Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, átlag magas, átlag testalkat, állítólag jóképű és sármos, ezt lányok mondták rólam, még sem akadt még egy érdeklődő sem, egyszerűen senkit nem érdeklek, egy lányt sem, mintha aszexuális robotok lennének úgy viselkednek a lányok, bárhol vagyok hozzám sem szólnak, egyetemen egy előadáson vagyunk 3-400an és annak 90%-a lány, és senki nem szól hozzám, a lányok csak egymással beszélnek, én mintha szellem lennék, még barátkozni sem akar velem senki, visszahúzódó típus vagyok, de nem értem miért nem jönn oda senki, csak vanak nyílt, bőbeszédű, könnyen ismerkedő lányok, és így később már én is könnyebben beszélgetek.
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Te valamiért visszahúzodsz.... Nem mersz kezdeményezni beszélgetést... Csak nőkkel, vagy pasikkal sem beszélsz? Barátkozni miért olyan nehéz? Gyáva vagy barátom. Azt várod, hogy mindent a segged alá toljanak. Nem feltételezem inkább egy ismeretlenről, hogy nyomrult a lelki világa, de még ez is számba vehető...

Ha nem gondolod úgy, hogy egy torz, beszari kis emberke vagy, akkor neked bizony valami lelkiproblémád lehet. Bár az előző esetben is az van. Mindkettőn lehet segíteni, változtani.

Vagy a sarkadra állsz és azt teszed, amit akarsz. Vagy pedig örökre egyeüdl leszel és itt fogsz másokat ócsárolni, meg ribancozni, ahelyett, hogy beismernéd a hibáid. Ha valami bajod van, akkor pedig menj pszichológushoz, ha te magad nem tudod megoldani....

Én is visszahúzódó vagyokk, nagyon hasonlítunk azok alapján, amiket leírtál, csak annyi a különbség, hogy én tudom, hogy én vagyok a hibás ezért, én tehetek róla és akarnám meg tudnám változatni a helyzetet. Az viszont ocsmány, hogy másokat hibáztatsz a te bűneidért. Úgy csinálsz, mintha te mindent megtettél volna, te tökéletes vagy, mások meg pic.sák, aljassak, mocskosak. Hát szép. Gratuálok hozzá!

2011. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
valójában tényleg neked kéne kezdeményezni, de szerinted az ilyen csajok erre mit reagálnának? vagy mi lenne a közös témátok? a műköröm meg a fodrász? az ilyen csajok ha hozzájuk mernél szólni tuti elküldenének a sunyiba. de ha neked ez kell akkor próbálkozz (azaz szenvedj) csak tovább.
2011. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Ne nevezz már így bakker, nem is ismersz! f*szkalap!


Senkihez sem megyek oda dumálni.

Nem szidtam senkit, csak nem értem, hogyha egy lány van ugyan ebben a helyzetben mint én hozzá többen is odamennek, meg másokhoz is, hiszen látok beszélgetni embereket, egymáshoz mentek oda minden bizonnyal, hozzám meg senki, értitek...

Attól még, hogy utálok kezdeményezni vannak jó tulajdonságaim is, és beismerem, hogy nem szeretek kezdeményezni, nem vagyok olyan típusú személyiség, másnak meg más rossz tulajdonsága van, de hogyha ilyen elutasítóak velem az emberek ez van, nem értem miért ilyen barátságtalanok, egymással jól megvannak.Másnak nem kell odamennie senkihez,MIÉRT?

2011. szept. 11. 00:05
 24/42 A kérdező kommentje:

23:52

Minden második csaj ilyen műkörmös vasalt hajú feltűnő fülbevalós, nem tűnt fel?

2011. szept. 11. 00:06
 25/42 anonim ***** válasza:
hát akkor nézz körül és figyeld meg, kin nincs műköröm, meg 6 millió ékszer, azok biztos normálisabbak, szerintem inkább hozzájuk menj oda... és a beszédtéma az lenne a legegyszerűbb, ha pl érdeklődnél tőlük vmit az órákkal kapcsolatban vagy tudom is én... bármi ami eszedbe jut:)
2011. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Bármilyen ürüggyel odamehetnél hozzájuk - mi lesz a következő óra, ki tartja az előadást, hol a büfé, jöttök-e ti is enni, mikor van félfogadás a TO-n, ti értettétek-e miről beszélt a tanár, kezdeményezhetsz együtt tanulást - bármi, aztán egész egyszerűen ottfelejted magad, meghallgatod, miről dumcsiznak, és próbálsz bekapcsolódni. De ha eleve idiótának gondolod őket, akkor miért nem jobb egyedül?

