Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még senkim 27 évesen, ismerőseim szerint prosthoz kéne mennem, de szerintem csak önmagam becsapása lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok, nem is nézek ki jól. Mások szerint egy prosti feloldaná a gátlásaimat a nők felé, de szerintem azzal csak magamnak hazudnék hiszen tudom csak a pénz miatt hajlndó velem lenni. Már nem tudom mit csináljak, pszihológushoz meg nagyon szégyellenék elmenni.
2011. aug. 19. 17:12
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

na ne vicceljetek már, ez nem a a szépségen múlik, mindenkinek a hozzá illő embert kell megtalálnia. a csúnya fiúk és a nyúnya lányok se maradnak örökké pártában. inkább azok, akiknek önértékelési problémáik vannak, de érdekes módon ezek közül is azok találnak nehezen párt, akik túl nagyra tartják magukat, semmint a másik véglet. higgyetek nekem, 34/nő vagyok és bizony az én korosztályomban, simerőseim között ez abszolút megfigyelhető.

próbáljatok már meg lazítani egy kicsit. munkahelyen, vagy kutyasétáltatás közben például remekül lehet ismerkedni. csak ne játsszátok meg magatokat, igyekezzetek természetesen viselkedni (egy kis alkohol sokat segít ebben :)) járjatok emberek közé, mindegy hova, hobbitok, érdeklődésetek szerint, sportolni, gyöngyöt fűzni vagy főzőtanfolyamra, tökmind1. csak ne a gép előtt üljetek és prostikon gondolkodjatok.

2011. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!