Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok nyilvánosan csókolozni, és kézenfogva járni?

Figyelt kérdés

Múltkor nekünk egy férfi fütyült.

A többi ember is nagyon nézett minket, viszont néhány idősebb személy elég csúnyán nézett ránk.


2011. szept. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Lehet ,hogy nem természetes de én akkor is sokkal boldogabb vagyok így.


Mert amikor fiúkkal jártam, ők mindig összetörték a szívemet. :(

2011. szept. 25. 16:49
 12/57 anonim ***** válasza:
41%

Akkor nem vagy leszbikus, csak csalódott, vagy biszexuális.


Lényeg a lényeg, a francot nem érdekli kit szeretsz és kivel vagy boldog, csak ne vidd ki az utcára.

2011. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

16:56


Nehogymár az utcán ne adhassak egy csókot a szerelmemnek.

2011. szept. 25. 16:58
 14/57 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan adhatsz. A másik válaszolót nem szerette az anyukája, azért ilyen.
2011. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
36%

Adhatsz, csak éppen lejáratod magad, azért füttyögnek és azért néznek csúnyán. Senki nem az értelmes nőt látja benned.


A kapcsolatom anyukámmal pedig tökéletes :) Nyugodtan mondhatsz akármit, felteszem érintett vagy épp ezért sért a véleményem, ami egyben a társadalom elég jelentős részének a véleménye is.

2011. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
33%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01


Ugyan miért lennék érintett. Amúgy tudsz ám érvelni.

Nézd meg ezt a videót: http://www.youtube.com/user/TheAmazingAtheist#p/a/u/1/RHdwqT.. NEKED SZÓL! (minimum részben.)

2011. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 mus musculus ***** válasza:
62%

A 77%-ossal maximálisan egyetértek. Én sem ítélem el a homokat, csak éppenséggel undorodom az érintkezésük látványától. Hetero vagyok, ez van. De mint már mondtam, egy "klasszikus" párost sem nézek sokkal nagyobb gusztussal.

Kérdező, ha csak a sok átverés miatt választottad ezt az utat, nem is vagy igazi leszbi, max. biszex.

2011. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
39%

Tényleg nem vagyunk olyan különbözőek musculus, mint gondoltam :D


És igen, tudok érvelni, nem pedig videokat linkelgetek, amire senki nem kíváncsi.

Ha nem tetszik a véleményem oké, elfogadom,nem vagyunk egyformák, de egyetérteni soha nem fogok veled, mert konzervatív vagyok és az is maradok.

Ja és ezt felvállalhatom anélkül, hogy bárkinek szúrná a szemét.

2011. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13


A személyeskedés neked érvelés? Elárulom, nem az.

2011. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Személyeskedés?

Azért aközött, hogy talán érintett vagy, és a saját családi kapcsolataim firtatása között van némi különbség :)

2011. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!