Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, átlag magas, átlag testalkat, állítólag jóképű és sármos, ezt lányok mondták rólam, még sem akadt még egy érdeklődő sem, egyszerűen senkit nem érdeklek, egy lányt sem, mintha aszexuális robotok lennének úgy viselkednek a lányok, bárhol vagyok hozzám sem szólnak, egyetemen egy előadáson vagyunk 3-400an és annak 90%-a lány, és senki nem szól hozzám, a lányok csak egymással beszélnek, én mintha szellem lennék, még barátkozni sem akar velem senki, visszahúzódó típus vagyok, de nem értem miért nem jönn oda senki, csak vanak nyílt, bőbeszédű, könnyen ismerkedő lányok, és így később már én is könnyebben beszélgetek.
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vissza húzódó típus vagy de én például elvből nem futok egy fiú után, sajna inkább várom hogy ők jöjjenek oda. Mit szólsz a szemezés témához? Ahhoz nem kell megszólalni. Elsőnek talán aztán ha lazább a csaj akkor nyert ügyed van.
2011. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
77%

Én szintén jóképű és sármos vagyok, és sorban állnak nálam a top10 csajok egy cumiért. Némelyik a sort se bírja kivárni, olyankor verekedés van, most is egy kézzel gépelek, mert a másikkal épp próbálok megakadályozni egy bunyót.

Szóval valamit nagyon elkúrsz..

2011. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Mi hasonlítunk kérdező.


Én is 21 éves, visszahúzódó és állítólag helyes fiú vagyok. :D


De nekem sem volt még barátnőm, szerintem tényleg azt várják, hogy mi menjünk oda, a csajok még nálunk is félénkebbek.

2011. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
gm-es lányok jobbak, pénzügy-számvitelesek kapják be!
2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
öltözz be csajnak mint a gagyimami-ban xD
2011. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

22:09

Ez hol van előírva, hogy nekem kell kezdeményezni áruld már el?!

És ha csak barátkozni akarok?Érdekes a lányok egymáshoz odamennek, beszélgetnek, rohadtul rossz kussban ülni amikor unalmas az előadás, mások meg beszélgetnek, hozzám nem szól senki.

Szemezni sem szoktam, néha az utcán vagy buszon nézem a lányt aki tetszik és ha ő is néz elnézek másfelé.

Már elegem van, hogy soha nem beszélnek velem a lányok, kiközösítenek.Mintha ők annyira különbek lennének, miért hiszik annak magukat?Igazából engem elbátortalanít, hogy műkörmök, meg ilyen tökéletesen kivasalt haj midnen van rajtuk, én ápolt vagyok, de nem foglalkozom ennyit a külsőmmel, az ilyen csajokról az a benyomásom, hogy műkörmös flegma p*csák és csak leoltanának hogy mit szólok én hozzájuk.

2011. szept. 10. 23:09
 17/42 anonim ***** válasza:
Lehet beülök egy előadásra, mégha nemis oda járok :-)
2011. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

23:10

Nyugodtan:) de minek tennéd ezt?

2011. szept. 10. 23:15
 19/42 anonim ***** válasza:

Csajozni :)

Én sulimban meg alig vannak.

2011. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Órán figyelni kell, azért jársz oda. Nem pedig d..ni gondolom. Van egy olyan érézsem, hogy nem ők közösítenek ki téged, hanem te magad, csak még ezt sem vagy képes beismerni. És ez a nagy gond.
2011. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!