fogadnak.

2011. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!