Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt ribanc lennék?

Figyelt kérdés

Tehát.3 hete megvolt életem első csókolózása.Egy olyan fiúval,akivel már előtte jó sokat beszélgettem,bejöttünk egymásnak,így találkoztunk..Erdős részre mentünk,mert nem akartuk hogy bárki is meglásson minket együtt,de már a tali előtt megbeszéltük hogy fogunk csókolózni,megmutatja hogy hogy kell.Tehát találkoztunk,majd leültünk a földre..Ott a fiú kb 2 óráig próbálkozott,mert én nagyon féltem..minden "pózban"próbált megcsókolni kisebb-nagyobb sikerrel.Aztán amikor már melegettünk befelé nagyon elkezdett tapizni,pólóm alá benyúlt,ott a mellemet fogdosta,és a nadrágon keresztül simogatott "ott".A póló alá nyúlást engedtem,de viszont hogy oda le nyúljáljon nem..de azért többször megpróbálta de mindig elvettem a kezét..De az a hiba,hogy közbe volt neki barátnője,de azt mondta hogy nem sokáig lesz..szóval végülis megcsalta a barátnőjét velem:S De azóta is együtt vannak,és nem is keresett...

(Amúgy teljesen máshogy képzeltem el az első csókot,azt hittem az első igazi pasimmal lesz,akit SZERETEK de sajnos nem így történt) :S


2011. szept. 15. 20:48
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
A fiúval szinte már nem is beszélek,mióta megtörtént ez a dolog..
2011. szept. 17. 09:19
 32/56 anonim ***** válasza:
31%
Szeretem mikor valaki vígasztalásból ír olyat, hogy áá nem is vagy ribanc:) Akkor kik a ribancok? Tudta, hogy van barátnője! Első csóknál belenyúlt a bugyiba is! Akkor mi hanem az? A naívság nem ez! A naív ember azt jelenti hiszékeny. Tehát naív volt, mert hit neki, de nem csak hiszékenységről van szó. Megcsalatta magával a srácot és hagyta letapizni. Attól, hogy még nem feküdt le vele csak a szüzessége maradt meg. Nem első csók után kellene bugyiban nyúlkálni szerintem. Amúgy meg nem árt szólni annak a lánynak se, mert ő át van verve. Az igazság fájdalmas tud lenni néha, de ne hazugságról van szó.
2011. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
0%

full ribanc vagy.....lenne kedved találkozni velem?

Budapestem lakom ha igen vagy csak beszélgetni szeretnél valakivel írj privit.

2011. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azok vigasztalnak hogy nem vagy ribi ,akik szintén riban cok!!!

gerincet mikor növesztesz???Más pasijával smárolgatsz....első csók útán megfoghatlak akármikor...Tudod kinek kell egy ilyen csaj???Szerintem csak ididóta senkiháziknak akiket azok a lányok érdemelek meg akik ribik...

2011. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Dehogy nyúlt bele a bugyimba,hol írtam olyat????
2011. szept. 17. 19:45
 36/56 A kérdező kommentje:
atya már kétszer írtál nekem privit,eszembe sincs nekem veled találkozni!
2011. szept. 17. 19:48
 37/56 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:27


Én nem nő vagyok, és én is védtem a kérdezőt, mert még nem ribanc.

2011. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Tyű,de sok hibátlan ember írogatja itt a magáét. :) Ti sosem követtetek el bűnt,amit utána megbántatok? Tény,én sem engedném,hogy szórakozzon velem egy kapcsolatban lévő srác,de egy esetből egy embert nem lehet elítélni.Sok lány 14 évesen már rég nem szűz,ő most esett túl az első csókján. Elb*szta,de gondolom okult belőle. Miért lenne r*banc? A r*bancság ennél sokkal többet jelent.
2011. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem az és tényleg ennél többet jelent...

de tudod így kezdődik el...

2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Nem vagy az...de máskor ilyen dolgokat is csak akkor engedj, ha már komoly a dolgotok. Ez miatt meg ne szomorkodj, egy bunkó paraszt a csávó, te pedig végülis nem tettél semmi rosszat.Ha ő fog is keresni,-amit nem hiszek-akkor is hagyd a fenébe, úgyis csak kihasználni akarna téged. Remélem segitettem valamennyit :)
2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!