Az pedig, hogy a fiú kezdeményez, a ffi-nő kapcsolatokra vonatkozik, nem a haverkodásra.

És szerintem azért nem mennek oda hozzád, mert messziről süt rólad, hogy rühelled az egész társaságot.

2011. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Ne nevezz már így bakker, nem is ismersz! f*szkalap! "


Most miért vagy ideges? Mi rosszat mondtam? Mi nem volt benne igaz? Mi alapján ítélsz el engem? Ez a megoldás, én is f..kalap vagyok. Ha neked ez így jó, akkor nekem is jó.


"Senkihez sem megyek oda dumálni."


Pedig a beszélgetés mindig úgy szokott létrejönni, hogy van két ember, aki képes a kommunikációra.

Tegyük fel, hogy te nem vagy hibás. Ha oda jönnek hozzád beszélni, de te nem tudsz miről, szorongsz, soha az életbe nem lesz abból beszélgetés. Szóval vagy pszichológus, vagy megváltozol.


"Nem szidtam senkit, csak nem értem, hogyha egy lány van ugyan ebben a helyzetben mint én hozzá többen is odamennek"

Mert ő nő. Vagy megakarják őket d..ni (nem mondom inkább, hogy úgy mint te vagy....Ezt nem lehet megfogalmazni. Ha megfigyeled egy pasival meg egy nővel nem ugyanolyan beszélgetni.

", meg másokhoz is, hiszen látok beszélgetni embereket, egymáshoz mentek oda minden bizonnyal, hozzám meg senki, értitek..."

Ha hozzád mennének oda sem hinnén, hogy könyebb lenne. Menj egyszer te oda valakihez. Nem fog megharapni.


"Attól még, hogy utálok kezdeményezni vannak jó tulajdonságaim is, és beismerem, hogy nem szeretek kezdeményezni, nem vagyok olyan típusú személyiség, másnak meg más rossz tulajdonsága van, de hogyha ilyen elutasítóak velem az emberek ez van, nem értem miért ilyen barátságtalanok, egymással jól megvannak.Másnak nem kell odamennie senkihez,MIÉRT?"


Igen, elhiszem, hogy vannak jó tulajdonságaid. Azt is, hogy értékes vagy, azt is jó fej, tehetséges, szép. Tudod én mindent elhiszek. Lehet igaz is.

Nem csak rólad szól a világ...Ezt te is tudod. Lehet hozzád is mentek oda, csak nem vetted észre, nem tudtál rá reagálni jól. Vagy pedig feltűnően úgy viselekdsz, hogy látszik rajtad, hogy nem akarsz beszélgetni. Valamikor el kell kezdeni a nyitást.

2011. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ja még annyit szeretnék írni, hogy nem tudom mi bajod van a festékkel, műkörömmel. Nem lesz tőle az ember egyből p..csa.

Vannak olyan nők, akik "fiús" témákról szeretnek beszélgetni és fiúkhoz mennnek oda. Ilyen is létezik.

2011. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Volna egy kérdésem. Mióta tanulsz? Mióta vagy együtt ezekkel az emberekkel?
2011. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

3 nap voltam együtt velük múlthéten, hétfő, kedd és csütörtök.


És igen ideges vagyok mert te is sértő dolgokat írtál, te ne rontsd az én önbecsülésem!Ne az én milyenségemmel foglalkozz hanem inkább a kérdésre válaszolj, vannak barátaim középiskolából ők odajöttek hozzám beszélgetni, aztán utána már én is szóltam hozzájuk, érdekes mi?Csak oda kellett jönniük, b*szarok, hogy kezdeményezés nélkül nem lehet barátnőm:@

Másoknak meg simán megy simán van minden, főleg a lányoknak, nem csinálnak semmit még is sikerül nekik ami nekem nem.

2011. szept. 11. 00:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!