Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt ribanc lennék?

Figyelt kérdés

Tehát.3 hete megvolt életem első csókolózása.Egy olyan fiúval,akivel már előtte jó sokat beszélgettem,bejöttünk egymásnak,így találkoztunk..Erdős részre mentünk,mert nem akartuk hogy bárki is meglásson minket együtt,de már a tali előtt megbeszéltük hogy fogunk csókolózni,megmutatja hogy hogy kell.Tehát találkoztunk,majd leültünk a földre..Ott a fiú kb 2 óráig próbálkozott,mert én nagyon féltem..minden "pózban"próbált megcsókolni kisebb-nagyobb sikerrel.Aztán amikor már melegettünk befelé nagyon elkezdett tapizni,pólóm alá benyúlt,ott a mellemet fogdosta,és a nadrágon keresztül simogatott "ott".A póló alá nyúlást engedtem,de viszont hogy oda le nyúljáljon nem..de azért többször megpróbálta de mindig elvettem a kezét..De az a hiba,hogy közbe volt neki barátnője,de azt mondta hogy nem sokáig lesz..szóval végülis megcsalta a barátnőjét velem:S De azóta is együtt vannak,és nem is keresett...

(Amúgy teljesen máshogy képzeltem el az első csókot,azt hittem az első igazi pasimmal lesz,akit SZERETEK de sajnos nem így történt) :S


2011. szept. 15. 20:48
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:

"Amúgy teljesen máshogy képzeltem el az első csókot,azt hittem az első igazi pasimmal lesz,akit SZERETEK de sajnos nem így történt"

Amúgy, akkor miért nem vártál az első igazi pasira? Mindegy ez, lesz ez még jobb is :) A továbbiakban is vigyázz, ne legyél naiv és ne dőlj be minden jött-ment parasztnak! Persze ez nehéz, de legalább ebből tanultál valamit!

2011. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
Igen,mindenki kommentje segített,ha jót,ha rosszat írt!!:)
2011. szept. 25. 21:15
 43/56 A kérdező kommentje:
Miért vártam?Nem tudom.Azt hittem hogy ő lesz a pasim..fogalmam sincs mit gondoltam akkor :S
2011. szept. 25. 21:20
 44/56 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a ribanc a csávó egy méretes f*asz
2011. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
RIBANC VAGY!
2011. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29

Ne legyél bunkó ezzel a könnyűvérű kislánnyal!!!

2011. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Hát végülis ha neki ez a véleménye..:S
2011. szept. 25. 21:34
 48/56 anonim ***** válasza:
Na és, ha ez a véleménye? Van aki már azért ribanc, mert szereti például az almát. Nem kell a seg.gfejekkel foglalkozni.
2011. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
sajnos sok fiú ámítja a lányokat ezzel a "van barátnőm, de már nem működik úgy a dolog mint régen, hamarosan véget vetek neki"-dologgal. ki tudja, hogy ők maguk mit gondolnak közben, de az általános tapasztalat az, hogy utána nagyon ritkán történik meg a szakítás.
2011. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nem segg.fej, mert elmondta a véleményét. Igen is az. Azért, mert ilyet tett nem fogjuk díjazni. Attól, hogy r!banc viselkedése volt nem mondtuk azt, hogy az is marad. Lehet még attól egy rendes lány.
2011. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!