Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt ribanc lennék?

Figyelt kérdés

Tehát.3 hete megvolt életem első csókolózása.Egy olyan fiúval,akivel már előtte jó sokat beszélgettem,bejöttünk egymásnak,így találkoztunk..Erdős részre mentünk,mert nem akartuk hogy bárki is meglásson minket együtt,de már a tali előtt megbeszéltük hogy fogunk csókolózni,megmutatja hogy hogy kell.Tehát találkoztunk,majd leültünk a földre..Ott a fiú kb 2 óráig próbálkozott,mert én nagyon féltem..minden "pózban"próbált megcsókolni kisebb-nagyobb sikerrel.Aztán amikor már melegettünk befelé nagyon elkezdett tapizni,pólóm alá benyúlt,ott a mellemet fogdosta,és a nadrágon keresztül simogatott "ott".A póló alá nyúlást engedtem,de viszont hogy oda le nyúljáljon nem..de azért többször megpróbálta de mindig elvettem a kezét..De az a hiba,hogy közbe volt neki barátnője,de azt mondta hogy nem sokáig lesz..szóval végülis megcsalta a barátnőjét velem:S De azóta is együtt vannak,és nem is keresett...

(Amúgy teljesen máshogy képzeltem el az első csókot,azt hittem az első igazi pasimmal lesz,akit SZERETEK de sajnos nem így történt) :S


2011. szept. 15. 20:48
1 2 3 4 5 6
 51/56 fibbrizzo ***** válasza:
sajnos csak hihasznált ettöl nem vagy ribanc ,ugyanis csak lefektetni akart a köcsög .
2011. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy foglalt a srác! Ez semmit nem mond? Ha fiú lenne a kérdező akkor nem csinálnátok belőle szentet. A lány igen is tudta, hogy van barátnője és csókoloztak is. Akár lehetet volna több is, hogy ha nem lenne már szűz. Mivel az elsőtől izgul így logikus, hogy nem ment bele ilyen könnyen. De ha nem lenne szűz akkor akár meg is történhetett volna. Tudta, hogy foglalt és nem állt ellen! Nem fogjátok fel? Nem ugye? Szegény kislányt kihasználták:( most sírnom kell:S R!banc és ennyi. Ennyit a hűségről.... Utána meg csodálkoztok, hogy nincs tartós kapcsolat:S
2011. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Ő még csak 14 éves...Végülis a pasi szíktani akart a barátnőjével, itt egyedül ő csak a mocsok, mert hitegette a lányt és a saját csaját is megcsalta közben.

Nem tudom, hogy miköze van a témához annak, hogy milyen a neme a kérdezőnek. Lehet, hogy te valami nő gyűlölő izé vagy, vagy szerinted a pasikat gyűlölik itt, de akkor rohadt nagyot tévedsz. Nem volt helyes, amit tett a kérdező. De ez azért van, mert még fiatal, naív, ez meg egy 19 éves szemét, aki becsapta.

Lehet, hogy kicsit ribancozsnak tűnhet, lehet, hogy a ribancság kezdete, de akkor sem az a megoldás, hogy kérdező, te egy ócska ribanc vagy, akit meg sem piszkálnálak....És igen, én annak a híve vagyok, hogy aki s..fej, az inkább maradjon csöndbe, mert kis gyereknek sajnos lehet lelkileg ártani. Úgy hogy, aki hasznos választ nem tud adni, annak kuss és nem érdekel semmi demokratikus szarság. El mondhatja a véleményét mindenki, de akkor normálisan. Vagy legalább értelme legyen annak, amit beszél. Mert én csak röhög rajta, de másnak árthat.


21/F

2011. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Nem helyes, én sem írtam soha, hogy helyes. De így lehurrogni valakit, hogy ribanc vagy, az aztán rohadt sokat segít. Legalább akkor írjon még mellé valami normális dolgot is, vagy ne ezen legen a hangsúly, hogy most már csak egy r..t ribanc vagy, egy értéktelen kis nulla. Mert ez nem igaz. A 19 éves sexmánis dög vette rá. 1 14 éves meg ugye most érik. És azért szűz még a kérdező, mert nem ribanc.
2011. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy zárkózott típus vagyok és nem csak magamra gondolok, hanem a másik emberre is. Pedig akkor elvégezhetnék néhány kísérletet. Hány 1x éves lányt tudnék ágyba venni. Hányan tudnának nekem nemet mondani, a sok mocskos hazugságomnak, trükkjeimnek. Szerintem ha szép vagyok és jó fej, elég jól hazudok, szerintem kevesen.
2011. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
24%

Ezért utálom a mai tinicsajokat, buták mint a föld. Ráadásul könnyűvérűek, nem gondolkodnak, csak a vagánykodás a fontos. Én annak idején nem hagytam volna ilyen idiótának, hogy megcsókoljon.

25N

2011. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!