Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, átlag magas, átlag testalkat, állítólag jóképű és sármos, ezt lányok mondták rólam, még sem akadt még egy érdeklődő sem, egyszerűen senkit nem érdeklek, egy lányt sem, mintha aszexuális robotok lennének úgy viselkednek a lányok, bárhol vagyok hozzám sem szólnak, egyetemen egy előadáson vagyunk 3-400an és annak 90%-a lány, és senki nem szól hozzám, a lányok csak egymással beszélnek, én mintha szellem lennék, még barátkozni sem akar velem senki, visszahúzódó típus vagyok, de nem értem miért nem jönn oda senki, csak vanak nyílt, bőbeszédű, könnyen ismerkedő lányok, és így később már én is könnyebben beszélgetek.
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nem baj, ha végzek a sulival úgy is sokat fizető állásom lesz és gazdag leszek akkor majd annyi r*bancot szerzek amennyit csak akarok, és majd kiordibálok a kocsimból, hogy na mi van gyökerek?Na az én leszek jegyezzétek meg:D"


huuu de menő vagy:P nagy erény pénzzel felszedni csajt... ennyi ésszel nem csoda, hogy a normális csajok is messze elkerülnek:P

2011. szept. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

PUA könyveket kezdj el olvasni mert így örökre lúzer maradsz!

F18

2011. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!