Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, átlag magas, átlag testalkat, állítólag jóképű és sármos, ezt lányok mondták rólam, még sem akadt még egy érdeklődő sem, egyszerűen senkit nem érdeklek, egy lányt sem, mintha aszexuális robotok lennének úgy viselkednek a lányok, bárhol vagyok hozzám sem szólnak, egyetemen egy előadáson vagyunk 3-400an és annak 90%-a lány, és senki nem szól hozzám, a lányok csak egymással beszélnek, én mintha szellem lennék, még barátkozni sem akar velem senki, visszahúzódó típus vagyok, de nem értem miért nem jönn oda senki, csak vanak nyílt, bőbeszédű, könnyen ismerkedő lányok, és így később már én is könnyebben beszélgetek.
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"3 nap voltam együtt velük múlthéten, hétfő, kedd és csütörtök."


Akkor ne aggódj:) Még bármi lehet belőle.


"És igen ideges vagyok mert te is sértő dolgokat írtál, te ne rontsd az én önbecsülésem!"

Ne haragudj. De a szorongás magától nagyon nehezen múlik el. Ezen segíteni kell. Nem jelenti azt, hogy te emiatt roszabb vagy, mint más.


"Ne az én milyenségemmel foglalkozz hanem inkább a kérdésre válaszolj"

Nem tudhatod, hogy nem kellesz-e nekik. De ne várd el, hogy körbe ugráljanak téged. Egy ismeretlent.

",vannak barátaim középiskolából ők odajöttek hozzám beszélgetni, aztán utána már én is szóltam hozzájuk, érdekes mi?"

Akkor mégis csak szoktál kommunikálni.


"Csak oda kellett jönniük, b*szarok, hogy kezdeményezés nélkül nem lehet barátnőm:@ "

Nem lehet barátnőd, ha nem kezdeményezel, mert ez nem egy álomvilág, ahol mindent megkapsz. Azt meg ne akard, hogy olyanok ugorjanak rád, akik kiakarnak használni.


"Másoknak meg simán megy simán van minden, főleg a lányoknak, nem csinálnak semmit még is sikerül nekik ami nekem nem."

Ez azért van, mert kommunikálnak, nem szorongonak, barátkoznak. Neked sem szabadna szorongonai és barátkozni kellene. Tudom nehéz, de csak erről van szó.

2011. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Egyébként sokan gólyatáborban ismerkedtek össze.

Ott jobban rá vannak kénszerítve a programokra, ismerkedésre az emberek.


Ne aggódj, lesz még sok szép barátnőd, bár inkább kívánok egyet, aki kedves és hűséges is. Szép álmokat! (az éjszakázás nem egészséges)

2011. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Remélem mind a több százezer srác fel fogja tenni itt a kérdést, hogy: "félénk vagyok, átlagos de miért nem támadnak le a nők?"


Gratulálok, amúgy megválaszoltad a saját kérdésed: "visszahúzódó típus vagyok". Tudod az, hogy odamennek és az modják "jajj de édi, úgy megszeretgetnélek" csak a kölyök kutyáknál válik be. Férfiaknál nem. A nőnek az kell, hogy ne csak fizikailag legyenek a heréid a helyén. Szóval legyen személyiségeg, legyéll humoros, legyél fogékony, legyél intelligens és azért legyél kispotolva is. AMig ezek hiányoznak belőled, ne is reméld, hogy csajt szedsz össze. MAx egy önbizalomhiányos, rút kiskacsa, ha összejön, de még az is kétséges.


22F

2011. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Vicces, ahogy itt reagálsz a dolgokra és a meglátásod is vicces. Ugyanolyan vagyok mint te és én se beszélgetek nagyon az emberekkel, de nekem eszembe se jutott, hogy ők a hibásak. Én vagyok a besz@ri, mert nem merek kezdeményezni, de rajta vagyok, hogy változzak.

21/F

2011. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Cody78 ***** válasza:

Sz.tem SUGÁRZIK rólad hogy az a befordulós fajta vagy. Sz.ted melyik csajnak van kedve pátyolgatni egy nyámnyila anyámasszony katonáját? Rinyálsz itt és várod hogy valaki "megkérje a kezed"... Légy férfi és ne sírj, mint egy fürdős k*rva 21 évesen. Ezen csak te tudsz változtatni. Amíg süt rólad hogy nyámnyila vagy, addig ne is várj semmit.

Nem a világ tehet róla, hogy te milyen vagy és neked semmi sem sikerül.

2011. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

11:29 de más sem etsz l*szart sem, nekik még is sikerül, te sem teszel semmit még is sikerül, csajok sem csinálnak, semmit, nektek lehet mi mert felsőbbrendűek vagytok nálam!


Nem baj, ha végzek a sulival úgy is sokat fizető állásom lesz és gazdag leszek akkor majd annyi r*bancot szerzek amennyit csak akarok, és majd kiordibálok a kocsimból, hogy na mi van gyökerek?Na az én leszek jegyezzétek meg:D

2011. szept. 11. 15:21
 37/42 anonim ***** válasza:
Na ez már hozzáállás, igy kell ezt. Legyél valaki, aztán mutasd meg a gyökereknek. Csak tanulj valami önvédelmi sportot is, mert ha mindenkinek beszólsz majd, szükséged lehet rá. :D
2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
A stílusodon nem ártana javítani sokat.
2011. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénze van vkinek az általába leszarja hogy mit gondolnak róla és nem szól ki az ablakon, mert ilyet csak azok csinálnak akik vágynak vmire, unatkoznak, stb...
2011. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Cody78 ***** válasza:

15:21:

A diagnózis:

Súlyos posztszekuláris fenomén paradigma állapota áll fent.

Tanulhatnál a Székelyektől miszerint:

Csak a bolond ember kérkedik a pénzével és a f@szával.

Kisebbségi komplexusod van pajtás, de alakul.

Ne nekem mutasd meg, hanem magadnak bizonyíts.

Hidd el, én nem fogok irigykedni rád és nem leszel a szememben több, ha tele leszel zsével. Ha ilyen befordulós maradsz, hiába tele leszel fuxal, értelmes NŐT nem fogsz. Max egy ribancot aki a pénzedért lesz veled...

2011. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!